Lifting falami radiowymi RF w technologii CET/RET HS CQ 4000 Zobacz większe

HS CQ 4000 - Lifting falami radiowymi RF w technologii CET/RET

Lifting, zabieg liftingujący

HS CQ 4000_HS

EAN:5908056062742


Koszt dostawy w Polsce: 24,99 złDoradca handlowy:
Dawid
Sipowicz
tel. 513358867

Doradca handlowy:
Ewelina
Staroń
tel. 515080077

83 913,51 zł brutto

68 222,37 zł nettoWśród oferowanych przez naszą firmę urządzeń, znajdują się od niedawna także sprzęty koreańskiej firmy Mega Medical. Ten uznany na całym świecie producent najwyższej klasy sprzętu medycznego od pewnego czasu wprowadził do swojej oferty także urządzenia o bardziej kosmetologicznym profilu. Czerpiąc bezpośrednio z doświadczeń i technologii stosowanych i sprawdzonych w medycynie, Mega Medical daje nam do dyspozycji urządzenia o najwyższych parametrach technicznych, standardach wykończenia oraz trwałości i wydajności.

Urządzenie HS CQ 4000 C-R łączy w sobie, opatentowaną w ostatnim czasie w Korei Południowej technologię CET emisji fal radiowych RF z technologią RET, dając niespotykane dotąd możłiwości stosowania terapii Falami Radiowymi.Wykorzystując różnicę oporności tkanek i warstw skóry, technologia Capacitive Electric Transfer, w trakcie zabiegu powoduje wyraźnie sprawniejszą i dużo głębsze wprowadzenie wiązki fal RF. Poprzez zastosowanie płytki przewodzącej, umieszczanej pod ciałem pacjenta oraz izolowanych głowic zabiegowych, ładunki elektryczne fal radiowych są utrzymywane mniej więcej w połowie dystansu pomiędzy w/w płytką oraz głwoicą. W efekcie możliwa jest wyjątkowo głęboka penetracja warstw skóry.
Stosowana od lat z powodzeniem technologia Resistive Eletrical Transfer, w której wiązka fal radiowych skupia się tuż pod głowicą zabiegową, docierając górnych warstw skóry. Obie te, uzupełniające się technologie zostały użyte w jednym urządzeniu, tworząc wyjątkowo uniwersalny zestaw parametrów i funkcji, pozwalający na dużo szersze zastosowanie skutecznej kuracji Falami RF w bardzo różnych przypadkach, w różnym stadium.

Oprócz zastosowania w/w rozwiązań, w urządzeniu HS CQ 4000 C-R zastosowano dwa rodzaje głowic zabiegowych (monopolarne i bipolarne). Tak wyjątkowo szeroki wachlarz opcji i najnowszych rozwiązań technicznych, to do tej pory niespotykana kompozycja, czyniąca z tego sprzętu wyjątkową propozycję.

Lifting radiowy RF - to nieinwazyjna i niechirurgiczna metoda stymulacji odnowy włókien kolagenowych. Metoda ta pozwala skutecznie eliminować zmarszczki i drobne linie oraz poprawiać napięcie skóry. Terapia radiowa efektywnie eliminuje wiele objawów starzenia się skóry, jak „kurze łapki”, opadające górne powieki; poprawia owal twarzy i uelastycznia epidermę. Ten rodzaj zabiegu stosujemy także w terapii antycellulitowej i odchudzającej - fale radiowe bowiem nie tylko skutecznie ujędrniają skórę, ale także efektywnie likwidują cellulit i redukują tkankę tłuszczową.
Fale radiowe o zmiennej częstotliwości przepływając przez tkankę skóry wywołują efekt polaryzacji ruchu elektronów. Rezultatem tej polaryzacji jest podskórne (wewnętrzne) rozgrzanie tkanki, w następstwie czego włókna kolagenu zostają pobudzone do napinania i ujędrniania. Pobudzenie odradzania białka i zwiększenie sprężystości włókien kolagenowych skutkuje wyraźną poprawą napięcia skóry, redukcją zmarszczek i drobnych linii, a w przypadku zabiegów na ciało redukcją cellulitu i tkanki tłuszczowej. W pierwszym etapie terapii fale radiowe wywołują efekt skrócenia się i odnowy struktury włókien kolagenowych stanowiących "rusztowanie skóry", które w procesie starzenia się ulegają wydłużeniu i poskręcaniu, w rezultacie czego włókna te odzyskują sprężystość i elastyczność. W drugim etapie, trwającym do 6 miesięcy od dnia zabiegu, następuje uruchomienie mechanizmu gojenia się ran i prowokacja fibroblastów do produkcji kolagenu powodując w ostatecznym efekcie przebudowę struktury skóry i silne jej odmłodzenie. Dotychczas objawy starzenia się skóry, takie jak: jej nadmiar, wiotkość, zaburzenia owalu, opadające powieki można było leczyć chirurgicznie wycinając nadmiar skóry. Urządzenie pozwala na niechirurgiczne zwiększenie napięcia skóry i uzyskanie efektu liftingującego. W ostatecznym efekcie skóra zostaje ściągnięta i zagęszczona, poprawia się jej struktura, zmarszczki ulegają wygładzeniu. Odczuwalne i widoczne jest napięcie skóry. W wielu przypadkach jeden zabieg pozwala osiągnąć zamierzony efekt końcowy. Po zabiegu Pacjent może natychmiast wrócić do wykonywanych wcześniej zajęć. 

  • zestaw obejmuje:

głowica RF 2 MHz Monopolarna do zabiegów na ciałogłowica RF 2 MHz Bipolarna do zabiegów na twarzgłowica RF 300kHz Monopolarna do zabiegów na ciałogłowica RF 300kHz Monopolarna do zabiegów na twarz
płytka przewodząca

  • parametry urządzenia:

częstotliwość RF RET - 2MHzczęstotliwość RF CET - 300kHz
 

  • obszary stosowania:

czoło, powieki górne i dolne, policzki, owal twarzy, szyja, dekolt, ręce, ramiona, uda, brzuch, okolice kolan, pośladki.

Wśród oferowanych przez naszą firmę urządzeń, znajdują się od niedawna także sprzęty koreańskiej firmy Mega Medical.

Towary z naszego sklepu znajdują się w wielu magazynach. Z powodów logistycznych, dostępność jest sprawdzana dopiero po złożeniu zamówieniu. Dostępność weryfikujemy w godzinach pracy biura 7-16 od poniedziałku do piątku. Po złożeniu zamówienia i zweryfikowaniu dostępności, otrzymają Państwo email z informacją o potwierdzeniu zamówienia.
Jeśli chcieli by Państwo uzyskać informację o dostępności towaru przed złożeniem zamówienia, prosimy o kontakt przez formularz, maila lub telefoniczny 515080077

Masz pytanie o produkt ? Znalazłeś taniej ? Napisz do nas !

Proszę wpisz swoje pytanie tutaj: HS CQ 4000 - Lifting falami radiowymi RF w technologii CET/RET


bezpieczne zakupy w Eversun
kupuj bezpiecznie w Eversunkupuj w Eversun bezpiecznie
2015-05-07 09:38:37 2023-11-20 17:28:20