POLDERMA CARTRIDGELESS Urządzenie HIFU

Ultradźwięki, zabiegi ultradźwiękowe

672

EAN:5901035160330

DANE TECHNICZNE
Moc wyjściowa 0-2J (regulowana w skali 0-100%)
Długość impulsu 0-8s
Interwał 1,5s
Wyświetlacz 7 cali, dotykowy
pobór mocy 800W
Licznik czasu tak
Licznik impulsów tak
głębokość przenikania 3mm, 4,5mm
ilość głowic zabiegowych 2

Więcej szczegółów


Koszt dostawy w Polsce: 59,99 złDoradca handlowy:
Magdalena
Jędrzejak
tel. 513358867

Doradca handlowy:
Ewelina
Staroń
tel. 515080077

Zapytaj o dostępność


Przełom w technologii skoncentrowanej fali ultradźwiękowej
Urządzenie może być stosowane do nieinwazyjnego liftingu, redukcji tkanki tłuszczowej i modelowania sylwetki. Zabieg jest zdecydowanie mniej bolesny niż standardowe procedury HIFU. Większa koncentracja energii w bardzo krótkich odstępach czasowych zapewnia mniejszą bolesność zabiegów. Aparat w przeciwieństwie do standardowego HIFU, daje możliwość  regulacji przez użytkownika intensywności oraz przedziału czasowego „strzału” (tzw. Interwału) co pozwala na zmniejszenie czasu wykonywania zabiegu.

Przewaga:
-niskie koszty zabiegowe – urządzenie nie posiada zużywalnych kartridży,
-wygodna obsługa – pedał nożny,
-urządzenie nadaje się do zabiegów na twarz i ciało,
-krótszy czas zabiegu,
-synergia działania z falą radiową bipolarną w głowicy,
-czytelny interface.

Zasada działania:
Lifting:
Skoncentrowana  fala ultradźwiękowa wysokiej intensywności  dociera do warstwy SMAS skóry właściwej, dokonując kontrolowanego poparzenia (65 Stopni Celsjusza), pobudzając tym samym wytwarzanie naturalnego kolagenu. Skóra staje się jędrna i bardziej napięta. Następuje efekt nieinwazyjnego liftingu.

Niwelowanie tkanki tłuszczowej:
Głowica do ciała skutecznie przenosi wysoką temperaturę do tkanki tłuszczowej umiejscowionej na głębokości między  10 a 20mm. Zabieg jest doskonałą alternatywą dla inwazyjnych metod modelowania sylwetki.

Głowica zabiegowa HIFU Cartridgeless emituje jednocześnie skoncentrowaną falę ultradźwiękową oraz płytką falę radiową o niskim natężeniu. RF przyspiesza penetrację oraz znacząco zmniejsza nieprzyjemnie odczucie podczas zabiegu.

Zabieg:
Zabieg przeprowadzamy wykonując powolne, ruchy na okreśłonym obszarze. Podczas terapii klient może odczuwać delikatne mrowienie, kłucie oraz ciepło.  Pierwsze efekty widoczne są po miesiącu od wykonaniu zabiegu, najlepsze efekty natomiast obserwuje się po 2-3 miesiącach.  Zabieg można powtórzyć na danym obszarze tylko jeśli minęło co najmniej 10-12 tyg. od ostatniej procedury. Co bardzo istotne, zabieg HIFU Cartridgeless jest całoroczny i nie wiąże się z rekonwalescencją jak w przypadku lasera ablacyjnego czy fali radiowej frakcyjnej. Klientka po zabiegu może wrócić do normalnych czynności.
Maksymalna penetracja tkanek dzięki innowacyjnej głowicy to aż 20mm.

Zestaw zawiera:
-urządzenie główne,
-głowicę zabiegową 3,0mm,
-głowicę zabiegową 4,5mm,
-skrzynię,
-pedał nożny,
-instrukcję obsługi,
-gwarancję,
-profesjonalne szkolenie wraz z dowozem.

Towary z naszego sklepu znajdują się w wielu magazynach. Z powodów logistycznych, dostępność jest sprawdzana dopiero po złożeniu zamówieniu. Dostępność weryfikujemy w godzinach pracy biura 7-16 od poniedziałku do piątku. Po złożeniu zamówienia i zweryfikowaniu dostępności, otrzymają Państwo email z informacją o potwierdzeniu zamówienia.
Jeśli chcieli by Państwo uzyskać informację o dostępności towaru przed złożeniem zamówienia, prosimy o kontakt przez formularz, maila lub telefoniczny 515080077

Masz pytanie o produkt ? Znalazłeś taniej ? Napisz do nas !

Proszę wpisz swoje pytanie tutaj: POLDERMA CARTRIDGELESS Urządzenie HIFU


Podobne produkty

Opinie

bezpieczne zakupy w Eversun
kupuj bezpiecznie w Eversunkupuj w Eversun bezpiecznie
2019-03-13 19:59:08 2019-05-15 09:10:56