Żel antybakteryjny - 300 ml - skuteczna ochrona 

Nożyczki Xenox Jaguar 5,5

Nożyczki

EVER_0013683

EAN:5903683078524


Koszt dostawy w Polsce: 24,99 zł


Dostępność : sprawdźDoradca handlowy:
Magdalena
Jędrzejak
tel. 513358867

Doradca handlowy:
Ewelina
Staroń
tel. 515080077

999,01 zł brutto

812,20 zł netto

Zapytaj o dostępnośćPodobne produkty

długość: 5,5”=14cm
offset: tak
Typ stali: Stal nierdzewna 4112
Zawartość węgla w %: 1
Twardość ROCKWELLA: 59
Typ śruby: Płaska śruba Vario-Plus

OPIS:

Ergonomiczny design oraz ostrze o bezkonkurencyjnych parametrach, trwałości i ostrości. Jedno spojrzenie wystarczy, aby dostrzec wysoką jakość wykonania nożyc XENOX w połączeniu matowego wykończenia i polerowanych ostrzy.

Ergonomiczny design oraz ostrze o bezkonkurencyjnych parametrach, trwałości i ostrości. Jedno spojrzenie wystarczy, aby dostrzec wysoką jakość wykonania nożyc XENOX w połączeniu matowego wykończenia i polerowanych ostrzy. Najnowsza technologia szlifowania ADVANCE gwarantuje precyzyjnie wykonany laserowy szlif, ostrzejszy niż kiedykolwiek wcześniej. Całkowicie płaska śruba VARIO-PLUS (pat.) zaprojektowana, by dawać możliwość indywidualnego dostosowania napięcia i nie utrudniać pracy. Zaletą jest także bardzo lekkie, dokładne cięcie bez efektu ciągnięcia włosów. Wklęsły profil wewnętrznych powierzchni ostrza ułatwia wyskakiwanie włosów podczas cięcia. Wypukła, zewnętrzna powierzchnia ostrzy z w pełni zintegrowanymi krawędziami tnącymi zapewnia maksymalną ostrość, idealną do ślizgu. Ostrza hartowane systemem Friodur, w bardzo niskiej temperaturze, który znacznie wydłuża żywotność nożyc. Sylwetka lekko wygięta w łuk sprawia, że nożyczki tną włosy ze zdecydowaną precyzją. Produkty Kazaro kierowane są do właścicieli salonów fryzjerskich i kosmetycznych. Firma cieszy się opinią prostych w obsłudze mebli, niebanalnym stylem, nowoczesnością i komfortem. Produkty firmy Kazaro prezentowane są na między narodowych targach. Wyposażają również szkoły i firmy o profilu fryzjerskim i kosmetycznym.
Towary z naszego sklepu znajdują się w wielu magazynach. Z powodów logistycznych, dostępność jest sprawdzana dopiero po złożeniu zamówieniu. Dostępność weryfikujemy w godzinach pracy biura 7-16 od poniedziałku do piątku. Po złożeniu zamówienia i zweryfikowaniu dostępności, otrzymają Państwo email z informacją o potwierdzeniu zamówienia.
Jeśli chcieli by Państwo uzyskać informację o dostępności towaru przed złożeniem zamówienia, prosimy o kontakt przez formularz, maila lub telefoniczny 515080077

Masz pytanie o produkt ? Znalazłeś taniej ? Napisz do nas !

Proszę wpisz swoje pytanie tutaj: Nożyczki Xenox Jaguar 5,5


bezpieczne zakupy w Eversun
kupuj bezpiecznie w Eversunkupuj w Eversun bezpiecznie
2013-01-25 20:33:55 2020-01-14 18:48:12