Żel antybakteryjny - 300 ml - skuteczna ochrona 

Rączka Flamingo do makijażu mermametnego

Makijaż permanentny, urządzenia do makijażu permanentnego

EVER_0013727_KA

EAN:5903727035681


Koszt dostawy w Polsce: 24,99 zł


Dostępność : sprawdźDoradca handlowy:
Magdalena
Jędrzejak
tel. 513358867

Doradca handlowy:
Ewelina
Staroń
tel. 515080077

5 800,00 zł brutto

4 715,45 zł netto

Zapytaj o dostępnośćilość uderzeń na 1 sek: 200

OPIS:

Już przy produkcji pierwszych urządzeń do mikropigmentacji zauważono, że do wysoce precyzyjnej pracy niezbędne są materiały najwyższej jakości. Tylko w ten sposób można spełnić najwyższe wymagania – dotyczy to również higieny i bezpieczeństwa. Feel Good oferuje dwa doskonałe systemy gwarantujące prawidłową i bezpieczną pracę podczas wykonywania makijażu permanentnego.

Urządzenie, które oferujemy do sprzedaży to profesjonalny sprzęt do makijażu permanentnego Feel Good Flamingo/Colibri Delux z możliwoscią zastosowania w pracy jednocześnie dwóch rączek.
Precyzyjna elektronika bazy i najwyższej klasy motoryczny system napędowy w rączce perfekcyjnie sterują pracą urządzenia. Praca na urządzeniu Feel Good Flamingo/Colibri Delux staje się prawdziwą przyjemnością. Połączenie najwyższej techniki, komfortu pracy i luksusowy design zadowoli nawet najbardziej wymagających. Urządzenie jest lekkie i mobilne, a jednocześnie wyjątkowo stabilne. Posiada możliwość dopasowania pojedyńczych kubeczków do makijażu przy panelu lub w księżycu dopasowanym do zewnętrznej krawędzi, co ułatwia pracę. Urządzenie Feel Good Flamingo/Colibri Delux posiada estetyczny, luksusowy dotykowy interface utrzymany w brzoskwiniowej kolorystyce połączonej z aluminium. Interface posiada wyświetlacz zmiany i wyboru rączek oraz panel doboru odpowiedniej prędkości uderzeń igły.
Urządzenie do makijażu permanentnego Feel Good Flamingo/Colibri Delux jako jedno z niewielu urządzeń dostępnych na rynku posiada szerokie spektrum uderzeń igły na sekundę od 90- do 200/s. Urządzenie do makijażu permanentnego jest wyjątkowo ciche i nie wykazuje wysokich wibracji podczas
pracy.

Urządzenie do makijażu permanentnego Feel Good Flamingo/Colibri Delux wyposażone jest w specjalistyczny mikroprocesor zapewniający niezmienną częstotliwość pracy igły pomimo zróżnicowanej struktury skóry. Częstotliwość pracy igły spada w tradycyjnych urządzeniach w momencie, gdy igła napotyka na skórę stawiającą silniejszy opór. Efektem tego są przerywane linie i krótka trwałość koloru. Mikroprocesor w urządzeniu Feel Good Flamingo/Colibri Delux steruje i kontroluje moc oraz częstotliwość pracy igły, co pozwala na osiągnięcie najwyższej precyzji i równomierne wprowadzenie pigmentu w naskórek. Dzięki temu barwnik jest precyzyjnie wprowadzany w skórę i wygląda doskonale.

Feel Good Flamingo/Colibri Delux można zakupić w wersji z dwoma rączkami (Colibri i Flamingo) lub selektywnie z jedną rączką.

