PDT + MIKROPRĄDY - PDT (fotoodmładzanie) + Mikroprądy (microcurrent)

Zabiegi prądem

57

EAN:5901035540590

Urządzenie do PDT (fotoodmładzanie) + Mikroprądy (microcurrent)

Więcej szczegółów


Koszt dostawy w Polsce: 24,99 złDoradca handlowy:
Magdalena
Jędrzejak
tel. 513358867

Doradca handlowy:
Ewelina
Staroń
tel. 515080077

750,00 zł brutto

609,76 zł (netto)


DANE TECHNICZNE
zasilanie AC100-240V, 50-60Hz
waga brutto 1 kg

Urządzenie do PDT (fotoodmładzanie) + Mikroprądy (microcurrent)

Aparat posiada 4 kolory fotonu (czerwony, zielony, niebieski, żółty). Kolory można dowolnie zmieniać oraz konfigurować falę światła (fala stała lub impulsowa - z modulowanym czasem impulsu i przerwy). Mikroprądy o zmiennym natężeniu można używać jednoczesnie z działaniem PDT. Prezentowane urządzenie urozmaici usługi każdego salonu kosmetycznego lub Spa. Jego szerokie zastosowanie to gwarancja sukcesu i satysfakcji.

PDT za pośrednictwem energii fotonicznej aktywuje cząsteczki fotoreaktywne w celu wytworzenia wolnych rodników stymulujących metabolizm komórkowy i naprawę tkanek. Odnawia skórę, jest pomocna w leczeniu trędziku, zamazywania blizn, działa przeciwbakteryjnie.

Mikroprądy  to  rodzaj elektrostymulacji, która niezwykle aktywnie pobudza odbudowę włókien kolagenu i elastyny, wygładza skórę, zwiększa kurczliwość włókien mięśniowych oraz usprawnia wydalanie toksyn wraz z nadmiarem wody. Poprawiają cyrkulację krwi i limfy, co wpływa odżywczoi dotleniająco. Przyspieszają rozkład kwasu mlekowego i substancji odpowiedzialnych za odczuwanie bólu (bradykininy i histaminy), zwiększają proces syntezy protein i przyspieszają proces zdrowienia tkanek. Procesy zachodzące z
wykorzystaniem mikroprądów w sposób niezwykle aktywny pobudzają regenerację wygładzenie skóry.Mikroprądy usprawniają wydalanie toksyn wraz z nadmiarem wody, poprawiają estetykę wyglądu skóry, która staje się gładsza i jaśniejsza. Posiadają właściwości regeneracyjne oraz wzmacniające metabolizm skóry i tkanki mięśniowej. Pod wpływem prądów następuje przyspieszenie odnowy komórkowej o 35% (regeneracja skóry następuje 3,5 razy szybciej). Działanie liftingowe jest długotrwałe i efektywne. W okresie pomiędzy zabiegami w skórze zachodzą procesy naprawcze i lecznicze. Zwiększa się ilość kolagenu, elastyny i innych ważnych dla zdrowia skóry substancji (kolagenaza, receptor hialuronowego prokolagenu).

Towary z naszego sklepu znajdują się w wielu magazynach. Z powodów logistycznych, dostępność jest sprawdzana dopiero po złożeniu zamówieniu. Dostępność weryfikujemy w godzinach pracy biura 7-16 od poniedziałku do piątku. Po złożeniu zamówienia i zweryfikowaniu dostępności, otrzymają Państwo email z informacją o potwierdzeniu zamówienia.
Jeśli chcieli by Państwo uzyskać informację o dostępności towaru przed złożeniem zamówienia, prosimy o kontakt przez formularz, maila lub telefoniczny 515080077

Masz pytanie o produkt ? Znalazłeś taniej ? Napisz do nas !

Proszę wpisz swoje pytanie tutaj: PDT + MIKROPRĄDY - PDT (fotoodmładzanie) + Mikroprądy (microcurrent)


Podobne produkty

Opinie

bezpieczne zakupy w Eversun
kupuj bezpiecznie w Eversunkupuj w Eversun bezpiecznie
2019-03-15 19:13:26 2019-05-15 09:10:56