W tym wpisie analizujemy raport dotyczący oceny są środków bezpieczeństwa w salonach fryzjerskich i kosmetycznych w obliczu pandemii koronawirusa (COVID-19). Radzimy również co zrobić, aby zachęcić klientów do skorzystania z usług naszego salonu oraz co zrobić, aby poprawić ich opinię.
Ustawy Tarczy Antykryzysowej. W tym artykule przedstawimy w naszej ocenie najważniejsze regulacje w aspekcie wsparcia przedsiębiorców przewidziane w zakresie rozwiązań polegających na możliwości uzyskania wsparcia finansowego.

Promieniowanie UV-C. Czy lampy bakteriobójcze zabijają koronawirusy?

Napisany przez     Wyposażenie salonu      0 Komentarze  czytany (2050)
Zadajesz sobie pytanie czym dezynfekować powierzchnie? Zastanawiasz się jak utrzymać sterylne oraz świeże powietrze? Omawiamy promieniowanie UV-C, popularny sposób dezynfekcji wykorzystywany m.in. w szpitalach i bankach. Światło ultrafioletowe do sterylizacji.
W tym artykule poruszamy popularny ostatnio temat dezynfekcji. Czym odkażać skórę, a czym dezynfekować powierzchnie? Na co zwracać uwagę wybierając środek do dezynfekcji? Jakie środki do rąk wybrać? Pokażemy również popularne profesjonalne środki do dezynfekcji, w które warto się zaopatrzyć.
Skuteczne i popularne oczyszczanie skóry - poznaj najlepsze zabiegi kosmetyczne pielęgnujące i odświeżające skórę. 
Showing 1 to 5 of 66 (1 Pages)