HS 9692 MesoPen™

Mezoterapia, urządzenia do mezoterapii

HS 9692_BS

EAN:5901024910403


Koszt dostawy w Polsce: 24,99 złDoradca handlowy:
Magdalena
Jędrzejak
tel. 513358867

Doradca handlowy:
Ewelina
Staroń
tel. 515080077

3 399,00 zł brutto

2 763,41 zł (netto)


Mezoterapia to ogólne określenie nieinwazyjnych zabiegów wspomagających leczenie schorzeń skórnych oraz podskórnej aplikacji m.in. leków i kosmetyków wspomagających procesy leczenia, regeneracji i profilaktyki zarówno w medycynie estetycznej jak i kosmetologii. W zależności od wykorzystanych procesów mechanicznych i konstrukcji urządzeń zabiegowych rozróżnia się mezoterapię bezigłową, igłową lub najnowszą technologię Mezoterapii Mikroigłowej.

MesoPen to nowoczesne, profesjonalne urządzenie, znajdujące zastosowanie zarówno w medycynie jak i kosmetologii. Wykorzystując sterowaną procesorem komputerowym nakładkę z precyzyjnie ułożonymi zestawami mikroigieł zabiegowych, urządzenie pozwala na wyjątkowo sprawną aplikację preparatu zabiegowego. Za pośrednictwem igieł urządzenie deponuje pod skórą dokładne, predefiniowane dawki preparatu leczniczego. Dodatkowo urządzenie wykorzystuje podciśnienie, podnosząc tkankę  w zasięgu kartrydża i tym samym niwelując ryzyko nieprecyzyjnego podania ze względu na ukształtowanie obszaru zabiegowego. Wykorzystanie vacuum dodatkowo zapewnia pełną sterylność zabiegu.  

Idealnie prostopadłe ustawienie i prowadzenie wiązki igieł zabiegowych czyni zabieg prawie bezbolesnym, a wykorzystanie srebra, jako materiału, z którego wykonane są mikroigły powoduje perfekcyjne, płynne i bezbolesne nakłucie, gwarantując zarazem szybsze i lepsze gojenie po zabiegu.

Bezprzewodowa, poręczna rękojeść zabiegowa może być wykorzystywana dwojako: 1. ergonomiczny pistolet wykorzystujący podciśnienie oraz 2. pen, który szczególnie dobrze sprawdza się przy  zabiegach w delikatnych, wrażliwych strefach (okolice nosa, oczu, itp).
-

Mezoterapia Mikroigłowa

To wyjątkowy zabieg o wszechstronnych i uzupełniających się cechach. Wprowadzając w tkankę skórną wiązkę mikroigieł pozwala z jednej strony na starannie dobraną aplikację preparatu zabiegowego, z drugiej strony wywołuje naturalne procesy lecznicze i regeneracyjne skóry. Płytsze nakłucia stymulują precyzyjne, podskórnie wprowadzenie preparatu zabiegowego. Głębsze (powyżej 1,0mm) nakłucia prowokują komórki skórne do uruchomienia naturalnych procesów regeneracyjnych, poprawiając kondycję, odbudowując i wzmacniając włókna kolagenu oraz poprawiając częstotliwość podziałów mitotycznych fibroblastów.

W niektórych przypadkach, uderzający efekt zastosowania Mezoterapii Mikroigłowej może być porównywany do efektów działania lasera frakcyjnego.

Zalecane, ogólne ustawienia dają osobom przeprowadzającym zabieg  wyjątkowo szeroki zakres do dyspozycji.

W przypadku zabiegów na skórze głowy zalecany zakres pracy głębokości wiązki igieł to od 0,2mm do 0,5mm; na czole od 0,5mm do 0,8mm; w okolicy nosa i oczu od 0,7mm do 1,0mm; policzki od 0,8mm do 1,5mm; okolice ust od 0,5mm do 0,8mm; broda od 0,5mm do 1,0mm.

-

parametry techniczne MesoPen

- dwumodułowa częstotliwość pracy (tryb dawkowy i tryb ciągły)

- predefiniowana wartość dawek od 10ul do 1000ul

- regulowany zakres długości igieł od 0,5mm do 2,5mm 

- wymienne, jednorazowe nakładki z wiązką mikroigłową

- strzykawki zabiegowe od 1cc do 10cc

- żywotność baterii rękojeści do 3h, przy wykorzystaniu vacuum do 2000+ impulsów

- wymiary rękojeści zabiegowej - pen'a: 153mm x 38mm x 38mm

- wymiary rękojeści zabiegowej - pistoletu: 170mm x 45mm x 38mm

Opis

Długość: 19cm
Szerokość: 23cm
Wysokość: 9cm
Masa całkowita: 0,7kg
Zasilanie: 240V / 50Hz
Maksymalne zużycie energii elektrycznej: 20W
Towary z naszego sklepu znajdują się w wielu magazynach. Z powodów logistycznych, dostępność jest sprawdzana dopiero po złożeniu zamówieniu. Dostępność weryfikujemy w godzinach pracy biura 7-16 od poniedziałku do piątku. Po złożeniu zamówienia i zweryfikowaniu dostępności, otrzymają Państwo email z informacją o potwierdzeniu zamówienia.
Jeśli chcieli by Państwo uzyskać informację o dostępności towaru przed złożeniem zamówienia, prosimy o kontakt przez formularz, maila lub telefoniczny 515080077

Masz pytanie o produkt ? Znalazłeś taniej ? Napisz do nas !

Proszę wpisz swoje pytanie tutaj: HS 9692 MesoPen™


Opinie

bezpieczne zakupy w Eversun
kupuj bezpiecznie w Eversunkupuj w Eversun bezpiecznie
2018-11-15 07:22:15 2019-05-07 11:53:11