NanoQ PLATINUM TREATMENT Zobacz większe

NanoQ PLATINUM TREATMENT

Podstawowe

EVER_0018731

EAN:5908731093634


Koszt dostawy w Polsce: Wysyłamy za darmoDoradca handlowy:
Dawid
Sipowicz
tel. 513358867

Doradca handlowy:
Ewelina
Staroń
tel. 515080077

4 900,00 zł brutto

3 983,74 zł nettoOpis technologii:
NanoQ to wysoce zaawansowane technologicznie urządzenie stosowane  w kosmetologii i medycynie estetycznej. To opatentowana technologia, jedyna na świecie. To połączenie nanotechnologii, technologii plazmowej oraz najczystszej postaci platyny w celu regenerowania komórek i odmładzania skóry.
Nanotechnologia
To nowoczesna dziedzina nauki stosująca nieograniczony zestaw technik i sposobów tworzenia rozmaitych struktur o rozmiarach nanometrycznych ( od 0,1 – 100 nanometrów) , czyli na poziomie pojedynczych atomów i cząstek.
Technologia plazmowa
W momencie przepływu prądu wielkiej częstotliwości przez metal o dużej oporności, na krótki moment dochodzi do pojawienia się plazmy, która poddawana wysokiej temperaturze powoduje powstawanie nanokoloidu.
Platyna
Platyna jest bardzo cennym składnikiem. Z jednej tony kruszcu można wydobyć zaledwie 3 gramy tego pierwiastka. Platyna nie ulega zanieczyszczeniu przez zewnętrzne czynniki chemiczne i fizyczne, przez co jest jednym z najbardziej stabilnych metali szlachetnych.  Jest szeroko stosowana w kosmetologii i medycynie.
GENERATOR NANOKOLIDU PLATYNY

Wygenerowany w NanoQ prąd elektryczny, przepływając przez przewodnik (metal szlachetny – platynę) prowadzi w bardzo krótkim czasie do rozpadu platyny na indywidualne nanocząsteczki w kształcie płatków o grubości kilku odległości atomowych. Tak powstały nanokoloid  posiada bardzo małe  nano cząsteczki platyny (około - 2-3 nm), które bardzo szybko i łatwo przenikają głęboko do skóry.

Nanoplatyna – ekskluzywny katalizator wspomagający odnowę skóry !!!!!

 • Doskonały antyoksydant (neutralizuje aktywne atomy tlenu)
 • Zwalcza wolne rodniki
 • Wzmacnia działanie antyoksydantów
 • Sprzyja aktywności procesów enzymatycznych
 • Ułatwia penetrację substancji do głębokich warstw skóry
 • Optymalizuje działanie aktywnych składników kosmetycznych
 • Wykazuje silne powinowactwo do skóry (posiada zbliżony potencjał elektryczny)
 • Zapobiega rozwojowi bakterii na skórze
 • Przeciwdziała odparowywaniu wody ze skóry (nawilża skórę)
 • Działa odmładzająco
 • Skutecznie rozjaśnia przebarwienia skórne
 • Przywraca skórze świeży wygląd

Nanokoloid platyny można stosować na skórę bezpośrednio po przygotowaniu w czystej postaci  lub stosować jako dodatek do kremów, żeli, maseczek, ampułek ( staje się on wówczas nie tylko aktywnym składnikiem samym w sobie, ale również nośnikiem dla innych substancji zastosowanych w danym kosmetyku) !!!

Testy bezpieczeństwa i skuteczności nanokoloidu platyny wytworzonego przez NanoBu:

Test bezpieczeństwa FDA

Test stymulacji skóry z nano-koloidem platyny został przeprowadzony zgodnie z wytycznymi GLP wydanymi przez FDA (Amerykańską Agencję ds. Żywności i Leków). Wyniki wykazały, że jest dla niej bezpieczny.

Zarejestrowany w ICID w amerykańskim stowarzyszeniu CTFA
Nano-koloid platyny wytworzony przez NanoQ jest zarejestrowany ICID (Międzynarodowym Dzienniku Składników) CTFA jako materiał kosmetyczny i może być wykorzystywany w produktach kosmetycznych.

Test DPPH

Badanie zdolności antyoksydacyjnej metodą redukcji rodnika DPPH ( 2,2 difenylo – 1 – pikrylohydrazyl).
Nano-koloid platyny posiada 9-10 razy większe właściwości przeciwutleniające (znakomicie usuwa wolne rodniki) niż typowe przeciwutleniacze: BHA ( butylohydroksyanizol) i Trolox ( organiczny związek chemiczny, rozpuszczalna w wodzie pochodna wit. E, która jest stosowana w procesach biotechnologicznych i biologicznych do redukcji stresu lub uszkodzeń spowodowanych przez utlenianie).

Platyna o wysokiej czystości (99.99%)

Potwierdzono, że czystość kartridża z platyną stosowanego w Nanobu:w jest wyższa, niż 99.99%.

Dane techniczne:

 • napięcie: 230 V
 • moc: 5 W
 • wymiary: 310 x 120 x 248 mm
 • waga: 1,8 kg

Zestaw zawiera:

 • urządzenie główne
 • 10 szt. – kartridży z platyną
 • 10 ampułek medbeauty
 • instrukcję w języku polskim

Infuzja tlenowa jest nieinwazyjną metodą wtłaczania substancji aktywnych do głębokich warstw skóry, bez nakłuwania jej. Skuteczność zabiegu porównywalna z mezoterapią, a zabieg przyjemny i komfortowy.

Towary z naszego sklepu znajdują się w wielu magazynach. Z powodów logistycznych, dostępność jest sprawdzana dopiero po złożeniu zamówieniu. Dostępność weryfikujemy w godzinach pracy biura 7-16 od poniedziałku do piątku. Po złożeniu zamówienia i zweryfikowaniu dostępności, otrzymają Państwo email z informacją o potwierdzeniu zamówienia.
Jeśli chcieli by Państwo uzyskać informację o dostępności towaru przed złożeniem zamówienia, prosimy o kontakt przez formularz, maila lub telefoniczny 515080077

Masz pytanie o produkt ? Znalazłeś taniej ? Napisz do nas !

Proszę wpisz swoje pytanie tutaj: NanoQ PLATINUM TREATMENT


bezpieczne zakupy w Eversun
kupuj bezpiecznie w Eversunkupuj w Eversun bezpiecznie
2015-09-14 18:25:10 2023-11-24 15:39:39