Zadzwoń do nas

Hs 1411 - Profesjonalne Urządzenie Aquapeel™ Do Oxybrazji, Mikrodermabrazji Diamentowej Oraz Hydrabrazji

SKU HS 1411_HS
Poprzedni
Następny

Niecodzienne połączenie trzech różnych technologii abrazyjnych. Klasyczna mikrodermabrazja diamentowa, oxybrazja oraz hydrabrazja w jednym, uniwersalnym urządzeniu HS 1411 AquaPeel™

10 587,50 zł
Brutto
Dostawa ok. 7 dni
Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

Prosimy wypełnić poniższe pola, sklep wyśle cene od razu po wysłaniu zapytania na podany adres e-mail.

* Pola wymagane

Anulu lub 

Szybka dostawa

Bezpieczne Zakupy

Zawrot 14 dni

Niecodzienne połączenie trzech różnych technologii abrazyjnych. Klasyczna mikrodermabrazja diamentowa, oxybrazja oraz hydrabrazja w jednym, uniwersalnym urządzeniu HS 1411 AquaPeel™.Połączenie trzech różnych technik abrazyjnych w jedno urządzenie to najnowsze rozwiązanie, dające do dyspozycji osób wykonujących zabieg pełen wachlarz narzędzi dostępnych w dzisiejszej kosmetologii.Bardzo wszechstronny i uzupełniający się zespół cech i funkcji powoduje, że AquaPeel™ to potężne urządzenie, pozwalające na pełną kontrolę nad zabiegiem abrazji bez względu na cechy i problemy skórne, jakie napotyka profesjonalna kosmetyczka.

 • Oxybrazja

Zarówno mikrodermabrazja diamentowa jak i korundowa obarczone są silnymi ograniczeniami. Stosowanie tych zabiegów u osób ze skórą naczynkową, wrażliwą i trądzikową było wysoce niewskazane, a w pozostałych przypadkach mogło powodować zaczerwienienia skóry, przez co efekt zabiegu nie zawsze był od razu satysfakcjonujący.

Powyższe zastrzeżenia spowodowały naturalny proces poszukiwania nowego rozwiązania, które pozwoliłoby stosować zabieg peelingu bardziej powszechnie, nie powodując efektów ubocznych. Odpowiedzią jest zabieg Oxybrazji, nazywany także często potocznie mikrodermabrazją wodno-tlenową.

Naukowcy wychodząc naprzeciw oczekiwaniom licznej grupy pacjentów, dla których dotychczas znane metody z różnych przyczyn nie były dostępne, w rewolucyjny sposób podeszli do poszukiwania nowego narzędzia abrazyjnego. Wykorzystując czysty tlen, jako nośnik oraz sól fizjologiczną jako materiał peelingujący otrzymali intrygujące i zaskakujące efekty.

Tlen jest jednym z najbardziej fundamentalnych, życiodajnych składników, pozytywnie wpływa na regenerację włókien kolagenowych i naczyń włoskowatych, skutecznie zwalcza bakterie beztlenowe i propionowe, powstrzymuje rozwój trądziku, poprawia metabolizm komórkowy.

W połączeniu z tlenem, materiałem peelingującym  stosowanym w oxybrazji jest czysta sól fizjologiczną (0,9% stężenie NaCl). Będąc idealnym odpowiednikiem płynów fizjologicznych w organizmie człowieka stanowi obojętny dla organizmu, niealergizujący, oczyszczający i odżywczy składnik zabiegu.

Oxybrazję wykonuje się urządzeniem wyposażonym w specjalnie skonstruowaną dyszę, do której pompowany jest pod wysokim ciśnieniem tlen oraz roztwór soli fizjologicznej. Głowica (dysza) zabiegowa, zbliżona do powierzchni skóry powoduje nacisk ciśnienia strumienia tlenu na powierzchnię skóry, w efekcie przestrzenie międzykomórkowe rozszerzają się, pory skóry mechanicznie otwierają się, a silny strumień roztworu soli fizjologicznej uzyskuje ułatwiony dostęp do głębszych partii skóry, usuwając zanieczyszczenia, zrogowacenia i wierzchnią warstwę naskórka, jednocześnie odżywiając i oczyszczając głębsze warstwy skórne.

