Rączka Flamingo Zobacz większe

Rączka Flamingo do makijażu mermametnego

Makijaż permanentny, urządzenia do makijażu permanentnego

EVER_0013727_KA

EAN:5903727035681

Już przy produkcji pierwszych urządzeń do mikropigmentacji zauważono, że do wysoce precyzyjnej pracy niezbędne są materiały najwyższej jakości

Więcej szczegółów


Koszt dostawy w Polsce: 19,99 złDoradca handlowy:
Magdalena
Jędrzejak
tel. 513358867

5 800,00 zł brutto

4 715,45 zł (netto)


ilość uderzeń na 1 sek: 200

OPIS:

Już przy produkcji pierwszych urządzeń do mikropigmentacji zauważono, że do wysoce precyzyjnej pracy niezbędne są materiały najwyższej jakości. Tylko w ten sposób można spełnić najwyższe wymagania – dotyczy to również higieny i bezpieczeństwa. Feel Good oferuje dwa doskonałe systemy gwarantujące prawidłową i bezpieczną pracę podczas wykonywania makijażu permanentnego.

Urządzenie, które oferujemy do sprzedaży to profesjonalny sprzęt do makijażu permanentnego Feel Good Flamingo/Colibri Delux z możliwoscią zastosowania w pracy jednocześnie dwóch rączek.
Precyzyjna elektronika bazy i najwyższej klasy motoryczny system napędowy w rączce perfekcyjnie sterują pracą urządzenia. Praca na urządzeniu Feel Good Flamingo/Colibri Delux staje się prawdziwą przyjemnością. Połączenie najwyższej techniki, komfortu pracy i luksusowy design zadowoli nawet najbardziej wymagających. Urządzenie jest lekkie i mobilne, a jednocześnie wyjątkowo stabilne. Posiada możliwość dopasowania pojedyńczych kubeczków do makijażu przy panelu lub w księżycu dopasowanym do zewnętrznej krawędzi, co ułatwia pracę. Urządzenie Feel Good Flamingo/Colibri Delux posiada estetyczny, luksusowy dotykowy interface utrzymany w brzoskwiniowej kolorystyce połączonej z aluminium. Interface posiada wyświetlacz zmiany i wyboru rączek oraz panel doboru odpowiedniej prędkości uderzeń igły.
Urządzenie do makijażu permanentnego Feel Good Flamingo/Colibri Delux jako jedno z niewielu urządzeń dostępnych na rynku posiada szerokie spektrum uderzeń igły na sekundę od 90- do 200/s. Urządzenie do makijażu permanentnego jest wyjątkowo ciche i nie wykazuje wysokich wibracji podczas
pracy.

Urządzenie do makijażu permanentnego Feel Good Flamingo/Colibri Delux wyposażone jest w specjalistyczny mikroprocesor zapewniający niezmienną częstotliwość pracy igły pomimo zróżnicowanej struktury skóry. Częstotliwość pracy igły spada w tradycyjnych urządzeniach w momencie, gdy igła napotyka na skórę stawiającą silniejszy opór. Efektem tego są przerywane linie i krótka trwałość koloru. Mikroprocesor w urządzeniu Feel Good Flamingo/Colibri Delux steruje i kontroluje moc oraz częstotliwość pracy igły, co pozwala na osiągnięcie najwyższej precyzji i równomierne wprowadzenie pigmentu w naskórek. Dzięki temu barwnik jest precyzyjnie wprowadzany w skórę i wygląda doskonale.

Feel Good Flamingo/Colibri Delux można zakupić w wersji z dwoma rączkami (Colibri i Flamingo) lub selektywnie z jedną rączką.

Rączka Flamingo (srebrna) to doskonała wersja rączki do wykonywania makijażu permanentnego z użyciem systemu kardridż. Kardridż Flamingo jest zapakowany sterylnie i używany jest wyłącznie do jednego zabiegu. Kardridż zakłada się jednym ruchem i przekręca lekko w prawą stronę w celu stabilnego montażu na rączce. System kardridż jest formą wysokohigieniczną, zapobiegajacą zakażeniom, uniemożliwiajacą rozprzestrzenianie się wirusów. Dodatkowo kardridż stosowany jest najczęściej do systemu wypełnień i cieniowania w makijażu permanentnym, np. ust czy cieniowania brwi, ponieważ posiada możliwość zastosowania większej ilości pigmentu aplikowanego w naskórek. Rączka jest bardzo stabilna, lekka i nie wykazuje wibracji podczas pracy. Po zabiegu kardridż należy bezzwłocznie wyrzucić do pojemnika na odpady medyczne.

