Nożyczki Liftingujące - Magic Power

Lifting, zabieg liftingujący

EAN:5905184084332


Koszt dostawy w Polsce: 24,99 zł


Dostępność : sprawdźDoradca handlowy:
Magdalena
Jędrzejak
tel. 513358867

Doradca handlowy:
Ewelina
Staroń
tel. 515080077

11 100,00 zł brutto

9 024,39 zł nettoPodobne produkty

Jest to urządzenie oferujące mistrzowskie, globalne zabiegi przeciwzmarszczkowe. Do tej pory nie istniał zabieg, który działa kompleksowo na skórę i mięśnie i daje spektakularne efekty w tak krótkim czasie. Przywraca on witalność i energię komórkom, stymuluje ich odnowę, wzmacnia i regeneruje mięśnie.

 

Urządzenie wykorzystuje zdolność naszego organizmu do samoregeneracji, aktywując procesy odnowy komórkowej. Jest to więc terapia naturalna i przyjazna dla pacjenta.

Nożyczki liftingujące emitują multipolarne fale radiowe i sześć skutecznych rodzajów bioprądów, które są także stosowane w medycynie i fizjoterapii. Każdy z nich charakteryzuje się różną częstotliwością, czasem trwania impulsu, przez co stymuluje regenerację skóry oraz mięśni na różnym poziomie.

Podczas bioliftingu następuje stopniowa odnowa komórek, które z różnych przyczyn uległy destrukcji. Zwiększa on syntezę kolagenu, elastyny i ATP redukując zmarszczki i przyczyniając się do ogólnej poprawy witalności i metabolizmu skóry. Biostymulajca poprawia także ruch limfy, oczyszcza dogłębnie skórę z zanieczyszczeń i resztek makijażu, polepszając jej koloryt oraz redukując cienie pod oczami.

 

Dodatkowy efekt wypełnienia zmarszczek otrzymujemy dzięki aplikacji multipolarnych fal radiowych, które aktywują wytwarzanie kolagenu i elastyny działając jak zastrzyk młodości.

Podczas zabiegu odczuwane jest przyjemne ciepło, gdyż podgrzewane są włókna kolagenowe, co wywołuje ich kurczenie, napinanie i regenerację. Pobudzone zostają fibroblasty do odbudowy i wytwarzania kolagenu i elastyny, co zwiększa gęstość, elastczyność oraz napięcie skóry.

 

Skuteczność zabiegów potęgują także energie termoterapii, wiborterapii i chromoterapii, które są aplikowane jednocześnie z innymi energiami.

 

Programy: Multipolarne fale radiowe oraz Ems, bio-mikroprądy, mikroprądy, prąd biostymulujący, prądy Tens oraz prąd galwaniczny.

 

Unikalność i skuteczność Nożyczek Liftingujących polega na zastosowaniu różnych kształtów fal, które zostały opracowane przez specjalistów tak, aby zapewnić najwyższą efektywność i jednocześnie komfort. Nowatorskie zastosowanie kształtów fal jest sekretem urządzenia.

 

 

1. EMS -wzmacnia osłabione mięśnie i pomaga odbudować ich masę dając efekt liftingujacy. Zabieg pobudza tez cyrkulację krwi polepszając odżywienie i dotlenienie tkanek. Szybka mikropulsacja 50-200 razy na sekundę aktywuje rytmiczną pracę mięśni przez co następuje ich szybsza regeneracja.

2. BIO-MIKROPRĄDY – to mikroprądy o niskiej częstotliwości i 3 rodzajach kształtu fal, które automatycznie i naprzemiennie zmieniają się podczas zabiegu. Działają intensywnie regeneracyjnie, aktywują metabolizm komórkowy, nadają skórze elastyczność.

3. MIKROPRĄDY- przywracają równowagę bioelektryczną uszkodzonych komórek, zwiększają wytwarzanie ATP i kolagenu. Mikroprądy posiadają właściwości regeneracyjne oraz wzmacniające metabolizm skóry i tkanki mięśniowej. Pod wpływem mikroprądów następuje przyspieszenie odnowy komórkowej, a działanie liftingowe jest długotrwałe i efektywne.

4. PRĄD BIOSTYMULUJĄCY wywołuje skurcz mięśni w trakcie jego przepływu, a impulsy oddziaływają w krótkich odstępach czasu. Zabieg wzmacnia, tonizuje i ujędrnia mięśnie. Polepsza metabolizm w tkance mięśniowej oraz podnosi ukrwienie skóry w miejscu działania.

Program ten działa lekko drenażowo i jest też polecany dla cer wrażliwych i problematycznych.

5. PRĄDY TENS - stymulują pracę mięśni, regenerują skórę i tkankę mięśniową polepszając ich jędrność i napięcie. Poprawia się elastyczność skóry, która utraciła jędrność, wypłycają się zmarszczki oraz zmniejsza uczucie napięcia.

6. PRĄD GALWANICZNY ( +) – polaryzacja dodatnia

7. PRĄD GALWANICZNY ( -) – polaryzacja ujemna

Prąd galwaniczny polepsza penetrację aktywnych składników. Stosowany także do dezinkrastacji z użyciem soli fizjologicznej.

stojak na którym znajduje się urządzenie nie wchodzi w jego skład zestawu

 

Wyposażenie opcjonalne

  • Sonda Y do ramion, nóg 1 178,86 1 450
  • Sonda owalna z masażem wibracyjnym 1 455,28 1 790
  • Sonda do mezoterapii bezigłowej 1 504,07 1 850
  • Podstawa do aparatu 1 455,28 1 790

 

 

Nożyczki liftingujące to długo oczekiwane urządzenie oferujące zabiegi, które w sposób całkowicie nieinwazyjny i bezpieczny „wycinają” zmarszczki, napinają i ujędrniają skórę.

Towary z naszego sklepu znajdują się w wielu magazynach. Z powodów logistycznych, dostępność jest sprawdzana dopiero po złożeniu zamówieniu. Dostępność weryfikujemy w godzinach pracy biura 7-16 od poniedziałku do piątku. Po złożeniu zamówienia i zweryfikowaniu dostępności, otrzymają Państwo email z informacją o potwierdzeniu zamówienia.
Jeśli chcieli by Państwo uzyskać informację o dostępności towaru przed złożeniem zamówienia, prosimy o kontakt przez formularz, maila lub telefoniczny 515080077

Masz pytanie o produkt ? Znalazłeś taniej ? Napisz do nas !

Proszę wpisz swoje pytanie tutaj: Nożyczki Liftingujące - Magic Power


bezpieczne zakupy w Eversun
kupuj bezpiecznie w Eversunkupuj w Eversun bezpiecznie
2013-06-19 11:00:31 2021-02-10 09:48:48