Laser frakcyjny CO₂ do skutecznych zabiegów usuwania blizn, zmarszczek, zmian trądzikowych, itp. HS 8280 Zobacz większe

HS 8280 - Laser frakcyjny CO₂ do skutecznych zabiegów usuwania blizn, zmarszczek, zmian trądzikowych, itp.

IPL/Lasery kosmetyczne

HS 8280_HS

EAN:5908011048521


Koszt dostawy w Polsce: 24,99 złDoradca handlowy:
Dawid
Sipowicz
tel. 513358867

Doradca handlowy:
Ewelina
Staroń
tel. 515080077

78 637,90 zł brutto

63 933,25 zł nettoHS 8280 MedicalAce™ to wyjątkowa technologia laserowa opracowana z myślą o bezinwazyjnym, skutecznym usuwaniu poważnych zmian skórnych różnego pochodzenia. Unikalny sposób prowadzenia wiązki laserowej daje nieosiągalne dla innych technik (także operacyjnych) efekty niwelowania i zupełnego usuwania wszelkiego radzaju blizn (operacyjnych, powypadkowych, itp.), rozstępów, zmian trądzikowych, niwelowania zmarszczek, itp. Zaletą lasera frakyjnego jest jego wybiórcze i precyzyjne działanie. Wiązka lasera w aktywny sposób dobiera strefy i punkty, w które trafia, oddziałując jedynie na komórki uszkodzone lub wykazujące zmiany, omijając zdrowe komórki.Zabieg wykonany Laserem Frakcyjnym CO₂ jest bezbolesny, a co najważniejsze daje uderzające efekty już po pierwszym podejściu.

 • Laser Frakcyjny CO₂ - to najnowsza medyczna technologia laserowa, wykorzystująca efekt rozproszenia i rozbicia wiązki laserowej. Impuls lasera jest rozbijany na tysiące drobnych, mikroskopijnych promieni o strukturze kolumny (tzw. Microthermal Treatment Zones), które uderzając w naskórek powodują efekt ablacji, odsłaniając jego niższe warstwy, tym samym ułatwiając energii cieplnej wiązki lasera stosunkowo głęboką penetrację warstw skóry (dermis). Wiązka lasera dociera i oddzia łuje na warstwy, w których wywarzany jest m.in. kolagen odpowiedzialny za jędrność i elastyczność skóry. W każdej ze stref MTZ, w której operują wiązki lasera frakcyjnego CO₂ zachodzi proces usuwania wszelkich komórek melanocytów, a penetracja komórek kolagenu i elastyny powoduje zmianę ich struktury w efekcie silnie stymulując ich odbudowę. Wybiórcze i bardzo precyzyjne uderzenie rozproszonych wiązek lasera frakcyjnego powoduje, że zdrowe komórki poszczególnych warstw skórnych, które wiązka lasera pomija, stanowią doskonały pomost i wsparcie w gojeniu i odbudowie regenerowanych komórek skórnych po zabiegu.

 

 • parametry techniczne MedicalAce™:
 • długość fali 10,6µm +/- 0,1µm
 • moc lasera regulowana w zakresie od 1W do 40W
 • średnica soczewki (skupienie wiązki) 0,2mm
 • rozmiar skanowanego obszaru 20mmx20mm
 • dostępne ksztalty generowanej wiązki skanującej: prosty, okrągły, trójkątny, ośmiokątny, prostokątny i eliptyczny
 • głębokośc penetracji wiązki nawet do 2,5mm
 • modulacja impulsu 0-999MHz
 • zamknięty, wodny system chłodzący zapewnia ciągłość pracy nawet do 8h przy maksymalnych parametrach urządzenia
 • zakres temperatury chłodzenia -4°C do 0°C

HS 8280 MedicalAce™ to wyjątkowa technologia laserowa opracowana z myślą o bezinwazyjnym, skutecznym usuwaniu poważnych zmian skórnych różnego pochodzenia.

Towary z naszego sklepu znajdują się w wielu magazynach. Z powodów logistycznych, dostępność jest sprawdzana dopiero po złożeniu zamówieniu. Dostępność weryfikujemy w godzinach pracy biura 7-16 od poniedziałku do piątku. Po złożeniu zamówienia i zweryfikowaniu dostępności, otrzymają Państwo email z informacją o potwierdzeniu zamówienia.
Jeśli chcieli by Państwo uzyskać informację o dostępności towaru przed złożeniem zamówienia, prosimy o kontakt przez formularz, maila lub telefoniczny 515080077

Masz pytanie o produkt ? Znalazłeś taniej ? Napisz do nas !

Proszę wpisz swoje pytanie tutaj: HS 8280 - Laser frakcyjny CO₂ do skutecznych zabiegów usuwania blizn, zmarszczek, zmian trądzikowych, itp.


bezpieczne zakupy w Eversun
kupuj bezpiecznie w Eversunkupuj w Eversun bezpiecznie
2015-05-06 10:58:11 2023-11-24 15:39:37