Presoterapia z Sauną Infra Red HS 6017 Zobacz większe

HS 6017 - Presoterapia z Sauną Infra Red

Odchudzanie, zabiegi odchudzające

EAN:5908050082623


Koszt dostawy w Polsce: 24,99 zł


Ten przedmiot został sprzedany 1 razy


Doradca handlowy:
Dawid
Sipowicz
tel. 513358867

Doradca handlowy:
Ewelina
Staroń
tel. 515080077

7 600,00 zł brutto

6 178,86 zł netto

  • Tak
  • NieNajnowsze urządzenie do Presoterapii w naszej ofercie - drenaż limfatyczny, elektrostymulacja i sauna InfraRed w kombinezonie ciśnieniowym.

Aparat pozwala przeprowadzać zabiegi wyszczuplające i korygujące sylwetkę. Presoterapia, dając efekty drenażu limfatycznego, oraz podczerwień (infrared), która rozgrzewa wewnętrznie podściółkę tłuszczową, stymulują układ limfatyczny i skutecznie oczyszczają organizm z toksyn. W wyniku tej terapii nie tylko efektywnie pozbędziemy się zbędnych kilogramów i wyraźnie zredukujemy tkankę tłuszczową, ale i cellulit.

zestaw obejmuje:

- 20 komorowy kombinezon ciśnieniowy (ciśnienie maksymalne 180mmHg/0,025 MPa) z funkcją głębokiego ciepła (InfraRed)

- 10 lub 20 elektrod do elektrostymulacji mięśni (opcja dodatkowa)

- 8" wyświetlacz LCD z panelem dotykowym

- baza aparatu

- wszystko w wyjątkowo estetycznym i eleganckim profesjonalnym urządzeniu


Presoterapia / Drenaż Limfatyczny:

Jest to pneumatyczny masaż uciskowy działający bezpośrednio na układ limfatyczny i krwionośny. Presoterapia jest jedną z najważniejszych, niezwykle skuteczną formą oddziaływania w terapii antycellulitowej. Odpowiedni ucisk struktur naczyniowych i limfatycznych pobudza cały układ limfatyczny do zasilania organizmu w tlen i substancje odżywcze, przyspiesza eliminację płynów i zalegających odpadów metabolicznych (toksyn), które przyczyniają się do powstawania cellulitu. Dodatkową korzyścią zabiegów presoterapii jest wyraźna poprawa samopoczucia pacjenta i efekt "lekkości" ciała. Urządzenie wykorzystuje pompę próżniową, która wypełniając w odpowiedniej kolejności komory kombinezonu ciśnieniowego, oddziałuje na poszczególne partie ciała pacjenta.

Sauna InfraRed:

Zdrowotne działanie sauny i kabin na podczerwień jest powszechnie znane i stosowane w rehabilitacji (często zalecane przez lekarzy w terapii wielu chorób). Promienie podczerwone nagrzewają ciało pacjenta, w efekcie czego notujemy zwiększony poziom przepływu krwi, podobny do tego, jaki powstaje podczas ćwiczeń fizycznych, rozszerzenie naczyń włosowatych, tętniczek i żył, co dalej stymuluje przemianę materii. Efekt termiczny wywołuje pocenie, a użycie energii koniecznej do produkcji potu przekłada się w sposób bezpośredni na utratę masy ciała. Dodatkowym korzystnym efektem działania podczerwieni jest oczyszczenie skóry z toksyn, poprawa jej wyglądu oraz wyraźna redukcja cellulitu. Terapia ta daje znakomite rezultaty i jest zalecana przez lekarzy w leczeniu bólów mięśniowych, kontuzji, zwichnięć, chorób stawowych, zaburzeń krążenia i zaburzeń wywołanych stresem.

Elektrostymulacja - opcja dodatkowa w HS 6017:

Metoda odchudzająca i ujędrniająca wybrane partie ciała. Jej efekty widoczne są już po kilku zabiegach. Dzięki elektrostymulacji zmniejszymy obwód pasa i ud, ujędrnimy pośladki i mięśnie brzucha, spalimy tkankę tłuszczową. Za pomocą prądu o małym natężeniu mięśnie kurczą się rytmicznie jak przy wykonywaniu ćwiczeń. Półgodzinny zabieg daje efekt kilkugodzinnego pobytu na siłowni! Podczas zabiegu elektrostymulacji można uzyskać utratę nawet kilkunastu centymetrów w sumie obwodów (talia, biodra, uda). Wzrasta jędrność i elastyczność skóry, cellulit i rozstępy zmniejszą się. Poprawia się krążenie krwi i limfy, następuje poprawa metabolizmu komórkowego, a skóra staje się młodsza.

Opis

Długość: 36cm
Szerokość: 46cm
Wysokość: 24cm
Masa całkowita: 35kg

Wysokiej klasy, bardzo efektywne urządzenie do Presoterapii i Drenażu Limfatycznego z funkcją głębokiego ciepła (InfraRed) oraz opcją Elektrostymulacji.

Wysokość 24 cm
Szerokość 46 cm
Waga 35 kg
Napięcie 230V/50Hz
Długość 36 cm
Towary z naszego sklepu znajdują się w wielu magazynach. Z powodów logistycznych, dostępność jest sprawdzana dopiero po złożeniu zamówieniu. Dostępność weryfikujemy w godzinach pracy biura 7-16 od poniedziałku do piątku. Po złożeniu zamówienia i zweryfikowaniu dostępności, otrzymają Państwo email z informacją o potwierdzeniu zamówienia.
Jeśli chcieli by Państwo uzyskać informację o dostępności towaru przed złożeniem zamówienia, prosimy o kontakt przez formularz, maila lub telefoniczny 515080077

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews

Presoterapia z sauną imfa red

Przy zakupie sprzętu miałam wiele obaw czy rzeczywiście będzie zgodne z opisem a przede wszystkim czy spełni oczekiwania moje a przede wszystkim moich klientów. Po miesięcznym użytkowaniu stwierdzam ŚWIETNY ZAKUP, SPRZĘT DZIAŁA BEZ ZARZUTU, ZGODNY Z OPISEM, ZAŁĄCZONA INSTRUKCJA JASNA I ZROZUMIAŁA

Czy ta opinia była pomocna? Tak Nie

Masz pytanie o produkt ? Znalazłeś taniej ? Napisz do nas !

Proszę wpisz swoje pytanie tutaj: HS 6017 - Presoterapia z Sauną Infra Red


bezpieczne zakupy w Eversun
kupuj bezpiecznie w Eversunkupuj w Eversun bezpiecznie
2015-05-07 08:59:20 2023-11-24 15:39:29