Żel antybakteryjny - 300 ml - skuteczna ochrona 

Fabio - Kombajn 3 w 1

Urządzenia wielofunkcyjne

EVER_0013738_KA

EAN:5903738069743


Koszt dostawy w Polsce: 24,99 zł


Dostępność : sprawdźDoradca handlowy:
Magdalena
Jędrzejak
tel. 513358867

Doradca handlowy:
Ewelina
Staroń
tel. 515080077

2 600,00 zł brutto

2 113,82 zł netto

Zapytaj o dostępnośćzerokość: 46cm
głębokość: 31 cm
wysokość: 12cm
ciśnienie: 76 mm Hg
moc: 80 W

OPIS:

9 głowic diamentowych
3 rączki
głowica ciepło/zimno
50 ulotek
10 plakatów
certyfikat CE
gwarancja 1 rok
Mikrodermobrazja diamentowa polega na mechanicznym ścieraniu naskórka specjalną końcówką diamentową pod wysokim ciśnieniem. Poprzez
umiarkowane usuwanie górnych warstw naskórka w jego warstwie podstawowej dochodzi do bardziej nasilonego tworzenia się nowych komórek. Dzięki temu metoda ta znalazła szerokie zastosowanie w odmładzaniu skóry, korekcji zmarszczek i blizn, eliminacji przebarwień, oczyszczaniu skóry oraz eliminacji zmian trądzikowych. Po zabiegu zaleca się stosowanie aktywnych preparatów zawierających witaminy, substancje rewitalizujące i regenerujące, które wnikają w głąb skóry i stymulują metabolizm komórek. Efekty mikrodermabrazji widoczne są już po pierwszym zabiegu. Skóra staje się wygładzona, napięta, nabiera zdrowego kolorytu.


 
Głowica Cold Hammer, czyli tzw. zimna głowica służy do zmniejszania podrażnień skóry bezpośrednio po mikrodermobrazji. Powoduje uspokojenie i wyciszenie skóry, szczególnie skłonnej do gry naczyniowej. Stosowana na przemian z głowicą ciepłą może służyć do krótkiego mikro masażu termicznego zwiększającego napięcie skóry.


 
Głowica Hot Hammer, czyli tzw. ciepła głowica służy do przygotowania skóry do szybszego wchłaniania aktywnych preparatów odżywczych. Powoduje większe przekrwienie, rozszerzenie naczyń krwionośnych, otwarcie porów
i czyni skórę bardziej chłonną.


 
Zabieg ultradźwiękami (sonoforeza) polega na wytwarzaniu fal akustycznych o sile 1 MHz (milion razy na sekundę). Ponieważ ultradźwięki zmieniają właściwości błon komórkowych zwiększając ich przepuszczalność, zjawisko to jest wykorzystywane w celu polepszania penetracji substancji odżywczych do skóry. Fachowo przeprowadzony zabieg powoduje kilkukrotne zwiększenie dostępności wtłaczanych składników do komórek skóry.


Nieodczuwalne zmysłami głębokie ciepło wytworzone przez ultradźwięki penetruje głębiej tkankę, aby odprężyć skórę i mięśnie, podczas gdy głęboki delikatny masaż poprawia przepływ krwi i limfy, metabolizm i regenerację komórek. Efektem tego jest spłycenie zmarszczek, ujędrnienie, nawilżenie i wygładzenie skóry, stymulacja mięśni, zlikwidowanie przebarwień oraz dokładne odżywienie.

Ultradźwięki przyspieszają również metabolizm i rozpad komórek tłuszczowych, powodując rozpad skupisk tłuszczu, zwiększają ukrwienie i poprawiają krążenie, dzięki czemu wspomagają odchudzanie i likwidują cellulit.

W cenę urządzenia wliczone jest profesjonalny kurs w naszej bazie szkoleniowej w Tarnowskich Górach, obejmujący praktykę i teorię, potwierdzony certyfikatem. Do urządzenia dołączmy 10 plakatów oraz 50 ulotek z miejscem na wpisanie danych salonu.

