Kriolipoliza IceWave HS 1122 Zobacz większe

HS 1122 - Kriolipoliza IceWave

Kriolipoliza, urządzenia do kriolipolizy

HS 1122_HS

EAN:5908058053656


Koszt dostawy w Polsce: 24,99 złDoradca handlowy:
Dawid
Sipowicz
tel. 513358867

Doradca handlowy:
Ewelina
Staroń
tel. 515080077

56 615,91 zł brutto

46 029,20 zł nettoW ofercie Helen Springs™ najważniejszą kwestią jest dla nas prezentacja urządzeń i wyposażenia gabinetów, które spełniać będzie kilka ważnych cech. Opócz przystępnej ceny liczy się dla nas estetyka, poręczność użytkowania, trwałość i co chyba najważniejsze efektywność i skuteczność samego zabiegu i urządzenia. Poszukując nowości na szybko rozwijającym się rynku sprzętu kosmetycznego podchodzimy krytycznie do wszelkich nowych trendów i nowoczesnych rozwiązań. Sami testując sprzedawane przez nas urządzenia w naszym gabinecie nabieramy doświadczenia i obiektywnego spojrzenia na ewolucyjne zmiany i świeże nurty w kosmetologii. Dzięki takiemu podejściu udaje się nam wyselekcjonowac dla Was to, co dzisiaj najlepiej sprawdzi się w nowoczesnym gabinecie kosmetycznym i zapewni możliwie szybki zwrot poniesionych kosztów.

IceWave™ to nowoczesne urządzenie, wykorzystujące od lat stosowaną z sukcesami w rehabilitacji Kriolipolizę (Crioliporeduction). W kosmetologii Kriolipoliza stosowana jest od niedawna jako jedna z bardziej wydajnych technologii wspomagających wyszczuplanie i walkę z niepożadaną tkanką tłuszczową.

Cechy zastosowanych technologii i procedur:

  • Kriolipoliza:

Zabieg opracowany w ostatnich latach przez amerykańskich lekarzy ze szpitala w Massachusetts. Dr med. Dieter Manstein oraz dr med. R. Rox Anderson opracowali tę rewolucyjną metodę efektywnej i skutecznej walki i kontrolowalnej redukcji tkanki tłuszczowej. Naukowcy ci udowodnili, że podskórne komórki tłuszczowe są wyjatkowo wrażliwe na dzałanie zimna i w odróżnieniu od innych komórek podskórnych i organów obumierają już przy temperaturze 0⁰C. Manstein i Anderson wykorzystali tę wiedzę do opracowania i stworzenia jednej z najbardziej zaawansowanych i efektywnych metod redukcji tkanki tłuszczowej polegającej na schłodzeniu komórek tkanki tłuszczowej i wywołania procesu lipolizy - ich rozpadu.

Na skutek krótkotrwałego, punktowego mrożenia lipidy z komórek tłuszczowych są uwalniane i wydalane przez układ limfatyczny. Ponieważ lipidy w komórkach tłuszczowych krystalizują się w wyższej temperaturze niż inne komórki zawierające wodę, kriolipoliza niszczy tylko strukturę komórek tłuszczowych, nie wywołując żadnego efektu w innych tkankach, takich jak skóra, mięśnie, nerwy, itd.

Kriolipoliza jest obecnie nie tylko najbardziej efektywnym ale i najbardziej  popularnym sposobemna trwałą utratę wagi. Specjalna konstrukcja urządzenia i jego głowicy zapewniająca bezbolesność zabiegu powoduje, że jest to najlepsza alternatywa dla zabiegów operacyjnych – tu bowiem procedura odbywa się bez igieł i nie powodując blizn. Już przy pierwszym zabiegumożnao20-30% zredukować podściółkę tłuszczową. W terapii kriolipolizą komórki tłuszczowepoddawane są intensywnemu chłodzeniu, w efekcie czego następuje procesnaturalnego eliminowania komórek (apoptoza), które to są następnie stopniowousuwanez ciała w cyklu normalnych procesówmetabolicznych. Całycykl terapii jest bardzo przyjemnyi wygodny, a co najistotniejszebezpieczny i bezbolesny, bo nieinwazyjny.

Głowica chłodząca IceForce dzięki wykorzystaniu podciśnienia zapewnia precyzyjną kontrolę obszaru poddawanego zabiegowi redukcji tłuszczu. Zarówno głowica IceForce, jak i 4 pady IceTouch schładzają tkankę tłuszczową osiągając maksymalny poziom schłodzenia do  temperatury -5 stopni C. Dodatkowo pady IceTouch generują prądy elektroporacyjne, dzięki czemu zwiększają chłonność tkanki na preparaty lecznicze, ale przede wszystkim usprawniają pływy międzykomórkowe.

IceWave™ to urządzenie o niespotykanej skuteczności i efektywności. W 100% zastosowanych przypadków stwierdzono zauważalny ubytek tkanki tłuszczowej. Stwierdzono nawet do 25% trwałego ubytku tkanki tłuszczowej! Elastyczność włókien skóry po zastosowaniu IceWave™ wzrasta nawet do 76%, aby po około trzech miesiącach wykazać poprawę nawet o 105%! Trudno dziś wskazać bezinwazyjną, bezpieczną i przyjazną technologię mogącą dać porównywalne, trwałe rezultaty. W tej kategorii urządzenia IceWave™ są bezkonkurencyjne.

  • Zestaw IceWave™ zawiera:
  • 1 głowica Kriolipolizy z podciśnieniem (vacuum) - tzw. IceForce (za dopłatą mozliwa rozbudowa nawet do 4 głowic!)
  • 4 pady Kriolipolizy z Elektroporacją - tzw. IceTouch
  • 10’ kolorowy panel dotykowy
  • 3,4' kolorowe panele dotykowe na głowicach

W ofercie Helen Springs™ najważniejszą kwestią jest dla nas prezentacja urządzeń i wyposażenia gabinetów, które spełniać będzie kilka ważnych cech.

Towary z naszego sklepu znajdują się w wielu magazynach. Z powodów logistycznych, dostępność jest sprawdzana dopiero po złożeniu zamówieniu. Dostępność weryfikujemy w godzinach pracy biura 7-16 od poniedziałku do piątku. Po złożeniu zamówienia i zweryfikowaniu dostępności, otrzymają Państwo email z informacją o potwierdzeniu zamówienia.
Jeśli chcieli by Państwo uzyskać informację o dostępności towaru przed złożeniem zamówienia, prosimy o kontakt przez formularz, maila lub telefoniczny 515080077

Masz pytanie o produkt ? Znalazłeś taniej ? Napisz do nas !

Proszę wpisz swoje pytanie tutaj: HS 1122 - Kriolipoliza IceWave


bezpieczne zakupy w Eversun
kupuj bezpiecznie w Eversunkupuj w Eversun bezpiecznie
2015-05-07 09:45:43 2023-11-20 17:28:20