Multi Tower - Kombajn kosmetyczny

Urządzenia wielofunkcyjne

EVER_0013740_KA

EAN:5903740083478


Koszt dostawy w Polsce: 24,99 zł


Dostępność : sprawdźDoradca handlowy:
Magdalena
Jędrzejak
tel. 513358867

Doradca handlowy:
Ewelina
Staroń
tel. 515080077

9 599,01 zł brutto

7 804,07 zł nettoSzerokość podstawy: 46 cm
Głębokość podstawy: 33 cm
Wysokość podstawy: 69 cm

OPIS:

Kombajn kosmetyczny MULTI TOWER to wielofunkcyjne, profesjonalne urządzenie do zabiegów kosmetycznych. Jako jedno z niewielu urządzeń tego typu na polskim rynku zawiera w sobie urządzenie do radiofrekwencji RF.
Urządzenie wyposażone jest w następujące podzespoły:
- RF radiofrekwencja - technologia wykorzystująca diatermię czyli objętościowe podgrzanie skóry właściwej i tkanki podskórnej na głębokość 0,3 - 1,0 cm. Efekty uzyskiwane przy pomocy RF to m.in. spłycenie zmarszczek, ujędrnienie skóry, podniesienie owalu twarzy i podbródka, lifting, likwidacja cellulitu itd.
- MIKRODERMOBRAZJA - polega na mechanicznym ścieraniu naskórka specjalną końcówką diamentową pod wysokim ciśnieniem.
- PEELING KAWITACYJNY - o sile 20000 Hz jest nowoczesną technologią do bezdotykowego i bezbolesnego oczyszczania twarzy, jak również wprowadzania substancji aktywnych w głąb skóry.
- ULTRADŹWIĘKI ( sonoforeza) - polega na wytwarzaniu fal akustycznych o sile 1 MHz, zjawisko to jest wykorzystywane w celu polepszania penetracji substancji odżywczych do skóry.
- COLD & HOT HAMMER - zimna i ciepła głowica służąca do przygotowania skóry przed zabiegiem.
- WAPOZON: ciepła para wodna, ozon, ziołolecznictwo oraz aromaterapia.
- LAMPA LUPA LED.
- POMOCNIK z czterema szufladkami.

--------------------------------

Produkty z linii Multi Tower przeznaczone są dla wymagających salonów kosmetycznych oferujących profesjonalne usługi kosmetyczne. Każde z urządzeń posiada inne funkcje, dzięki czemu możesz kupić jedynie te urządzenia, które przydadzą Ci się przy świadczeniu usług w Twoim salonie kosmetycznym. Cała linia zaprojektowana została w jednym stylu, aby urządzenia można było połączyć w dowolną kombinację, tworząc profesjonalny segment o jednolitym wyglądzie. 

Kombajn kosmetyczny z linii Multi Tower.

Towary z naszego sklepu znajdują się w wielu magazynach. Z powodów logistycznych, dostępność jest sprawdzana dopiero po złożeniu zamówieniu. Dostępność weryfikujemy w godzinach pracy biura 7-16 od poniedziałku do piątku. Po złożeniu zamówienia i zweryfikowaniu dostępności, otrzymają Państwo email z informacją o potwierdzeniu zamówienia.
Jeśli chcieli by Państwo uzyskać informację o dostępności towaru przed złożeniem zamówienia, prosimy o kontakt przez formularz, maila lub telefoniczny 515080077

Masz pytanie o produkt ? Znalazłeś taniej ? Napisz do nas !

Proszę wpisz swoje pytanie tutaj: Multi Tower - Kombajn kosmetyczny


bezpieczne zakupy w Eversun
kupuj bezpiecznie w Eversunkupuj w Eversun bezpiecznie
2013-01-25 22:23:28 2020-01-22 11:36:44