Rączka Flamingo (srebrna) to doskonała wersja rączki do wykonywania makijażu permanentnego z użyciem systemu kardridż. Kardridż Flamingo jest zapakowany sterylnie i używany jest wyłącznie do jednego zabiegu. Kardridż zakłada się jednym ruchem i przekręca lekko w prawą stronę w celu stabilnego montażu na rączce. System kardridż jest formą wysokohigieniczną, zapobiegajacą zakażeniom, uniemożliwiajacą rozprzestrzenianie się wirusów. Dodatkowo kardridż stosowany jest najczęściej do systemu wypełnień i cieniowania w makijażu permanentnym, np. ust czy cieniowania brwi, ponieważ posiada możliwość zastosowania większej ilości pigmentu aplikowanego w naskórek. Rączka jest bardzo stabilna, lekka i nie wykazuje wibracji podczas pracy. Po zabiegu kardridż należy bezzwłocznie wyrzucić do pojemnika na odpady medyczne.

Rączka Colibri (czarna) to zastosowanie techniki mikropigmentacji przy użyciu igieł akupunturowych. W wielu systemach pigmentowania wykorzystuje się z reguły importowane igły do tatuażu. Są one zaopatrzone w niewidoczne gołym okiem zagięte ostrze i często bardzo obciążają skórę. Igły stosowane w rączce Colibri są produkowane zgodnie z regułą igieł do akupunktury, dlatego też są bardzo precyzyjne i gładkie. Podrażnienia skóry są zredukowane do minimum, a farba pigmentacyjna nakłada się dokładnie i punktowo. Igły Feel Good są spawane laserowo podczas bardzo precyzyjnego procesu, a nie jak większość - lutowane. Feel Good rozwinął szeroki asortyment typów igieł, które są perfekcyjnie dostosowane do różnych zadań i wymogów. System Colibri najczęściej stosowany jest do wykonywania korekt, dopełnień i precyzyjnego tatuażu permanentnego, który wymaga wykonania misternych elementów. Możliwość wykonywania makijażu permanentnego na urządzeniu Feel Good Flamingo/Colibri Delux z dwoma rączkami daje niewyobrażalny komfort pracy. Można sprawniej i szybciej decydowac której techniki użyć podczas cieniowania, konturu czy wypełnienia. Daje to również fantastyczną możliwość zastosowania podczas wykonywania makijażu permanentnego jednocześnie dwóch kolorów (np. w trakcie cieniowania ust lub tworzenia przestrzennych brwi) bez wymiany kardridża lub końcówki igły. Dwie rączki to także kontrola nad wykonywaniem makijażu permanentnego i możliwość zastosowania odpowiednigo stylu i optymalnej techniki w momencie, w którym tego potrzebujemy, a nie w chwili, w której wymienimy akcesoria.

Dobór pigmentu w obu rączkach odbywa sie z zewnątrz - z kubeczka z przygotowanym barwnikiem o odpowienim odcieniu. W przypadku rączki Flamingo można dodatkowo pigment (2 krople) zaaplikować bezpośrednio do kardridża.

Produkty Kazaro kierowane są do właścicieli salonów fryzjerskich i kosmetycznych. Firma cieszy się opinią prostych w obsłudze mebli, niebanalnym stylem, nowoczesnością i komfortem. Produkty firmy Kazaro prezentowane są na między narodowych targach. Wyposażają również szkoły i firmy o profilu fryzjerskim i kosmetycznym.

Już przy produkcji pierwszych urządzeń do mikropigmentacji zauważono, że do wysoce precyzyjnej pracy niezbędne są materiały najwyższej jakości

Towary z naszego sklepu znajdują się w wielu magazynach. Z powodów logistycznych, dostępność jest sprawdzana dopiero po złożeniu zamówieniu. Dostępność weryfikujemy w godzinach pracy biura 7-16 od poniedziałku do piątku. Po złożeniu zamówienia i zweryfikowaniu dostępności, otrzymają Państwo email z informacją o potwierdzeniu zamówienia.
Jeśli chcieli by Państwo uzyskać informację o dostępności towaru przed złożeniem zamówienia, prosimy o kontakt przez formularz, maila lub telefoniczny 515080077

Masz pytanie o produkt ? Znalazłeś taniej ? Napisz do nas !

Proszę wpisz swoje pytanie tutaj: Rączka Flamingo do makijażu mermametnego


bezpieczne zakupy w Eversun
kupuj bezpiecznie w Eversunkupuj w Eversun bezpiecznie
2013-01-25 21:49:36 2020-01-10 00:52:37