PRZENOŚNE PRĄDY DARSONWALA Zobacz większe

PRZENOŚNE PRĄDY DARSONWALA

Zabiegi prądem

EVER_711_KA

EAN:5901034190970


Koszt dostawy w Polsce: 24,99 złDoradca handlowy:
Magdalena
Jędrzejak
tel. 513358867

Doradca handlowy:
Ewelina
Staroń
tel. 515080077

150,00 zł brutto

121,95 zł (netto)


OPIS

DARSONWAL - funkcja ta wykorzystuje tzw. prądy d'Arsonvala służące przede wszystkim do masażu i terapii. Są one jedną z odmian prądów wysokiej częstotliwości. Ma właściwości bakteriobójcze oraz rozgrzewające, przyspiesza przemianę materii, za czym idzie szybsza przyswajalność leczniczych substancji zawartych w preparatach kosmetycznych. Ich działanie biologiczne polega na bezpośrednim wytworzeniu małej ilości ciepła w tkankach. Urządzenie wytwarza ozon za pomocą wyładowań elektrostatycznych. Działanie prądów d’Arsonvala opiera się głównie na oddziaływaniu na naczynia krwionośne oraz zakończenia nerwowe skóry. Iskrzenie, które powstaje między elektrodą a skórą ma korzystny wpływ na tkankę podskórną oraz mięśnie twarzy. Wytwarzający się ozon ma właściwości bakteriobójcze. Działanie ładunków elektrycznych powoduje rozszerzenie naczyń krwionośnych skóry, lepsze odżywianie i przemianę materii w tkance skórnej. 
Zastosowanie: 
 -trądzik,
 -więdnięcie skóry, 
 -wypadanie włosów (łysienie plackowate),
 -łojotok skory głowy, 
 -zaburzenia w obwodowym krążeniu krwi, 
 -leczeniu nerwobóli - zaburzenia czucia skórnego, 
 -świąd i odmrożenia.
Darsonwal umożliwia wiele zabiegów z zastosowaniem różnych elektrod i form zabiegów. Zabiegi z zastosowaniem wysokich częstotliwości nie powodują bólu, ponieważ prąd nie prowadzi do poważnego elektrycznego podrażnienia nerwów. Zatem nie są odczuwane żadne pierwotne bodźce elektryczne. Efektowność połączona z łatwą obsługą czyni zabiegi podstawowym instrumentem profesjonalnej kosmetyki.

PARAMETRY

Zestaw: 4 wymienne końcówki
Moc: 10W
Towary z naszego sklepu znajdują się w wielu magazynach. Z powodów logistycznych, dostępność jest sprawdzana dopiero po złożeniu zamówieniu. Dostępność weryfikujemy w godzinach pracy biura 7-16 od poniedziałku do piątku. Po złożeniu zamówienia i zweryfikowaniu dostępności, otrzymają Państwo email z informacją o potwierdzeniu zamówienia.
Jeśli chcieli by Państwo uzyskać informację o dostępności towaru przed złożeniem zamówienia, prosimy o kontakt przez formularz, maila lub telefoniczny 515080077

Masz pytanie o produkt ? Znalazłeś taniej ? Napisz do nas !

Proszę wpisz swoje pytanie tutaj: PRZENOŚNE PRĄDY DARSONWALA


Opinie

bezpieczne zakupy w Eversun
kupuj bezpiecznie w Eversunkupuj w Eversun bezpiecznie
2019-03-06 09:41:39 2019-05-15 09:10:56