PEELING DIAMENTOWY - MOBILNY

Dermabrazja, zabieg dermabrazji

EVER_001669_AB

EAN:5906690424742


Koszt dostawy w Polsce: 24,99 zł


Dostępność : sprawdźDoradca handlowy:
Magdalena
Jędrzejak
tel. 513358867

Doradca handlowy:
Ewelina
Staroń
tel. 515080077

5 550,01 zł brutto

4 512,20 zł nettoUrządzenie do mikrodermabrazji diamentowej z funkcją chromoterapii. Diamond peel pozwala przeprowadzić skuteczne i nieinwazyjne zabiegi na twarz i ciało. Mikrodermabrazja diamentowa z jednoczesnym zastosowaniem koloroterapii działa eksfoliacyjnie i jednocześnie rewitalizuje komórki skóry. Istnieje możliwość doboru siedmiu kolorów dla każdego typu i różnych potrzeb skóry.

Efekty:

  • poprawa kolorytu i jędrności skóry, rozjaśnia cerę, nadaje je blask
  • zmniejszenie rozszerzonych porów, wygładzenie skóry
  • usunięcie zrogowaciałej warstwy naskórka, odnowa komórkowa i lepsze wchłanianie się preparatów
  • rozjaśnienie cery i nadanie jej blasku
Peeling Diamentowy:

W aparacie wykorzystano unikalną końcówkę do pilingu diamentowego z funkcją chromoterapii co pozwala jednocześnie wykonać mikrodermabrazję stosując chromoterapię. Dostępne są 3 końcówki: 1 duża , 1 mała i 1 mała delikatna. Regulacja poziomu intensywności pozwala na przeprowadzenie dokładnej skutecznej i nieinwazyjnej eksfoliacji. Intensywność zabiegu dostosowuje się do rodzaju skóry i jest ona regulowana ustawieniami poziomu mocy oraz doborem końcówki diamentowej.  Efekty są widoczne bezpośrednio po zabiegu. Dla osiągnięcia satysfakcjonujących rezultatów należy wykonać serię zabiegów.

 

Urządzenie do mikrodermabrazji diamentowej z funkcją chromoterapii. Diamond peel pozwala przeprowadzić skuteczne i nieinwazyjne zabiegi na twarz i ciało.

Towary z naszego sklepu znajdują się w wielu magazynach. Z powodów logistycznych, dostępność jest sprawdzana dopiero po złożeniu zamówieniu. Dostępność weryfikujemy w godzinach pracy biura 7-16 od poniedziałku do piątku. Po złożeniu zamówienia i zweryfikowaniu dostępności, otrzymają Państwo email z informacją o potwierdzeniu zamówienia.
Jeśli chcieli by Państwo uzyskać informację o dostępności towaru przed złożeniem zamówienia, prosimy o kontakt przez formularz, maila lub telefoniczny 515080077

Masz pytanie o produkt ? Znalazłeś taniej ? Napisz do nas !

Proszę wpisz swoje pytanie tutaj: PEELING DIAMENTOWY - MOBILNY


bezpieczne zakupy w Eversun
kupuj bezpiecznie w Eversunkupuj w Eversun bezpiecznie
2012-03-05 13:46:49 2021-06-01 10:44:58