LS-PRO - Kriolipoliza

Kriolipoliza, urządzenia do kriolipolizy

EVER_0012477_AB

EAN:5902477030250


Koszt dostawy w Polsce: 59,99 zł


Dostępność : sprawdźDoradca handlowy:
Magdalena
Jędrzejak
tel. 513358867

Doradca handlowy:
Ewelina
Staroń
tel. 515080077

54 500,00 zł brutto

44 308,94 zł nettoW LS – PRO połączono działanie kriolipolizy,   prądów Tens i masażu próżniowego. Teraz posiadając jeden aparat selektywnie zlikwidujesz komórki tłuszczowe,  wymodelujesz i ujędrnisz ciało oraz  zredukujesz cellulit.

LS- PRO

- nieinwazyjna metoda selektywnego zniszczenia komórek  tłuszczowych zwiększy grupę zadowolonych klientów

- nie wymaga znieczulenia i rekonwalescencji przez co  nie zaburza codziennej aktywności

- aparat wyposażony jest  w dwie głowice o różnej wielkości co pozwala wykonać zabiegi na większe i mniejsze powierzchnie ciała

- kriolipoliza, masaż vacum  i prądy Tens z potrójną siłą atakują komórki tłuszczowe co  potęguje skuteczność i redukuje złogi tłuszczowe

- drenaże po kriolipolizie  wykonujesz na jednym aparacie Żelazkiem Antycellulitowym

 

LS- PRO – to także doskonałe narzędzie marketingowe i relaksacyjne!

 

Urządzenie jest wyposażone w ekran, na którym możesz wyświetlać zdjęcia,  filmy w formacie Mp4 lub pliki dźwiękowe Mp3.  Nie trać okazji i zapoznaj klientów z innymi usługami Twojego gabinetu  prezentując  je podczas trwania zabiegu.

 

 

Kriolipoliza

Kriolipoliza wykorzystuje ujemną  temperaturę i fakt, że komórki tłuszczowe mają słabą odporność na zimno. Dlatego też zabieg prowadzi do zniszczenia  komórek  tłuszczowych i nie narusza  otaczających tkanek, które są bardziej wytrzymałe na niskie temperatury.

Miejsce, w którym przykłada się  głowicę zostaje schłodzone i następuje selektywne uszkodzenie komórek tłuszczowych, które zaczynają obumierać kilka dni po zabiegu.  Następnie są one metabolizowane przez wątrobę i wydalane. Proces ten jest długotrwały dlatego kriolipolizę wykonuje się raz na trzy miesiące.

 

Urządzenie LS-PRO wykorzystasz jednak  non stop.

Niezbędnym elementem kriolipolizy jest wykonanie drenażu, który  stymuluje proces wydalania. Z LS-PRO- wykonanie masażu próżniowego jest najprostsze i najskuteczniejsze, gdyż aparat jest wyposażony opcjonalnie w głowicę VacuElectro – Żelazko Antycellulitowe.  W praktyce oznacza to, że możesz  regularnie wykonywać skuteczne  zabiegi.

Kriolipoliza LS- PRO - innowacyjne urządzenie wykorzystujące odkrycie amerykańskich lekarzy oraz unikalną metodę VacuElectro.

 

Podana cena 54200 zł brutto dotyczy wersji bez głowicy żelazka antycellulitowego.

Wersja z głowicą żelazka antycellulitowego kosztuje 55200 zł.

  • 6 300,00 zł 6 300,00 zł

    Wielofunkcyjny aparat do masażu próżniowego wykorzystujący pompę termiczną. Masaż próżniowy wpływa na rozbicie tkanki tłuszczowej, modelowanie sylwetki i redukcję cellulitu. Oddziaływuje pozytywnie na mięśnie i skórę polepszając jej napięcie i kondycję.

    6 300,00 zł
  • 31 000,00 zł 31 000,00 zł

    Rewolucyjne, skomputeryzowane urządzenie do zabiegów wyszczuplających, modelujących sylwetkę i antycellulitowych. Zróżnicowane programy sprawiają, że Proslim Vacu zastępuje zakup kilku urządzeń i umożliwia wykonanie specjalistycznych zabiegów na ciało i twarz.

    31 000,00 zł
Towary z naszego sklepu znajdują się w wielu magazynach. Z powodów logistycznych, dostępność jest sprawdzana dopiero po złożeniu zamówieniu. Dostępność weryfikujemy w godzinach pracy biura 7-16 od poniedziałku do piątku. Po złożeniu zamówienia i zweryfikowaniu dostępności, otrzymają Państwo email z informacją o potwierdzeniu zamówienia.
Jeśli chcieli by Państwo uzyskać informację o dostępności towaru przed złożeniem zamówienia, prosimy o kontakt przez formularz, maila lub telefoniczny 515080077

Masz pytanie o produkt ? Znalazłeś taniej ? Napisz do nas !

Proszę wpisz swoje pytanie tutaj: LS-PRO - Kriolipoliza


bezpieczne zakupy w Eversun
kupuj bezpiecznie w Eversunkupuj w Eversun bezpiecznie
2012-10-27 02:42:05 2021-08-16 09:38:42