Rączka Colibri (czarna) to zastosowanie techniki mikropigmentacji przy użyciu igieł akupunturowych. W wielu systemach pigmentowania wykorzystuje się z reguły importowane igły do tatuażu. Są one zaopatrzone w niewidoczne gołym okiem zagięte ostrze i często bardzo obciążają skórę. Igły stosowane w rączce Colibri są produkowane zgodnie z regułą igieł do akupunktury, dlatego też są bardzo precyzyjne i gładkie. Podrażnienia skóry są zredukowane do minimum, a farba pigmentacyjna nakłada się dokładnie i punktowo. Igły Feel Good są spawane laserowo podczas bardzo precyzyjnego procesu, a nie jak większość - lutowane. Feel Good rozwinął szeroki asortyment typów igieł, które są perfekcyjnie dostosowane do różnych zadań i wymogów. System Colibri najczęściej stosowany jest do wykonywania korekt, dopełnień i precyzyjnego tatuażu permanentnego, który wymaga wykonania misternych elementów. Możliwość wykonywania makijażu permanentnego na urządzeniu Feel Good Flamingo/Colibri Delux z dwoma rączkami daje niewyobrażalny komfort pracy. Można sprawniej i szybciej decydowac której techniki użyć podczas cieniowania, konturu czy wypełnienia. Daje to również fantastyczną możliwość zastosowania podczas wykonywania makijażu permanentnego jednocześnie dwóch kolorów (np. w trakcie cieniowania ust lub tworzenia przestrzennych brwi) bez wymiany kardridża lub końcówki igły. Dwie rączki to także kontrola nad wykonywaniem makijażu permanentnego i możliwość zastosowania odpowiednigo stylu i optymalnej techniki w momencie, w którym tego potrzebujemy, a nie w chwili, w której wymienimy akcesoria.

Dobór pigmentu w obu rączkach odbywa sie z zewnątrz - z kubeczka z przygotowanym barwnikiem o odpowienim odcieniu. W przypadku rączki Flamingo można dodatkowo pigment (2 krople) zaaplikować bezpośrednio do kardridża.

Produkty Kazaro kierowane są do właścicieli salonów fryzjerskich i kosmetycznych. Firma cieszy się opinią prostych w obsłudze mebli, niebanalnym stylem, nowoczesnością i komfortem. Produkty firmy Kazaro prezentowane są na między narodowych targach. Wyposażają również szkoły i firmy o profilu fryzjerskim i kosmetycznym.
Napisz opinię
Rączka Flamingo do makijażu mermametnego

Rączka Flamingo do makijażu mermametnego

Już przy produkcji pierwszych urządzeń do mikropigmentacji zauważono, że do wysoce precyzyjnej pracy niezbędne są materiały najwyższej jakości

Towary z naszego sklepu znajdują się w wielu magazynach. Z powodów logistycznych, dostępność jest sprawdzana dopiero po złożeniu zamówieniu. Dostępność weryfikujemy w godzinach pracy biura 7-16 od poniedziałku do piątku. Po złożeniu zamówienia i zweryfikowaniu dostępności, otrzymają Państwo email z informacją o potwierdzeniu zamówienia.
Jeśli chcieli by Państwo uzyskać informację o dostępności towaru przed złożeniem zamówienia, prosimy o kontakt przez formularz, maila lub telefoniczny 515080077

Masz pytanie o produkt ? Znalazłeś taniej ? Napisz do nas !

Proszę wpisz swoje pytanie tutaj: Rączka Flamingo do makijażu mermametnego


bezpieczne zakupy w Eversun
kupuj bezpiecznie w Eversunkupuj w Eversun bezpiecznie
2013-01-25 21:49:36 2019-02-05 16:55:12