Fotel kosmetyczny HS 4246EB zabiegowy

Fotele kosmetyczne elektryczne

EAN:5907910080076


Koszt dostawy w Polsce: 299,99 zł - paleta gabarytowa


Dostępność : sprawdźDoradca handlowy:
Magdalena
Jędrzejak
tel. 513358867

Doradca handlowy:
Ewelina
Staroń
tel. 515080077

10 115,00 zł brutto

8 223,58 zł nettoPodobne produkty

Fotel kosmetyczny HS 4246EB

Możliwość wyboru alternatywnego koloru tapicerki za dopłatą.

Przedstawiamy ekskluzywny fotel zabiegowy w wersji HS 4246EB z pełną regulacją elektryczną, mechanizmem pozwalającym obracać fotelem w zakresie 180⁰, pozostawiając podstawę w stałej pozycji oraz z ergonomiczną kołyską dającą możliwość ustawić fotel w pozycji pół-leżącej.

Fotele kosmetyczne tej serii charakteryzują się wyjątkowo wysokim i starannym standardem wykończenia. To jeden z najbardziej komfortowych i wszechstronnych foteli zabiegowych dostępnych na rynku.

Doskonale sprawdza się zarówno w gabinetach kosmetycznych, odnowy biologicznej, spa, jak gabinetach lekarskich. Bardzo elegancki i stabilny, tapicerowany mięsistymi, szlachetnymi materiałami obiciowymi.


Rewolucyjnie sterowany przyciskami wbudowanymi w podstawę (w postaci klawiszy obsługiwanych stopą) i obudowę lub/i pilotem bądź sterownikiem nożnym

elektrycznie regulowana wysokość położenia całego fotela (53cm);

- elektrycznie regulowany kąt położenia oparcia tułowia;

- elektrycznie regulowana tzw. kołyska, zmieniająca kąt ustawienia siedziska, dzięki czemu ciało klienta  wygodnie zapada się

  w fotelu, w bardzo komfortowy i ergonomiczny sposób pozwalając spędzać czas nawet podczas długich zabiegów.

- kąt położenia podparcia nóg jest płynnie regulowany mechanicznie za pomocą tub gazowych. Za dopłatą możliwy zakup

  siłownika sterującego kątem podparcia nóg w zastępstwie w/w tub gazowych.


Zarówno podgłówek jak i podnóżek rozsuwają się mechanicznie, pozwalając regulować punkty podparcia, w podgłówku znajduje się otwór na twarz, bardzo przydatny podczas zabiegów wykonywanych, gdy pacjent musi leżeć na brzuchu.

Podłokietniki ruszają się w zakresie 180°, synchronicznie zmieniają swoje położenie w zależności od ustawienia oparcia tułowia, przekładalne w stronę zagłówka ułatwiają bezpośredni dostęp z boku do klienta oraz dodają komfortu podczas masażu ciała i pleców.

Unikalna konstrukcja zawieszenia fotela kosmetycznego HS4246EB i jego podstawy pozwala na obracanie fotelem w zakresie 240⁰ względem podstawy, dzięki czemu użytkowanie fotela nawet w ciasnych pomieszczeniach zapewnia pełną mobilność i ułatwia pracę.

Za dopłatą fotel może zostać wyposażony w dwustopniowy system grzewczy siedziska oraz podparcia pleców, który wyraźnie podnosi komfort pacjenta podczas zabiegu i wpływa na pogłębienie odczucia relaksu. Może być także stosowany jako uzupełnienie niektórych zabiegów, w których wskazane jest rozgrzanie ciała pacjenta.

Sterowanie regulacją elektrycznych modułów fotela odbywa się za pomocą przycisków wbudowanych w podstawę i obudowę fotela, lub za dopłatą za pomocą przewodowego pilota lub / i sterownika nożnego.

Fotel jest bardzo stabilny - nośność do 180kg.

Do obicia użyta jest ekologiczna imitacja skóry doskonałej jakości - bardzo delikatna, miękka i przyjemna w dotyku, zarazem wyjątkowo wytrzymała na ścieranie, mycie i dezynfekcję.

W wersji standardowej fotel kosmetyczny HS4246EB dostarczany jest w kolorze białym, za dopłatą istnieje możliwość dowolnego doboru koloru obicia.

Długość: 187cm
Szerokość: 59cm - 85cm z podłokietnikami
Wysokość: 67cm - 120cm
Maksymalne obciążenie: 180kg
Masa całkowita: 79kg

Przedstawiamy ekskluzywny fotel zabiegowy HS 4246EB z pełną regulacją elektryczną, mechanizmem pozwalającym obracać fotelem, pozostawiając podstawę w stałej pozycji oraz z ergonomiczną kołyską dającą możliwość ustawić fotel w bardzo ergonomicznej pozycji pół-leżącej.

Regulacja Elektryczna
Fotele kosmetyczne kolory Biały
Towary z naszego sklepu znajdują się w wielu magazynach. Z powodów logistycznych, dostępność jest sprawdzana dopiero po złożeniu zamówieniu. Dostępność weryfikujemy w godzinach pracy biura 7-16 od poniedziałku do piątku. Po złożeniu zamówienia i zweryfikowaniu dostępności, otrzymają Państwo email z informacją o potwierdzeniu zamówienia.
Jeśli chcieli by Państwo uzyskać informację o dostępności towaru przed złożeniem zamówienia, prosimy o kontakt przez formularz, maila lub telefoniczny 515080077

Masz pytanie o produkt ? Znalazłeś taniej ? Napisz do nas !

Proszę wpisz swoje pytanie tutaj: Fotel kosmetyczny HS 4246EB zabiegowy


bezpieczne zakupy w Eversun
kupuj bezpiecznie w Eversunkupuj w Eversun bezpiecznie
2015-05-05 08:10:44 2021-03-12 07:45:56