PROSLIM ULTRA (poekspozycyjne)

Urządzenia wielofunkcyjne

EVER_001666_AB

EAN:5906660704980


Koszt dostawy w Polsce: 24,99 zł


Dostępność : sprawdźDoradca handlowy:
Magdalena
Jędrzejak
tel. 513358867

Doradca handlowy:
Ewelina
Staroń
tel. 515080077

18 000,00 zł brutto

-6 900,00 zł

24 900,00 zł brutto

14 634,14 zł nettoINTENSYWNA ENERGIA ULTRADŹWIĘKOWA W WALCE Z TKANKĄ TŁUSZCZOWĄ

 

Proslim Ultra wykorzystuje  ultradźwięki o częstotliwości  1 MHz do sonoforezy oraz niskiej częstotliwości 40 kHz do selektywnego zmniejszania i rozbijania tkanki tłuszczowej. 

Zabiegi są przeznaczone do  modelowania sylwetki, zmniejszenia obwodów ciała, redukcji tkanki tłuszczowej i cellulitu. Ultradźwięki niskiej częstotliwości są stosowane na  brzuch, uda i ramiona. 

 

Pod wpływem intensywnej energii  ultradźwiękowej (40kHz)  zachodzi zjawisko kawitacji. Membrana komórki tłuszczowej  poddana jest silnemu ciśnieniu. Ze względu na  przepuszczalność membrany ucisk  wywołuje eliminację lipidów  z komórki, która zostaje zmniejszona. W wyniku działania intensywnej energii część komórek ulega także zniszczeniu. Trójglicerydy uwolnione z adipocytów zostają wydalone na drodze naturalnych mechanizmów fizjologicznych  organizmu.

W efekcie dochodzi do zmniejszenia komórek tłuszczowych,  redukcji obwodów ciała i skórki pomarańczowej.   W celu szybszego wydalenia produktów ubocznych powstałych na skutek działania ultradźwięków zabiegi poleca się uzupełnić masażem lipodermology, żelazkiem antycellulitowym lub presoterapią. W trakcie zabiegów zaleca się także ograniczenie   spożycia tłuszczu i  zwiększenie spożycia wody.  

Specjalna modulacja fali ultradźwiękowej wywołuje dodatkowo efekt sonoforezy zwiększając przepuszczalność błon komórkowych. Do polepszenia penetracji  aktywnych substancji zawartych w kosmetykach  stosowana jest na początku zabiegu częstotliwość 1MHz.

Zastosowanie w trakcie jednego zabiegu ultradźwięków o dwóch zakresach fal  dodatkowo wpływa na polepszenie efektów.

Proslim Ultra posiada 5 gotowych programów do zabiegów na: nogi, uda, pośladki, brzuch oraz ramiona. Ustawienie parametrów następuje automatycznie po wybraniu danego programu. Urządzenie jest bardzo łatwe w obsłudze, a zabiegi są przyjemne i relaksujące. Nie są one obciążone ryzykiem powikłań. Bezpośrednio po  zabiegu można bez problemu wrócić do normalnej aktywności.

 

 

 

Działanie:

 

- rozbicie złogów tkanki tłuszczowej

- zmniejszenie obwodów ciała  

- redukcja cellulitu

- wygładzenie skóry

- ujędrnienie skóry

- polepszenie metabolizmu

Proslim Ultra Liposukcja bez skalpela.  Intensywna energia ultradźwiękowa w walce z tkanką tłuszczową.

Towary z naszego sklepu znajdują się w wielu magazynach. Z powodów logistycznych, dostępność jest sprawdzana dopiero po złożeniu zamówieniu. Dostępność weryfikujemy w godzinach pracy biura 7-16 od poniedziałku do piątku. Po złożeniu zamówienia i zweryfikowaniu dostępności, otrzymają Państwo email z informacją o potwierdzeniu zamówienia.
Jeśli chcieli by Państwo uzyskać informację o dostępności towaru przed złożeniem zamówienia, prosimy o kontakt przez formularz, maila lub telefoniczny 515080077

Masz pytanie o produkt ? Znalazłeś taniej ? Napisz do nas !

Proszę wpisz swoje pytanie tutaj: PROSLIM ULTRA (poekspozycyjne)


bezpieczne zakupy w Eversun
kupuj bezpiecznie w Eversunkupuj w Eversun bezpiecznie
2012-03-05 13:23:54 2021-09-27 14:03:34