Jet-Vibe

Odchudzanie, zabiegi odchudzające

EVER_0012292

EAN:5902292093652


Koszt dostawy w Polsce: 24,99 zł


Dostępność : sprawdźDoradca handlowy:
Magdalena
Jędrzejak
tel. 513358867

Doradca handlowy:
Ewelina
Staroń
tel. 515080077

38 699,99 zł brutto

31 463,41 zł nettoWibrotrening czyli trening całego ciała w oparciu o wibracje (Whole Body Vibration Training, WBV) jest to nowatorska metoda treningowa opierająca się na stymulacji nerwowo - mięśniowej organizmu przez drgania mechaniczne. Jest to związane z uruchamianiem przez wibracje szeregu odruchowych, neurofizjologicznych mechanizmów organizmu. Urządzenie do wibrotreningu – JET-VIBE - wytwarzając wibracje wywołuje naturalne skurcze mięśni (odruchy bezwarunkowe) nazywane skurczami wibracyjnymi, we wszystkich zaangażowanych partiach mięśni.

Urządzenie zaprojektowane w celu zapewnienia kompleksowego zabiegu fitness z uzyskaniem maksymalnych efektów w krótkim czasie. Platforma JET-VIBE została skonstruowana przy użyciu technologii artystycznej, najnowocześniejszych i najbardziej innowacyjnych dostępnych rozwiązań oraz optymalnych standardów projektowania.

Rama oraz platforma wibrująca jest zbudowana ze wzmocnionego, wysokiej jakości metalu, ekran oraz panel kontrolny zapewnia pełną wygodę w korzystaniu z JET – VIBE. Nowe oprogramowanie oraz struktura menu pozwalają nawet niedoświadczonym osobom na szybkie rozpoczęcie ćwiczeń na JET-VIBE. Czas, częstotliwość oraz amplituda mogą być ustawiane indywidualnie. Dostęp do panelu kontroli jest zapewniony zarówno w pozycji stojącej, siedzącej jak i leżącej.


Platforma wibracyjna JET-VIBE

JET-VIBE wywołuje naturalne skurcze mięśni nazywane skurczami wibracyjnymi we wszystkich zaangażowanych partiach mięśni. Urządzenie dysponuje 9 fazowymi programami wielowariantowymi.

JET-VIBE to prestiżowy produkt dla każdego, umożliwiający trening na różne grupy mięśniowe. Dzięki maksymalnej i jednocześnie najbardziej optymalnie dobranej intensywności treningu.

JET-VIBE wykonuje 20-55 wibracji na sekundę, odruchowe skurcze mięśni dokonują się w tym samym czasie.

JET-VIBE uaktywnia do 100% włókien mięśniowych. Dzięki temu stymulowane są mięśnie, których ćwiczenie jest bardzo trudne. Mięśnie stają się  silniejsze i bardziej wytrzymałe (w trakcie treningu konwencjonalnego zaangażowanych jest ok. 40%  włókien).

JET-VIBE nieporównywalnie prostszy niż trening na siłowni.

JET-VIBE bezpieczny również dla osób niepełnosprawnych.

Platforma  JET-VIBE zadba o Twój wizerunek:

 • Tylko 10 minut dziennie 2-3 razy w tygodniu
 • Poprawia zakres ruchów i płynność mięśniową. Wibracje powodują pełne rozciągnięcie mięśni i stawów i  redukują adhezję (ściągnięcie) co znacznie zwiększa efekt treningu. Brak „zakwasów”.
 • Wzmacnia mięśnie, stawy oraz więzadła.
 • Wpływa na redukcje cellulitu. Dzieje się tak ponieważ wibracje bardzo istotnie poprawiają krążenie krwi i limfy, w wyniku czego wydalanie toksyn z organizmu jest dużo szybsze, co z kolei prowadzi do szybszego ubytku wagi i redukcji cellulitu. Ponadto drgania mechaniczne o odpowiednich parametrach powodują regulację poziomu metabolizmu poprzez wyrzut odpowiednich hormonów. Skóra staje się gładsza i jędrniejsza.
 • Zapewnia naturalny efekt drenażu.
 • Przyspiesza przemianę materii.
 • Modeluje sylwetkę.
 • Zapewnia wszechstronny trening z uwzględnieniem relaksu.
 • Odpowiedni dla sportowców: stymuluje aktywacje włókien mięśniowych.
 • Usprawnia krążenie. Poprzez stymulację krążenia krwi zapobiega chorobom naczyń żylnych.
 • Stymuluje nerwy i zmniejsza odczucie bólu.
 • Działa profilaktycznie w chorobach reumatycznych i osteoporozie. Drgania mechaniczne poprzez pionowe naciski na kości powodują formowanie się tkanki kostnej.

Wibracje układu limfatycznego podczas ćwiczeń powodują usuwanie zanieczyszczeń z tkanek. Skóra staje sie gładsza i jędrniejsza. JET-VIBE® działa na całe ciało, powoduje redukcje nadwagi i pozwala osiagnąć zadowalające efekty proporcjonalnie wymodelowanej sylwetki. Stymuluje procedurę kolagenu i elastyny, korzystnie wpływajac na sprężystość skóry. Ćwiczenia na platformie JET-VIBE® doskonalą sylwetkę, jedrność ciała, obniżają poziom stesu oraz umożliwiają rehabilitację po urazach i kontuzjach.

Przysiad w pozycji jadącego konno

Objęty obszar: mięsień czworogłowy uda, mięśnie piszczelowe łydki

Zgięcie i podciągniecie

Objęty obszar: mięsień czworoboczny, bicepsy, przedramiona, mięsień czworogłowy uda, mięśnie piszczelowe

Rozciąganie klatki piersiowej

Objęty obszar: mięsień piersiowy

Masaż mięśnia czworogłowego uda

Objęty obszar: mięsień czworogłowy uda i mięsien odciągający

Masaż ścięgien podkolanowych

Objęty obszar: ścięgna podkolanowe

Mięśnie brzucha

Objęty obszar: mięśnie brzucha

Wygodny siad

Objęty obszar: łydki


Urządzenie posiada Certyfikat ISO

Przedstawiamy Państwu najnowsze osiągnięcie techniki na przyjemne i szybkie uzyskanie szczupłej sylwetki, poprawę kondycji fizycznej i siły mięśniowej dla dobrego samopoczucia.

Towary z naszego sklepu znajdują się w wielu magazynach. Z powodów logistycznych, dostępność jest sprawdzana dopiero po złożeniu zamówieniu. Dostępność weryfikujemy w godzinach pracy biura 7-16 od poniedziałku do piątku. Po złożeniu zamówienia i zweryfikowaniu dostępności, otrzymają Państwo email z informacją o potwierdzeniu zamówienia.
Jeśli chcieli by Państwo uzyskać informację o dostępności towaru przed złożeniem zamówienia, prosimy o kontakt przez formularz, maila lub telefoniczny 515080077

Masz pytanie o produkt ? Znalazłeś taniej ? Napisz do nas !

Proszę wpisz swoje pytanie tutaj: Jet-Vibe


bezpieczne zakupy w Eversun
kupuj bezpiecznie w Eversunkupuj w Eversun bezpiecznie
2012-09-19 09:26:39 2020-01-10 00:50:15