Salon fryzjerski z Twoich snów? Marka Ayala ma dla Ciebie inspiracje.

Napisany przez     Wyposażenie salonu      0 Komentarze  czytany (1505)
Jeżeli szukasz pomysłu, jak urządzić swój salon, lub zmienić coś w stylizacji swojego wnętrza to zapraszamy do zapoznania się z przykładami, zaprezentowanymi w tym artykule. Zaprezentowane salony zostały wyposażone meblami marki Ayala. Poniżej zdjęć znajdziesz odnośniki do produktów użytych do stylizacji wnętrza.
Jak wybrać najlepszy fotel fryzjerski lub hoker kosmetyczny? Zwróć uwagę na obicie oraz na przestrzeń między oparciem a siedziskiem, która ułatwia jego czyszczenie. Przedstawiamy parę propozycji najpopularniejszych foteli i hokerów.

Jak zadbać o nasze oczy?

Napisany przez     Wyposażenie salonu      0 Komentarze  czytany (381)
Jak poradzić sobie ze spuchniętymi powiekami? Zapoznaj się z metodami, kosmetykami i zabiegami kosmetycznymi, które możesz wykonać sama lub w gabinecie kosmetycznym.

Zdiagnozuj stan skóry – ocena stanu skóry.

Napisany przez     Jak wypromować salon      0 Komentarze  czytany (252)
Analiza stanu skóry. Dlaczego warto zainwestować w profesjonalne urządzenia do oceny stanu skóry klienta? Analiza pozwoli dobrać odpowiednie zabiegi kosmetyczne i podnieść jakość Twoich usług kosmetycznych!

Lampy sollux. Czy warto posiadać je w gabinecie kosmetycznym?

Napisany przez     Jak wypromować salon      0 Komentarze  czytany (1464)
Czy warto zainwestować w lampy sollux i posiadać je na wyposażeniu salonu kosmetycznego? Warto! Zapoznaj się z zastosowaniem lamp sollux oraz z jej właściwościami. Inwestycja w lampę sollux polepszy jakość Twoich usług kosmetycznych.

Mikrodermarazja diamentowa

Napisany przez     Jak wypromować salon      0 Komentarze  czytany (291)
Mikrodermabrazja diamentowa to idealny zabieg na poprawę jakości stanu skóry, oraz poprawę wchłanialności przez nią składników odżywczych z masek, kremów czy ampułek. Poleca się wykonywanie jej jesienią, gdy nie jesteśmy narażeni na podrażnienia spowodowane przez promienie słoneczne.

Jesień to czas na zabiegi kosmetyczne. Jakie?

Napisany przez     Wyposażenie salonu      0 Komentarze  czytany (346)
Jesień to czas na zabiegi kosmetyczne z użyciem lasera, światła i prądu. Zabiegi te wskazane są do wykonywania jesienią, przez mniejsze narażanie skóry na oddziaływanie promieni słonecznych. Zapraszamy do zapoznania się z zabiegami takimi jak fotoodmładzanie, depilacja laserowa czy usuwanie popękanych naczynek za pomocą lasera.