OXYBRAZJA - OXYGEN JET Z KAMERĄ I EKRANEM

Urządzenia wielofunkcyjne

EVER_001663_AB

EAN:5906630625567

Urządzenie do oksybrazji, czyli peelingu wykonywanego strumieniem  soli fizjologicznej i tlenu, który kierujemy na skórę. Zabieg usuwa martwe komórki naskórka, dokładnie oczyszcza skórę, nadając jej blask i gładkość.  Stymuluje dotlenienie i cyrkulację, polepszając tym samym odżywienie komórek skóry. Po zabiegu cera jest promienna i przyjemnie odświeżona.

Więcej szczegółów


Koszt dostawy w Polsce: 19,99 zł


Ten przedmiot został sprzedany

1
razy

Doradca handlowy:
Magdalena
Jędrzejak
tel. 513358867

Doradca handlowy:
Ewelina
Staroń
tel. 515080077

21 000,00 zł brutto

17 073,17 zł (netto)

Zapytaj o dostępność


Urządzenie do oksybrazji, czyli peelingu wykonywanego strumieniem  soli fizjologicznej i tlenu, który kierujemy na skórę. Zabieg usuwa martwe komórki naskórka, dokładnie oczyszcza skórę, nadając jej blask i gładkość. Stymuluje dotlenienie i cyrkulację, polepszając tym samym odżywienie komórek skóry. Po zabiegu cera jest promienna i przyjemnie odświeżona.

Oksybrazja to doskonałe preludium do  zabiegów pielęgnacyjnych, gdyż oczyszczona skóra lepiej absorbuje aktywne składniki substancji.

Czas trwania zabiegu jest krótki i wynosi około 5-10 minut.

Aparat wyposażony jest w kamerę i ekran ciekłokrystaliczny, klient może więc sam  zobaczyć i ocenić imponujące  efekty peelingu wodno-tlenowego.  Bezpośrednio po zabiegu widoczne jest zmniejszenie porów i polepszenie stanu skóry.

Urządzenie posiada zintegrowaną sprężarkę, co podnosi wygląd estetyczny i ułatwia jego przemieszczanie.

Precyzja:

Specjalnie zaprojektowana końcówka umożliwia wykonanie precyzyjnego zabiegu.

Szybkość  strumienia powietrza wynosi od 100 ~200m/s, maksymalne ciśnienie 0.6MPa. Do zabiegu możemy wykorzystać wodę destylowaną lub sól fizjologiczną.

Dla kogo przeznaczony jest zabieg?

Zabiegi polecane są dla każdego rodzaju cery,  między innymi w przypadku zmarszczek,  cer wrażliwych, naczyniowych, alergicznych,  delikatnych, trądzikowych, dojrzałych oraz w przypadku przebarwień.

Oksybrazję wykonujemy   na twarz, dekolt, szyję, plecy oraz  dłonie. Może być stosowana także na skórę głowy w przypadku łupieżu i do stymulacji mieszków włosowych w przypadku wypadania włosów  ( masaż strumieniem wody pobudzający cyrkulację).

Oksybrazję można wykonywać przez cały rok, także latem. Bezpośrednio po zabiegu możesz wmasować ampułki, zastosować maskę lub przeprowadzić zabieg liftingujący na innych aparatach kosmetycznych, poprawiając w znacznym stopniu jego skuteczność.

Zabiegu nie wykonuje się w przypadku występowania ropnych  stanów zapalnych skóry oraz  ran.

Oksybrazja :

- usuwa martwe komórki naskórka, zanieczyszczenia

- pobudza skórę do regeneracji

- działanie odświeżające i odmładzające

- zwiększa efekty  wykonywanych po oksybrazji dalszych zabiegów pielęgnacyjnych

Jest polecana między innymi w przypadku:

- zmarszczek

- cery suchej, łuszczącej się

- przebarwień

- trądzika

- blizn, niedoskonałości skóry

- cery naczyniowej

Niskie koszty eksploatacji, doskonałe efekty, zwiększona grupa klientów

= szybki zwrot zakupu urządzenia

Towary z naszego sklepu znajdują się w wielu magazynach. Z powodów logistycznych, dostępność jest sprawdzana dopiero po złożeniu zamówieniu. Dostępność weryfikujemy w godzinach pracy biura 7-16 od poniedziałku do piątku. Po złożeniu zamówienia i zweryfikowaniu dostępności, otrzymają Państwo email z informacją o potwierdzeniu zamówienia.
Jeśli chcieli by Państwo uzyskać informację o dostępności towaru przed złożeniem zamówienia, prosimy o kontakt przez formularz, maila lub telefoniczny 515080077

Masz pytanie o produkt ? Znalazłeś taniej ? Napisz do nas !

Proszę wpisz swoje pytanie tutaj: OXYBRAZJA - OXYGEN JET Z KAMERĄ I EKRANEM


Opinie

bezpieczne zakupy w Eversun
kupuj bezpiecznie w Eversunkupuj w Eversun bezpiecznie
2012-03-05 11:55:21 2019-04-30 08:28:53