ODYN - Fotel duży z weluru stalowy OUTLET

Outlet

EVER_th-or-stal.wel

EAN:5901057820687


Koszt dostawy w Polsce: 59,99 zł


Dostępność : sprawdź


Wersje kolorystyczne


Doradca handlowy:
Magdalena
Jędrzejak
tel. 513358867

Doradca handlowy:
Ewelina
Staroń
tel. 515080077

499,00 zł brutto

-100,00 zł

599,00 zł brutto

405,69 zł (netto)Podobne produkty

VotEver ODYN - Fotel welurowy w kolorze stalowym.

Fotel dla osób lubiących rzeczy piękne i niebanalne.

Siedzisko obite przyjemnym welurem, z ultra wysokim oparciem zapewni odpoczynek w mistrzowskim stylu. Delikatne przeszycia dodają subtelnej elegancji a stabilność zapewni solidna podstawa krzyżakowa malowana proszkowo na kolor czarny. Ten mebel udoskonali każde wnętrze dodając mu nieco awangardowego charakteru.

Specyfikacja produktu:

  • siedzisko tapicerowane materiałem welurowym

  • czarny krzyżak

  • fotele są fabrycznie nowe

PRODUKT w obniżonej cenie - OUTLET

Fotele posiadają przykładowe defekty na materiale widoczne na zdjęciach spowodowane złym spakowaniem przez producenta. Przed zakupem proszę potwierdzić dostępność danego koloru. Posiadamy tylko kilka sztuk danego koloru w obniżonej cenie.

Fotele wysyłane są losowo spośród wadliwych z wybranego modelu. Przykładowy wygląd wad na welurowej tapicerce: 

stalowy welur tapicerka outlet  stalowy welur tapicerka outlet  stalowy welur tapicerka outlet  stalowy welur tapicerka outlet  stalowy welur tapicerka outlet  stalowy welur tapicerka outlet  stalowy welur tapicerka outlet  butelkowa zieleń welur  butelkowa zieleń welur  butelkowa zieleń welur

butelkowa zieleń welur  butelkowa zieleń welur

Produkt outlet.

Kod ODYN outlet
Wersje kolorystyczne Stalowy
Rodzaj obicia Materiał welurowy
Towary z naszego sklepu znajdują się w wielu magazynach. Z powodów logistycznych, dostępność jest sprawdzana dopiero po złożeniu zamówieniu. Dostępność weryfikujemy w godzinach pracy biura 7-16 od poniedziałku do piątku. Po złożeniu zamówienia i zweryfikowaniu dostępności, otrzymają Państwo email z informacją o potwierdzeniu zamówienia.
Jeśli chcieli by Państwo uzyskać informację o dostępności towaru przed złożeniem zamówienia, prosimy o kontakt przez formularz, maila lub telefoniczny 515080077

Masz pytanie o produkt ? Znalazłeś taniej ? Napisz do nas !

Proszę wpisz swoje pytanie tutaj: ODYN - Fotel duży z weluru stalowy OUTLET


W związku z faktem, że pigmenty z odzieży bardzo często wchodzą w interakcje z pigmentami użytymi do barwienia skaju używanego do produkcji siedzisk, istnieje ryzyko powstania trudnych do usunięcia zabrudzeń. Prosimy o przemyślane zakupy i odpowiedni dobór kolorystyki tapicerki bądź stosowanie nakładek ochronnych. Firma EVERSUN nie odpowiada za jakość odzieży noszonej przez użytkowników sprzedawanych przez nas mebli.

bezpieczne zakupy w Eversun
kupuj bezpiecznie w Eversunkupuj w Eversun bezpiecznie
2019-10-24 09:16:13 2020-02-05 14:49:15