Autoklawy YESON – wielka obniżka cen!

Napisany przez     Jak wypromować salon      0 Komentarze  czytany (279)
Wielka obniżka na autoklawy YESON serii E - Autoklaw 18L - 6 830,00 zł brutto z 7 987,50 zł brutto obniżka o 1157,5 !! YESON serii E - Autoklaw 22L - 7 260,10 zł brutto z 9 094,50 zł brutto obniżka o 1834,4 !!
Czym kierować się podczas wyboru myjni fryzjerskiej? Czy warto oszczędzać na myjni fryzjerskiej? Na pewno nie! Myjnia fryzjerska jest sercem salonu fryzjerskiego, wiec powinna być jak najlepszej jakości. Jak wybrać myjnie fryzjerską aby nie przepłacić? Jakimi aspektami kierować się podczas wyboru myjni fryzjerskiej? W tym artykule znajdziesz ciekawe podpowiedzi na ten temat.

Bestsellerowe produkty w Eversun – sprawdź !

Napisany przez     Wyposażenie salonu      0 Komentarze  czytany (103)
Sprawdź najlepiej sprzedające się produkty w Eversun. Bestsellerowe produkty zasłużyły sobie na swoje miano niezawodnością, wygodą i komfortem w użytkowaniu. Sprawdź co kupują profesjonalni fryzjerzy i kosmetyczki: fotele fryzjerskie, fotele kosmetyczne, myjnie fryzjerskie, autoklawy.
Profesjonalny masaż głowy w salonie fryzjerskim zależy nie tylko od doświadczenia fryzjera wykonującego masaż, ale również od wyboru myjni fryzjerskiej z odpowiednia misą. Odpowiednia myjnia fryzjerska jest kluczem do sukcesu każdego salonu fryzjerskiego.
Nie wiesz co podarować swoim najbliższym na święta? Sprawdź propozycję od Eversun. Zestawy profesjonalnych kosmetyków, zestawy do manicure, zestawy z frezarkami!
Showing 1 to 5 of 41 (1 Pages)