Leżaki
Proponujemy Państwu niezwykle wygodne i designerskie leżaki. Idealnie nadają się na wystawienie do ogrodu czy na nasz taras. Są odporne na czynniki pogodowe. Wykonane zostały z najlepszych materiałów. Solidne, wytrzymałe i łatwe w czyszczeniu. Materiał na którym kładziemy się, jest przyjemny w dotyku. Idealnie nadają się jako leżak...
Proponujemy Państwu niezwykle wygodne i designerskie leżaki. Idealnie nadają się na wystawienie do ogrodu czy na nasz taras. Są odporne na czynniki pogodowe. Wykonane zostały z najlepszych materiałów. Solidne, wytrzymałe i łatwe w czyszczeniu. Materiał na którym kładziemy się, jest przyjemny w dotyku. Idealnie nadają się jako leżaki w strefie odpoczynku przy saunie czy na basenie. Leżaki posiadają regulację oparcia – jesteśmy w stanie dopasować odpowiedni dla nas kąt leżenia.
Zapraszamy do zapoznania się z produktami dostępnymi w ofercie naszego sklepu.
Więcej

Leżaki 

Leżaki

- Jest 3 produktów.

Leżaki Pokazuje 1 - 3 z 3 produktów
 • 1 104,36 zł

  Leżak Bahia to powiew egzotyki w zaciszu ogrodu. Drewno z eukaliptusa, z którego został wykonany daje poczucie wyjątkowości.

  1 104,36 zł
 • 838,50 zł

  Leżak o minimalistycznej stylistyce. Lekka konstrukcja z kołami wykonana została z aluminium Cosmos. Wygodę podczas odpoczynku zapewnia nowoczesny, gęsto pleciony materiał Weather Mist.

  838,50 zł
 • 1 049,01 zł

  Leżak wykonany jest z Aluminium.,Konstrukcja malowana jest metodą proszkową w kolorze ciemnoszarym, materiał leżaka jest w kolorze jasnoszarym. Leżak posiada regulacje w zakresie 6 pozycji.

  1 049,01 zł
Leżaki Pokazuje 1 - 3 z 3 produktów