Mikrodermabrazja diamentowa polega na mechanicznym ścieraniu naskórka specjalną końcówką diamentową pod wysokim ciśnieniem. Poprzez
umiarkowane usuwanie górnych warstw naskórka w jego warstwie podstawowej dochodzi do bardziej nasilonego tworzenia się nowych komórek. Dzięki temu metoda ta znalazła szerokie zastosowanie w odmładzaniu skóry, korekcji zmarszczek i blizn, eliminacji przebarwień, oczyszczaniu skóry oraz eliminacji zmian trądzikowych. Po zabiegu zaleca się stosowanie aktywnych preparatów zawierających witaminy, substancje rewitalizujące i regenerujące, które wnikają w głąb skóry i stymulują metabolizm komórek. Efekty mikrodermabrazji wido-czne są już po pierwszym zabiegu. Skóra staje się wygładzona, napięta, nabiera zdrowego kolorytu.

 Głowica Cold Hammer, czyli tzw. zimna głowica służy do zmniejszania podrażnień skóry bezpośrednio po mikrodermobrazji. Powoduje uspokojenie i wyciszenie skóry, szczególnie skłonnej do gry naczyniowej. Stosowana na przemian z głowicą ciepłą może służyć do krótkiego mikro masażu termicznego zwiększającego napięcie skóry.Głowica Hot Hammer, czyli tzw. ciepła głowica służy do przygotowania skóry do szybszego wchłaniania aktywnych preparatów odżywczych. Powoduje większe przekrwienie, rozszerzenie naczyń krwionośnych, otwarcie porów
i czyni skórę bardziej chłonną.Zabieg ultradźwiękami (sonoforeza) polega na wytwarzaniu fal akustycznych o sile 1 MHz (milion razy na sekundę). Ponieważ ultradźwięki zmieniają właściwości błon komórkowych zwiększając ich przepuszczalność, zjawisko to jest wykorzystywane w celu polepszania penetracji substancji odżywczych do skóry. Fachowo przeprowadzony zabieg powoduje kilkukrotne zwiększenie dostępności wtłaczanych składników do komórek skóry.


Nieodczuwalne zmysłami głębokie ciepło wytworzone przez ultradźwięki penetruje głębiej tkankę, aby odprężyć skórę i mięśnie, podczas gdy głęboki delikatny masaż poprawia przepływ krwi i limfy, metabolizm i regenerację komórek. Efektem tego jest spłycenie zmarszczek, ujędrnienie, nawilżenie i wygładzenie skóry, stymulacja mięśni, zlikwidowanie przebarwień oraz dokładne odżywienie.

  Ultradźwięki przyspieszają również metabolizm i rozpad komórek tłuszczowych, powodując rozpad skupisk tłuszczu, zwiększają ukrwienie i poprawiają krążenie, dzięki czemu wspomagają odchudzanie i likwidują cellulit. 


W cenę urządzenia wliczony jest profesjonalny kurs w naszej bazie szkoleniowej w Tarnowskich Górach, obejmujący praktykę i teorię, potwierdzony certyfikatem. Do urządzenia dołączmy 10 plakatów oraz 50 ulotek z miejscem na wpisanie danych salonu.

Produkty Kazaro kierowane są do właścicieli salonów fryzjerskich i kosmetycznych. Firma cieszy się opinią prostych w obsłudze mebli, niebanalnym stylem, nowoczesnością i komfortem. Produkty firmy Kazaro prezentowane są na między narodowych targach. Wyposażają również szkoły i firmy o profilu fryzjerskim i kosmetycznym.
Towary z naszego sklepu znajdują się w wielu magazynach. Z powodów logistycznych, dostępność jest sprawdzana dopiero po złożeniu zamówieniu. Dostępność weryfikujemy w godzinach pracy biura 7-16 od poniedziałku do piątku. Po złożeniu zamówienia i zweryfikowaniu dostępności, otrzymają Państwo email z informacją o potwierdzeniu zamówienia.
Jeśli chcieli by Państwo uzyskać informację o dostępności towaru przed złożeniem zamówienia, prosimy o kontakt przez formularz, maila lub telefoniczny 515080077

Masz pytanie o produkt ? Znalazłeś taniej ? Napisz do nas !

Proszę wpisz swoje pytanie tutaj: Fabio - Kombajn 3 w 1


bezpieczne zakupy w Eversun
kupuj bezpiecznie w Eversunkupuj w Eversun bezpiecznie
2013-01-25 22:18:58 2020-01-10 00:52:41