Zastosowanie tej metody jest absolutnie bezpieczne dla wszystkich zastrzeżonych do tej pory przypadków, doskonale sprawdza się u osób, których skóra wykazuje cechy tłuste, łojotokowe, trądzikowe i mieszane. Może być z powodzeniem stosowany na całym ciele, w przypadkach skóry alergicznej, z trądzikiem różowatym i  rumieniem. Daje wyjątkowe efekty  u pacjentów, którzy wymagają opróżnienia zatkanych ujść gruczołów łojowych. Zastosowanie oxybrazji daje nie tylko wyśmienite rezultaty złuszczające, ale także oczyszczające i revitalizujące. Wszechstronność tego zabiegu powoduje, że jest on zalecany w wielu dermatologicznie trudnych przypadkach, w których doskonale zwalcza efekty niepożądanego rogowacenia skóry, daje uderzające efekty na skórze suchej, odwodnionej i nadmiernie łuszczącej się. Stosowany w seriach, wydatnie wpływa na redukcję blizn potrądzikowych, rozjaśnia skórę i podkreśla jej żywy kolor. Aplikowany w połączeniu z zabiegami pielęgnacyjnymi poprawia ich wydajność i efektywność. Bardzo ważną cechą oxybrazji jest zupełny brak skutków ubocznych i fakt, że od razu po zabiegu skóra wygląda świeżo, zdrowo i naturalnie.

Zabieg jest przyjemny i zupełnie bezinwazyjny. Zastosowanie tlenu i roztworu soli fizjologicznej powoduje uczucia kojące, chłodzące i wyciszające skórę. W rezultacie oxybrazja nie zostawia żadnych niepożądanych śladów, dając natychmiastowy, wyraźny efekt, nie wymagający żadnej rekonwalescencji, wywołując jedynie poczucie lekkiego pieczenia, które naturalnie ustępuje już po 2-3h.

 • Hydrabrazja

To nowoczesny, bezpieczny, nieinwazyjny zabieg abrazji wykonywany przy pomocy dysz wykorzystywanych w Oxybrazji. Najważniejsze cechy Hydrabrazji to intesywne złuszczanie, nawilżenie, odżywienie oraz oczyszczenie naskórka.Najważniejszą, jednak cechą hydrabrazji jest możłiwość połączenia zabiegu oczyszczania skóry z aplikacją właściwie dowolnych preparatów leczniczych lub kosmetycznych. Dysza zabiegowa, stosowana w tym zabiegu pozwala wykorzystać moment oddziaływania płynnej wiązki abrazyjnej, która napinając naskórek, otwiera pory i rozszerza przestrzenie komórkowe, pozwalając na bardzo precyzyjną i równomierną, podskórną aplikację wybranych preparatów.Możliwośc aplikacji wszelkich preparatów leczniczych lub kosmetycznych powoduje, że zabieg Hydrabrazji może być odpowiedzią i ratunkiem włąściwie dla wszystkich napotkanych problemów, skórnych, z którymi przychodzi do gabinetu kosmetologicznego przeciętny pacjent. Nieinwazyjność i wysoka skala bezpieczeństwa hydrabrazji powoduje, że jest to zabieg wskazany nawet w najbardiej skomlikownych przypadkach. Sam zabie jest bardzo przyjmeny, kojący i relaksujący, zarazem wydajny i wyjątkowo skuteczny.

 •  Mikrodermabrazja diamentowa:

Mikrodermabrazja jest metodą rozjaśniającą i odświeżającą wygląd skóry, usuwającą zmiany pigmentacyjne, drobne linie i zmarszczki, a także zaskórniki. Wykorzystywana jest także z doskonałym efektem do usuwania zmian na ciele takich jak rozstępy. Stymuluje produkcję nowych komórek i stymuluje odnowę włókien kolagenowych. Mikrodermabrazja jest bardzo popularną niechirurgiczną kosmetyczną techniką odnowy skóry.

 • Zestaw AquaPeel™ obejmuje:
 • głowicę do peelingu wodno-tlenowego
 • głowicę do infuzji tlenowej
 • głowicę do ciśnieniowej, tlenowej aplikacji preparatów leczniczych
 • 3 głowice mikrodermabrazji diamentowej
 • 9 diamentowych nakładek abrazyjnych różnej ziarnistości
 • 2 elektrody liftingu BIO-elektrycznego
 • maska tlenoterapii (baru tlenowego)

 • Efekty oxybrazji / hydrabrazji:
 • nawilżenie, dotlenienie a jednocześnie oczyszczenie i dezynfekcja skóry (peeling płytki i głęboki)
 • wzmocnienie i hartowanie ścian naczyń krwionośnych
 • wspomaganie leczenia trądziku różowatego
 • łagodzenie objawy trądziku (eliminacja bakterii beztlenowych)
 • łagodzenie stanów zapalnych skóry
 • zmniejszenie blizn potrądzikowych oraz przebarwienia
 • redukcja cellulitu i rozstępy (hydrodynamiczny, zimny masaż)
 • ograniczenie łojotoku (stabilizacja pracy gruczołów łojowych)
 • poprawa kolorytu skóry
 • spłycenie zmarszczek
 • revitalizacja, ożywienie skóry

