RIO 60 SECOND FACE LIFT

Pielęgnacja twarzy

EVER_0016167_BPM

EAN:5906167027704


Koszt dostawy w Polsce: 24,99 zł


Ten przedmiot został sprzedany 7 razy


Doradca handlowy:
Dawid
Sipowicz
tel. 513358867

Doradca handlowy:
Ewelina
Staroń
tel. 515080077

659,00 zł brutto

535,77 zł nettoOpis produktu:

 Urządzenie do poprawy wyglądu i elastyczności skóry twarzy 60 Second Face Lift to idealny produkt dla każdego kto dba o swój zdrowy i pełen energii wygląd. Połączenie elektrostymulacji mięśni oraz jontoforezy pozwala poczuć efekty już po 1 użyciu a widoczne rezultaty można zobaczyć już po kilku dniach stosowania. Urządzenie łagodnie pielęgnuje twarz, stymulacje oraz napina pozbawione elastyczności części twarzy, poprawia koloryt skóry. Dodatkowe zastosowanie w podczas zabiegów transdermalnych plastrów napinających pozwala na wypełnienie skóry kolagenem i retinolem ( Wit. A ). Głębokie wnikanie tych składników pozwala na redukcję drobnych linii mimicznych oraz zmarszczek, a także wzrost elastyczności skóry.

Stosuj profesjonalne zabiegi w zaciszu własnego domu! Zapraszamy do zapoznania się z pełną gamą produktów marki RIO BEAUTY.

 

 Informacje podstawowe:

 

 • urządzenie do poprawy wyglądu skóry

 •  łatwa i bezpieczna obsługa

 •  3 programy:

 1. Program 1: Wzmacnianie

 2. Program 2. Ujędrnianie przez opukiwanie

 3. Program 3. Infuzja kolagenu i retinolu

 • 3  poziomy intensywności:

 1.          Programy 1, 2: 17 poziomów

 2.          Program 3: 10 poziomów 

Cykl kuracji:

 • Programy 1, 2: jedynie 60 sekund dziennie na pełne ćwiczenie dla danego obszaru

 • Program 3: jedynie 60 sekund dziennie w rejonie jednego plastra z kolagenem i retinolem (np. terapia pod oczami – łącznie 10 minut + 20 minut bez urządzenia, aby infuzja mogła trwać nadal + wmasowanie pozostałości w skórę dla uzyskania lepszego efektu)

 •  wykorzystane technologie:

 1. Elektrostymulacja mięśni – bezpieczna i szeroko stosowana technologia EMS. Impulsy elektryczne wykonują najcięższą pracę za Ciebie delikatnie napinając te części twarzy, które utraciły swoją elastyczność, odmładzając skórę.

 2. Jontoforeza – polega na użyciu kolagenu i retinolu, czyli Wit. A w plastrach w połączeniu z działaniem eletrostymulacji. Aktywne składniki, które głęboko przenikają w skórę, redukują pojawiające się drobne linie mimiczne i zmarszczki, a także przyczyniają się do wzrostu elastyczności skóry.

 • szerokie zastosowanie:

 1. Ujędrnianie: czoło, po oczami, policzki, linia uśmiechu, na górną wargą, na pod dolna wargą, podbródek, szyja, za uszami.

 2. Terapia jonowa: Impulsy elektryczne przenikają głęboko do skóry i dostarczą jej aktywnych składników. Pomaga to w redukcji linii i zmarszczek oraz poprawia elastyczność skóry. Plastry są tak wyprofilowane, aby pasowały pod oczy, na czoło, na policzkach, podbródek oraz wokół ust.

 • regulacja mocy za pomocą przycisków +/-

 •  dwie głowice kontaktowe

 •  żel przewodzący do zastosowania podczas kuracji znajduje się w zestawie

 • lampka kontrolna na urządzeniu

 •  automatyczne wyłączanie

 •  elementy zestawu:

 1.          urządzenie Rio 60 Second Neck Toner

 2.          żel przewodzący (100 ml)

 3.          plastry z kolagenem i retinolem (5 szt)

 4.          bateria PP3 9V

 5.          instrukcja w j. polskim

 6. Instruktażowa płyta DVD w j. polskim

 • gwarancja: 2 lata

Urządzenie do poprawy wyglądu i elastyczności skóry twarzy 60 Second Face Lift to idealny produkt dla każdego kto dba o swój zdrowy i pełen energii wygląd.

Towary z naszego sklepu znajdują się w wielu magazynach. Z powodów logistycznych, dostępność jest sprawdzana dopiero po złożeniu zamówieniu. Dostępność weryfikujemy w godzinach pracy biura 7-16 od poniedziałku do piątku. Po złożeniu zamówienia i zweryfikowaniu dostępności, otrzymają Państwo email z informacją o potwierdzeniu zamówienia.
Jeśli chcieli by Państwo uzyskać informację o dostępności towaru przed złożeniem zamówienia, prosimy o kontakt przez formularz, maila lub telefoniczny 515080077

Masz pytanie o produkt ? Znalazłeś taniej ? Napisz do nas !

Proszę wpisz swoje pytanie tutaj: RIO 60 SECOND FACE LIFT


bezpieczne zakupy w Eversun
kupuj bezpiecznie w Eversunkupuj w Eversun bezpiecznie
2013-10-23 19:37:34 2022-08-02 13:18:59