Frezarki do pięt -

Frezarki do pięt

Gdy nasi klienci narzekają na ból stóp podczas chodzenia

warto zając się skóra podeszwy stóp, a najwięcej czasu poświęcić piętą – to one narażone są na największy nacisk naszego ciała podczas chodzenia, czy biegania. Frezarki do pięt posiadają specjalne tarcze (talerzyki) na krążki ścierające. Należy za pomocą frezarki do pięt usunąć nadmiar zrogowaciałego twardego naskórka, odcisków oraz nagniotków ze stóp.
Od razu zauważymy polepszenie nastroju klienta. Po takim zabiegu stopy powinny być mniej bolesne, wyglądać pięknie i estetycznie. Po usunięciu nadmiernego naskórka z pięt możemy zając się dalszymi czynnościami pielęgnującymi stopy naszego klienta. Posiadając frezarki do pięt nasz salon stanie się bardziej profesjonalny, będziemy mogli skrócić czas świadczenia zabiegów podologicznych oraz podwyższyć swoją opinię wśród potencjalnych klientów i zyskać uznanie nowych.
Zapraszamy do zapoznania się z oferowanymi produktami w kategorii „Frezarki do pięt”. Zachęcamy do zajrzenia w kategorię Frezy, Kapturki ścierne i Akcesoria, gdzie znajdziemy wszystko czego potrzebujemy do skompletowania z naszą frezarką.