 • Dane techniczne
 • Aparat generuje mieszankę o stężeniu tlenu do 99%
 • Siła pompy próżniowej: 90Kpa
 • Urządzenie ma wbudowany kompresor
 • 12 końcówek zabiegowych Oxy i Hydrabrazji
 • 9 końcówek zabiegowych Mikrodermabrazji
 • 1 głowica zabiegowa Oxy i Hydrabrazji
 • 1 głowica zabiegowa Mikrodermabrazji
  • Długość: 42cm
  • Szerokość: 46cm
  • Wysokość: 29cm
  • Zasilanie: 230V / 50Hz
  • Maksymalne zużycie energii elektrycznej: 150W
Kategoria Urządzenia wielofunkcyjne Marka H-Springs EAN13 5907969024663

Czas produkcji i dostawy

FirmaRodzaj mebliCzas produkcjiCzas dostawy

Ayala

 

Meble w 48H48H (2-4 dni robocze)Przesyłka kurierska do 2-3 dni rob
Odbiór osobisty z siedziby Ayala w ustalonym terminie
Meble produk. dla Klientaok. 21-28 dni robPrzesyłka kurierskado 7 dni rob
Odbiór osobisty z siedziby Ayala w ustalonym terminie
PandaMeble w 48H48H (2-4 dni rob.Przesyłka kurierskado 2-3 dni rob
Meble prod. dla Klientaok. 21-28 dni rob.Przesyłka kurierskado 2-3 dni rob
Pomocniki import. z Włochok. 6-10 tygodniPrzesyłka kurierskado 2-3 dni rob

Activ, Gabbiano, Giovanni, Hair Systems, Wason, Super Salon

Meble w 48H48H (2-4 dni robocze).Przesyłka kurierska2-3 dni rob
KazaroMeble w 5-7H4-5 dniPrzesyłka kurierskado 2-3 dni

 

Uwaga:

Transport mebli, zwłaszcza tych o większych gabarytach, może być wyzwaniem, dlatego sklep eversun.pl oferuje indywidualne podejście do każdego zamówienia. Po złożeniu zamówienia na meble, które nie nadają się do standardowego transportu kurierskiego, konsultant sklepu skontaktuje się z klientem, aby uzgodnić najlepszą formę dostawy oraz dokładnie wyliczyć koszty transportu. Warto pamiętać, że koszty wyświetlane w koszyku podczas składania zamówienia są jedynie orientacyjne i mogą być maksymalnymi z możliwych opcji.

W przypadku zakupu mebli fryzjerskich i kosmetycznych, a także innych towarów o wartości przekraczającej 1000 zł, koniecznością może być dokonanie przedpłaty w wysokości 80% wartości zamówienia. Taki wymóg ma na celu zabezpieczenie realizacji zamówienia oraz sprawne jego przeprowadzenie. Dodatkowo, w przypadku niektórych towarów wskazanych na stronie sklepu, realizacja umowy sprzedaży może wymagać pełnej zapłaty z góry, dokonanej przelewem na konto sprzedawcy.

Sklep eversun.pl stara się zapewnić jak najlepszą obsługę swoich klientów, dostosowując procesy dostawy i płatności do specyfiki zamawianych towarów. Takie podejście pozwala na minimalizowanie ryzyka oraz zapewnienie wysokiej jakości usług, co z kolei przekłada się na zadowolenie klientów i ich pozytywne doświadczenia związane z zakupami w sklepie.
Przelew

Pobranie

Raty

Leasing

Szybkie płatnośc

Odroczone płatnoci

Polecamy

NOWOŚCI

EMR YOUNG - urządzenie do konturowania twarzy
 • Nowy

EMR YOUNG - urządzenie do konturowania twarzy

55 000,00 zł
Dostępny: Brak na magazynie

Urządzenie wykorzystuje zsynchronizowane energie RF i skoncentrowane na stymulacji elektrycznej o wysokiej intensywności, a leczenie można wykonać za pomocą aplikatorów (plastrów) niezależnie. Bezigłowy, bez użycia rąk, krótki zabieg bez rekonwalenscencji.

POPULARNE PRODUKTY

THAI NUI - Stół do masażu tajskiego-100 cm -Łóżka do masażu-
 • -8%

Thai Nui - Stół Do Masażu Tajskiego-100 Cm

3 799,00 zł 3 495,08 zł -8%
Dostępny: Brak na magazynie

Wyobraź sobie, że możesz podnieść jakość swoich zabiegów na wyższy poziom, korzystając z stołu do masażu, który oferuje nie tylko trwałość i funkcjonalność, ale przede wszystkim skokową regulację wysokości od 60 do 85 cm oraz idealne dostosowanie do masażu tajskiego dzięki nie dzielonej, odpowiedniej twardości powierzchni roboczej. "THAI NUI 100" to sekret sukcesu wielu profesjonalnych terapeutów, stworzony specjalnie z myślą o Twoich potrzebach.