Urządzenie do liposukcji ultradźwiękowej HS 4044 Zobacz większe

HS 4044 - Urządzenie do liposukcji ultradźwiękowej

Ultradźwięki, zabiegi ultradźwiękowe

HS 4044_HS

EAN:5908057086242


Koszt dostawy w Polsce: 24,99 złDoradca handlowy:
Dawid
Sipowicz
tel. 513358867

Doradca handlowy:
Ewelina
Staroń
tel. 515080077

4 107,40 zł brutto

3 339,35 zł nettoNajnowsze rozwiązanie i absolutna nowość wśród profesjonalnych urządzeń wyszczuplających. Problemy i ich rozwiązania związane z nadwagą lub otyłością stają się jedną z najintensywniej rozwijąjących się dziedzin kosmetologii. Ogromne zapotrzebowanie, wsparte coraz bardziej zindywidualizowanymi oczekiwaniami, w połączeniu ze spodziewanymi szybkimi, trwałymi efektami przeprowadzanych zabiegów, powoduje ciągłe poszukiwanie nowych technik i procedur zabiegowych, wykorzystujących najnowsze technologie. Kawitacja liposukcyjna wykonywana urządzeniem HS 4044 Panda to jedna z nowości na wymagającym rynku urządzeń wyszczuplających. Najważniejsze cechy wyróżniające tę technologię pośród wielu dostępnych na rynku to bezinwazyjność zabiegu, jego bezpieczeństwo oraz możliwość precyzyjnego, wręcz punktowego przeprowadzenia tej procedury. Efekt wyszczuplania i modelowania sylwetki może być teraz zastosowany w odniesieniu do jednej, konkretnej strefy ciała pacjentki (np. sam brzuch, tylko uda, ramiona, itp). Ultrasonic Cavitation 40K - kawitacja liposukcyjna. Ultradźwiękowa fala dźwiękowa, generowana przez Kawitację Liposukcyjną uderza w ścianki podskórnych komórek tłuszczowych. W następstwie zabiegu, komórki tłuszczowe poddane są ciśnieniu, które uszkadza je, pozbawia je wody, a organizm usuwa je poprzez metabolizm.
Kawitacja o częstotliwości 40kHz, wykorzystywana jest do dekompozycji („rozrywania”) komórek tłuszczowych, a następnie do ich spalania. Kawitacja niskiej częstotliwości generuje 40kHz falę akustyczną i tworzy mikroskopijne bąbelki wewnątrz tkanki tłuszczowej oraz niezliczoną ilość małych pęcherzyków. W wyniku kumulacji banieczek powietrza i powtarzalności procesu, komórki tłuszczowe ulegają implozji, w efekcie dochodzi do ostatecznego rozpadu membrany komórek tłuszczowych i emulsyfikacji tłuszczu. Tłuszcz przybiera płynną postać, w naturalny sposób, łatwo i bezpowrotnie wydalany jest z organizmu przez układ limfatyczny. Substancje powstałe w wyniku uszkodzenia komórek tłuszczowych usuwane są z organizmu za pomocą procesu drenażu limfatycznego. W urządzeniu do ultradźwiękowej liposukcji do kawitacji 40KHz używany jest najwyższej klasy zintegrowany przetwornik ultradźwiękowy, generujący bardzo stabilną, zupełnie bezdźwięczną falę ultradźwiękową. Urządzenia wykorzystujące przetworniki tzw. IV generacji charakteryzują się wyjątkową trwałością, precyzją działania i stosowane są w urządzeniach do najbardziej wymagających zastosowań profesjonalnych i medycznych.
 zestaw HS 4044 Panda™ obejmuje:

  • urządzenie bazowe z intuicyjnym, prostym w obsłudze panelem sterowania i wyświetlaczem LCD
  • głowica zabiegowa o średnicy 64mm
  • wbudowany w obudowę uchwyt na głowicę zabiegową

 

parametry techniczne HS 4044 Panda™:

  • częstotliwość generowanej fali 40KHz
  • emitowana energia od 1W do 3W/cm²
  • zakres ciśnienia od 500mBar do 1060mBar
  • wielkość aktywnej  strefy zabiegowej 12cm²

Najnowsze rozwiązanie i absolutna nowość wśród profesjonalnych urządzeń wyszczuplających.

Towary z naszego sklepu znajdują się w wielu magazynach. Z powodów logistycznych, dostępność jest sprawdzana dopiero po złożeniu zamówieniu. Dostępność weryfikujemy w godzinach pracy biura 7-16 od poniedziałku do piątku. Po złożeniu zamówienia i zweryfikowaniu dostępności, otrzymają Państwo email z informacją o potwierdzeniu zamówienia.
Jeśli chcieli by Państwo uzyskać informację o dostępności towaru przed złożeniem zamówienia, prosimy o kontakt przez formularz, maila lub telefoniczny 515080077

Masz pytanie o produkt ? Znalazłeś taniej ? Napisz do nas !

Proszę wpisz swoje pytanie tutaj: HS 4044 - Urządzenie do liposukcji ultradźwiękowej


bezpieczne zakupy w Eversun
kupuj bezpiecznie w Eversunkupuj w Eversun bezpiecznie
2015-05-07 09:42:40 2023-11-24 15:39:38