Podnośniki są niezbędne do wygodnego korzystania z fotela fryzjerskiego. Służą do regulacji siedziska, czyli podnoszenia go i opuszczania w dowolnym momencie. Ograniczają wysiłek ze strony użytkownika i usprawniają pracę. Szukając krzesła spotkamy się z podziałem na produkty z siłownikiem hydraulicznym i gazowym (pneumatycznym). Różnią się od siebie pod względem sposobu i wygody działania.

Dbasz o higienę w swoim salonie? Pamiętaj o autoklawie!

Napisany przez     Wyposażenie salonu      0 Komentarze  czytany (714)
Sterylizacja narzędzi jest bardzo ważnym elementem działalności gabinetów kosmetycznych, fryzjerskich, czy SPA. Dlatego autoklaw stał się niezbędnym urządzeniem w każdym profesjonalnym salonie kosmetycznym i medycznym. To wielofunkcyjny sprzęt, który niezawodnie likwiduje wszelkie bakterie, a także niebezpieczne wirusy, w tym HCV czy HIV. Gwarantuje 100% higieniczność przeprowadzanych zabiegów.

4 najważniejsze cechy dobrego stolika do manicure

Napisany przez     Wyposażenie salonu      0 Komentarze  czytany (476)
Zadbane dłonie to wizytówka każdej kobiety. Nic dziwnego, że manicure cieszy się tak ogromną popularnością. Pozwala uzyskać wyjątkowy wygląd paznokci na dłuższy czas, a wykonany przez profesjonalistkę, stanowi idealny dodatek do każdego stroju. Jednak praca nawet najlepszej manicurzystki wymaga posiadania wygodnego, wielofunkcyjnego stolika.

Idealny fotel do pedicure. Który model wybrać?

Napisany przez     Wyposażenie salonu      0 Komentarze  czytany (788)
Wyposażenie salonu kosmetycznego, w którym wykonuje się pedicure oraz zabiegi pielęgnacji stóp, musi wyróżniać się wysoką jakością. W niektórych przypadkach wystarczy standardowy fotel. W innych będziemy potrzebować sprzętu o dodatkowych funkcjach, które umożliwią realizację specjalistycznych zabiegów.

Infrazon fryzjerski. Dlaczego warto z niego korzystać?

Napisany przez     Wyposażenie salonu      0 Komentarze  czytany (269)
Odpowiedni sprzęt fryzjerski może zadecydować o sukcesie Twojego salonu. Nowoczesne zabiegi na włosy przyciągają nowych klientów unikalnością i obietnicą szybkich efektów. Im lepsze wyposażenie, tym szerszy zakres usług. Jednym z produktów, których nie powinno zabraknąć w dobrym salonie fryzjerskim, jest infrazon.