HS BOLZANO - Fotel zabiegowy

Fotele kosmetyczne

EAN:5907907042988


Koszt dostawy w Polsce: 299,99 zł - paleta


Ten przedmiot został sprzedany 1 razy


Doradca handlowy:
Dawid
Sipowicz
tel. 513358867

Doradca handlowy:
Ewelina
Staroń
tel. 515080077

7 573,50 zł brutto

6 157,32 zł nettoPodobne produkty

Fotel kosmetyczny  HS BOLZANO

Klasyczny fotel zabiegowy z pełną regulacją elektryczną.

Fotele kosmetyczne  HS BOLZANO to czysta, proporcjonalna forma, piękne, obłe kształty i wyśmienite wykończenie z najwyższej klasy materiałów obiciowych. Fotele tej serii cechuje uniwersalizm i stabilność, przez co idealnie nadają się one zarówno do gabinetów kosmetycznych, lekarskich, odnowy biologicznej, czy SPA.

Parametry, wyposażenie i opcje dodatkowe:

- elektrycznie dostosowywana wysokość położenia całego fotela (45cm);

- elektrycznie ustawiany kąt położenia oparcia tułowia;

- elektrycznie regulowany kąt położenia podparcia nóg

Sterowanie wbudowane w konstrukcję fotela. Pilot ręczny i/lub sterowanie nożne dostępne za dopłatą. Istnieje również możliwość dokupienia sterowania nożnego, który jest szczególnie przydatny w sytuacjach, kiedy wskazane jest zachowanie sterylności i brak kontaktu rąk osoby wykonującej zabieg z powierzchniami nie dezynfekowanymi.

Podgłówek rozsuwany mechanicznie - pozwala wydłużyć użytkową powierzchnię fotela o dodatkowe 10cm. Po  rozsunięciu zagłówka powstaje otwór na twarz przydatny w zabiegach, w trakcie których pacjent musi leżeć na brzuchu.

Podłokietniki ruchome w zakresie 180°, automatycznie zmieniają swoje ułożenie w stosunku do oparcia zawsze pozostając w optymalnym, wygodnym dla pacjenta położeniu. Po pełnym przełożeniu ułatwiają bezpośredni dostęp do klienta w trakcie zabiegu lub wchodzenie i schodzenie z fotela.

W opcji płatnej dodatkowo, fotel kosmetyczny  HS BOLZANO  może zostać wyposażony w dwustopniowy system grzewczy, instalowany w siedzisku oraz oparciu pleców. Ogrzewanie wyraźnie podnosi komfort pacjenta podczas zabiegu i może być używany jako uzupełnienie zabiegów, w których istnieje obawa, że pacjent będzie marzł lub w zabiegach, przy których wskazane jest ogrzanie ciała.

Fotel jest stabilny, o dużej nośności - do 180kg.

Jako materiał obiciowy użyto ekologiczną imitację skóry doskonałej jakości. Dzięki temu tapicerka jest bardzo miła i szlachetna w dotyku. Użyte materiały cechuje wytrzymałość i odporność na ścieranie i działanie silnych środków dezynfekujących. W wersji katalogowej fotel jest biały, istnieje jednak możliwość obicia i doboru prawie dowolnego koloru tapicerki za dopłatą.

Specyfikacja:

Długość: 188cm (198cm z wysuniętym zagłówkiem)
Szerokość: 56cm (80cm z podłokietnikami)
Wysokość: 63cm - 108cm
Maksymalne obciążenie: 180kg
Masa całkowita: 75kg

Fotele kosmetyczne  HS BOLZANO to czysta, proporcjonalna forma, piękne, obłe kształty i wyśmienite wykończenie z najwyższej klasy materiałów obiciowych.

Regulacja Elektryczna
Fotele kosmetyczne kolory Biały
Towary z naszego sklepu znajdują się w wielu magazynach. Z powodów logistycznych, dostępność jest sprawdzana dopiero po złożeniu zamówieniu. Dostępność weryfikujemy w godzinach pracy biura 7-16 od poniedziałku do piątku. Po złożeniu zamówienia i zweryfikowaniu dostępności, otrzymają Państwo email z informacją o potwierdzeniu zamówienia.
Jeśli chcieli by Państwo uzyskać informację o dostępności towaru przed złożeniem zamówienia, prosimy o kontakt przez formularz, maila lub telefoniczny 515080077

Masz pytanie o produkt ? Znalazłeś taniej ? Napisz do nas !

Proszę wpisz swoje pytanie tutaj: HS BOLZANO - Fotel zabiegowy


bezpieczne zakupy w Eversun
kupuj bezpiecznie w Eversunkupuj w Eversun bezpiecznie
2015-05-05 07:55:42 2023-12-07 11:22:43