GOLDEN SPOON - ZŁOTE ŁYŻKI

Zabiegi prądem

EVER_001671_AB

EAN:5906710220361


Koszt dostawy w Polsce: 24,99 zł


Dostępność : sprawdźDoradca handlowy:
Magdalena
Jędrzejak
tel. 513358867

Doradca handlowy:
Ewelina
Staroń
tel. 515080077

3 840,00 zł brutto

3 121,95 zł nettoGolden Spoon - złote łyżki, to wielofunkcyjny aparat do zabiegów kosmetycznych na twarz, oczy, dłonie oraz biust, ramiona i kolana. Emituje on 3 rodzaje energii, które mogą być wykorzystywane jednocześnie, co potęguje efekty. Powierzchnia złotych sond  jest pokryta gruba warstwą  23 karatowego złota. 
Golden Spoon jest doskonały dla gabinetów, które pragną udoskonalić ofertę zabiegów. Korzystna oferta cenowa gwarantuje szybki zwrot inwestycji.


Golden Spoon  emituje 3 rodzaje energii:

 BIOprądy są stosowane  do  zabiegów:
 
 

oczyszczania galwanem: pomaga usunąć uboczne składniki przemiany materii.

 
 jonoforezy: wprowadzanie preparatów kosmetycznych w głąb skóry. 

 bezoberacyjnego  liftingu ? stymulacja mięśni wpływa na poprawę owalu twarzy i pomaga zmniejszyć zmarszczki. Lifting możemy stosować jednocześnie z energią cieplną oraz masażem wibracyjnym.

Energię termiczną: 
W miejscu poddanym zabiegowi działa relaksująco na mięśnie, przynosi ulgę przy bólach i napięciu mięśni. Tymczasowo wpływa na wzrost cyrkulacji krwi, jest pomocna przy cieniach pod oczami i poprawia cerę. Energia cieplna intensyfikuje także działanie preparatów kosmetycznych. 
 
 
Masaż wibracyjny:
 
Działa drenująco, pomaga usunąć nadmiar wody w okolicy poddanej zabiegowi oraz zredukować opuchliznę. Masaż wibracyjny działa stymulująco na tkanki co wpływa na poprawę elastyczności skóry.

Golden Spoon - złote łyżki, to wielofunkcyjny aparat kosmetyczny do zabiegów na twarz, oczy, dłonie oraz biust, ramiona i kolana. Aparat kosmetyczny emituje on 3 rodzaje energii, które mogą być wykorzystywane jednocześnie, co potęguje efekty.

Towary z naszego sklepu znajdują się w wielu magazynach. Z powodów logistycznych, dostępność jest sprawdzana dopiero po złożeniu zamówieniu. Dostępność weryfikujemy w godzinach pracy biura 7-16 od poniedziałku do piątku. Po złożeniu zamówienia i zweryfikowaniu dostępności, otrzymają Państwo email z informacją o potwierdzeniu zamówienia.
Jeśli chcieli by Państwo uzyskać informację o dostępności towaru przed złożeniem zamówienia, prosimy o kontakt przez formularz, maila lub telefoniczny 515080077

Masz pytanie o produkt ? Znalazłeś taniej ? Napisz do nas !

Proszę wpisz swoje pytanie tutaj: GOLDEN SPOON - ZŁOTE ŁYŻKI


bezpieczne zakupy w Eversun
kupuj bezpiecznie w Eversunkupuj w Eversun bezpiecznie
2012-03-05 15:55:42 2021-06-01 10:44:59