POLDERMA Maska LED do infuzji i galwanizacji

Zabiegi prądem

399

EAN:5901035500501


Koszt dostawy w Polsce: 24,99 złDoradca handlowy:
Magdalena
Jędrzejak
tel. 513358867

Doradca handlowy:
Ewelina
Staroń
tel. 515080077

3 400,00 zł brutto

2 764,23 zł (netto)


DANE TECHNICZNE
ilość diod niebieski - 161 diod LED, czerwony - 165 diod LED
maksymalne ciśnienie tlenu podczas pracy 2 Bar
maksymalna moc jednej diody 50mW
pobór mocy 20W
napięcie 220-230V
częstotliwość 50-60Hz
żywotność diod 100000 godzin

POLDERMA CHROMO-OXYGEN MASK
Maska POLDERMA CHROMO-OXYGEN MASK jest produktem dedykowanym do infuzji tlenowych marki POLDERMA. Niezależnie od tego może być również stosowana osobno dla funkcji LED i galwanizacji.

W połowie 2016 roku, POLDERMA zaprezentowała innowacyjne maski do tlenoterapii twarzy, które stały się absolutnym hitem na rynku urządzeń do infuzji tlenowej. Maski zostały zaprojektowane i wyprodukowane w USA i znajdują się w każdym zestawie urządzenia do infuzji – POLDERMA. Dzisiaj, w celu jeszcze większego polepszenia efektów zabiegowych, oraz wyróżnienia się na rynku, producent prezentuje innowacyjną maskę – CHROMO-OXYGEN MASK.

CHROMOTERAPIA światłem LED
Light-emitting diode, czyli w skrócie LED, to dioda, która emituje światło o różnej długości fali. Diody stykają się ze skórą, dzięki czemu wiązka światła dociera do wnętrza komórki stymulując zachodzące wewnątrz procesy. Skuteczność naświetlania światłem LED można porównać do działania lasera, jednak fototerapia LED jest absolutnie nieinwazyjna i nie narusza struktury komórek jedynie stymuluje i w naturalny sposób aktywuje zachodzące w niej procesy regeneracyjne.

MASKA LED wykorzystuję trzy długości fali dając szerokie spektrum działania w zabiegach na twarz i szyję.

KOLOR CZERWONY
Czerwone światło przyspiesza metabolizm komórek, pobudza krążenie krwi, poprawia koloryt skóry, zwiększa jej elastyczność, dotlenia ją i wygładza zmarszczki.

KOLOR NIEBIESKI
Niebieskie światło hamuje rozwój stanów zapalnych. Trądzik jest zazwyczaj spowodowany infekcją bakteryjną, niebieskie światło jest w stanie niszczyć bakterie nie naruszając tkanek skóry, a przez to zminimalizować trądzik, i leczyć go w okresie zapalnym w stosunkowo krótkim czasie.

KOLOR FIOLETOWY
Jest to połączenie światła czerwonego i niebieskiego, łączy w sobie skuteczność terapii świetlnej, szczególnie użytecznej w przypadku leczenia trądziku i łagodzenia blizn będących jego pozostałością.

INFUZJA TLENOWA
Specjalnie zaprojektowany kształt wewnętrzny maski oraz kaniula łącząca z urządzeniem infuzyjnym powoduje, że powietrze zostaje rozprowadzone na całej powierzchni twarzy. Tlen powoduje natychmiastowe dotlenienie głębokich warstw skóry, znacząco pobudza procesy przemiany materii oraz wzmaga procesy regeneracyjne. Podczas zabiegu następuje dotlenienie komórek twarzy.

Terapia prądem galwanicznym
POLDERMA CHROMO-MASK posiada 7 specjalnie zaprojektowanych elektrod emitujących delikatny prąd galwaniczny, który ma na celu zwiększenie wchłaniania substancji czynnych, poprzez przekrwienie, przyspieszenie procesów przemiany materii, zwiększenie tonusu mięśni mimicznych oraz przyspieszenie regeneracji tkanki nerwowej.

Zestaw zawiera:
-maskę POLDERMA CHROMO-MASK,
-kołnierz maski,
-moduł sterujący,
-zasilacz,
-opaskę mocującą,
-wąż tlenowy,
-aluminiową skrzynię,
-instrukcję obsługi w języku polskim,
-gwarancję.

KLIKNIJ I ZOBACZ FILMIK

Towary z naszego sklepu znajdują się w wielu magazynach. Z powodów logistycznych, dostępność jest sprawdzana dopiero po złożeniu zamówieniu. Dostępność weryfikujemy w godzinach pracy biura 7-16 od poniedziałku do piątku. Po złożeniu zamówienia i zweryfikowaniu dostępności, otrzymają Państwo email z informacją o potwierdzeniu zamówienia.
Jeśli chcieli by Państwo uzyskać informację o dostępności towaru przed złożeniem zamówienia, prosimy o kontakt przez formularz, maila lub telefoniczny 515080077

Masz pytanie o produkt ? Znalazłeś taniej ? Napisz do nas !

Proszę wpisz swoje pytanie tutaj: POLDERMA Maska LED do infuzji i galwanizacji


Podobne produkty

Opinie

bezpieczne zakupy w Eversun
kupuj bezpiecznie w Eversunkupuj w Eversun bezpiecznie
2019-03-15 18:12:29 2019-05-15 09:10:56