Żel antybakteryjny - 300 ml - skuteczna ochrona 

Nowy Obniżka! NOE – TUNELOWY STERYLIZATOR POWIETRZA – NISZCZY WIRUSY - DEZYNFEKCJA CZARNY

NOE – TUNELOWY STERYLIZATOR POWIETRZA – NISZCZY WIRUSY - DEZYNFEKCJA CZARNY

Sterylizatory UV-C i inne

evers-noe-ve-kor


Koszt dostawy w Polsce: 99,99 zł


Dostępność : sprawdźDoradca handlowy:
Magdalena
Jędrzejak
tel. 513358867

Doradca handlowy:
Ewelina
Staroń
tel. 515080077

1 804,05 zł brutto

-5%

1 899,00 zł brutto

1 466,71 zł (netto)

Promocja kończy się za


KONSTRUKCJA
Konstrukcja tunelowego sterylizatora powietrza NOE wyróżnia się precyzyjnie przeliczoną średnicą kanałów oraz odpowiednio dobranym przepływem powietrza dostosowanym do mocy lamp – dzięki czemu skutecznie zabija chorobotwórcze drobnoustroje.

Urządzenie zaprojektowane zostało przez polskich inżynierów jako odpowiedź na ogromne zapotrzebowanie rynku na skuteczne urządzenia w walce z wirusami. NOE wykorzystuje energooszczędne lampy emitujące promieniowanie UV-C wyzwalające reakcje fotochemiczne. Promieniowanie UV-C prowadzi do skutecznej likwidacji mikroorganizmów – bakterii, wirusów, drożdży oraz pleśni. Za skutecznością sterylizatora NOE przemawiają lata doświadczeń i liczne opracowania naukowe. Lampy zastosowane w naszym urządzeniu pozbawione zostały pasma od 100 do 230nm, dzięki czemu nie emitują ozonu. NOE jest jedynym sterylizatorem UV pozwalającym na przebywanie w pomieszczeniu podczas jego pracy!
Urządzenie zostało dodatkowo wyposażone w samoodkażający filtr węglowy, który oczyszcza dodatkowo sterylizowane powietrze z lotnych związków organicznym oraz odorów.

 

PROMIENIOWANIE UV-C
Promieniowanie ultrafioletowe od lat wykorzystywane jest z powodzeniem do odkażania powierzchni, narzędzi i pomieszczeń. Dzięki zastosowaniu odpowiedniej długości fali możliwe jest sterylizowanie powietrza na bieżąco – bez konieczności przerywania pracy.
W naturalnych warunkach promieniowanie UV-C nie dociera do Ziemi, ponieważ pochłaniane jest przez atmosferę. Promieniowanie UV-C uzyskuje się dzięki zastosowaniu specjalistycznych lamp emitujących odpowiednią długość wiązki.

Zalety:
Zaletą zastosowania metody UV-C jest brak szkodliwego działania produktów chemicznych oraz powstawania odpadów produkcyjnych. Podczas pracy tunelowego sterylizatora powietrza NOE w pomieszczeniu w którym jest wykorzystywany, można swobodnie przebywać. Dodatkowo urządzenie wyposażone jest w zabezpieczenie przeciwko otwarciu, skutecznie chroniące przed wydostaniem się promieniowania UV-C.

 

Zastosowanie:
Urządzenie można wykorzystywać w domu, dowolnym biurze czy gabinecie. Pamiętaj! Podczas pracy NOE możesz swobodnie poruszać się po pomieszczeniu – bez konieczności wychodzenia.
Urządzenie stanowi doskonałą alternatywę i uzupełnienie do trudnych do zdobycia środków do dezynfekcji.

DANE TECHNICZNE
Moc urządzenia 64W
Moc promiennika UV-C 2x15,9W
Typ promiennika UV-C Phillips 15W/G15T8
Żywotność promiennika 9000h (1000 włączeń)
Promieniowanie 253,7nm UV-C
Typ urządzenia Przepływowy oczyszczacz UV-C
Zabezpieczenia rozłączenie lampy UV-C podczas otwarcia klapy urządzenia
Dodatkowa filtracja samoodkażający się filtr węglowy
Powierzchnia filtra węglowego 169cm2
Wydajność 161m3/h
Nasilenie hałasu 44dBa
Wymiary 20x20x61cm
Kraj produkcji Polska

Właściwości:
-Skutecznie usuwa wirusy i bakterie w twoim otoczeniu,
-Brak konieczności opuszczania pomieszczenia podczas pracy urządzenia,
-Zastosowanie lampy UV-C 253,7nm nie emitującej ozonu.

Towary z naszego sklepu znajdują się w wielu magazynach. Z powodów logistycznych, dostępność jest sprawdzana dopiero po złożeniu zamówieniu. Dostępność weryfikujemy w godzinach pracy biura 7-16 od poniedziałku do piątku. Po złożeniu zamówienia i zweryfikowaniu dostępności, otrzymają Państwo email z informacją o potwierdzeniu zamówienia.
Jeśli chcieli by Państwo uzyskać informację o dostępności towaru przed złożeniem zamówienia, prosimy o kontakt przez formularz, maila lub telefoniczny 515080077

Masz pytanie o produkt ? Znalazłeś taniej ? Napisz do nas !

Proszę wpisz swoje pytanie tutaj: NOE – TUNELOWY STERYLIZATOR POWIETRZA – NISZCZY WIRUSY - DEZYNFEKCJA CZARNY


bezpieczne zakupy w Eversun
kupuj bezpiecznie w Eversunkupuj w Eversun bezpiecznie
2020-03-25 12:41:03 2020-03-26 14:09:39