Ostatnie porady

Nowe produkty

Masaż
Zapraszamy do zapoznania się z urządzeniami do masażu oraz z zestawami kamieni bazaltowych czarnych. W naszej ofercie posiadamy urządzenia masujące, dzięki którym uzyskamy efekty działania takie jak: modelowanie sylwetki, zmniejszenie widoczności cellulitu, ujędrnienie ciała, drenaż limfatyczny, poprawę ukrwienia i odżywienia skóry...
Zapraszamy do zapoznania się z urządzeniami do masażu oraz z zestawami kamieni bazaltowych czarnych. W naszej ofercie posiadamy urządzenia masujące, dzięki którym uzyskamy efekty działania takie jak: modelowanie sylwetki, zmniejszenie widoczności cellulitu, ujędrnienie ciała, drenaż limfatyczny, poprawę ukrwienia i odżywienia skóry, spłycenie blizn, niwelacje rozstępów. Terapię urządzeniami masującymi można połączyć z zastosowaniem specjalistycznych kosmetyków do osiągnięcia zamierzanego efektu.
Nasze urządzenia takie jak np.: HS 833 Vibro - Masażer z głowicami do vibroterapii posiadają różne opcje masażu. Dzięki zmiennym głowicom możemy przeprowadzić głęboki, intensywny, sportowy masaż lub delikatny, rozluźniający i relaksujący masaż pleców, ramion czy szyi.

W naszej ofercie mamy dostępny również zestaw do masażu kamieniami np.: Zestaw 64 bazaltowych kamieni do masażu.
Zapraszamy do zapoznania się z produktami dostępnymi w ofercie naszego sklepu.
Więcej

Masaż 

Masaż

- Jest 17 produktów.

Masaż Pokazuje 1 - 17 z 17 produktów
Masaż Pokazuje 1 - 17 z 17 produktów