Salon fryzjerski w stylu marki Panda.

Napisany przez     Wyposażenie salonu      0 Komentarze  czytany (198)
Salon fryzjerski w stylu marki Panda. Chcesz aby Twój salon wyglądał jak z okładki? Zasugeruj się przykładami salonów fryzjerskich z wizualizacji marki Panda. Niezawodność, niezwykle elegancki styl, klasa, wysoka jakość oraz konkurencyjne ceny produktów.

Jak przystosować salon pod najmłodszych klientów?

Napisany przez     Wyposażenie salonu      0 Komentarze  czytany (432)
Najbardziej wymagający klienci to dzieci i ich rodzice. Jak przystosować salon fryzjerski do potrzeb najmłodszych klientów? Wizyta adaptacyjna w salonie fryzjerskim dla najmłodszych - czy to dobre rozwiązanie? Tutaj znajdziesz odpowiedzi na te pytania.

Pielęgnacja stóp – pedicure.

Napisany przez     Wyposażenie salonu      0 Komentarze  czytany (308)
Profesjonalne fotele do pedicure oraz frezarki podologiczne. Zapraszamy do zapoznania się z produktami przeznaczonymi do pielęgnacji stóp.

Poczekalnia i akcesoria do poczekalni.

Napisany przez     Wyposażenie salonu      0 Komentarze  czytany (514)
Aranżacja poczekalni w salonie fryzjerskim, czy kosmetycznym. Dodatki i dekoracje do poczekalni.

Jak to jest z tymi kurierami?

Napisany przez     Promocje, konkursy, sprawy sklepowe.      0 Komentarze  czytany (403)
Dlaczego wybieramy usługi kurierskie? Co może się stać z naszą przesyłką. Jak postąpić w przypadku uszkodzenia przesyłki podczas transportu. Znajdziecie tutaj porady dotyczące reklamacji, oraz protokołu szkody.

Czy każdy klient to konsument?

Napisany przez     Jak wypromować salon      0 Komentarze  czytany (594)
Czym różni się konsument od przedsiębiorcy? Jakie mamy prawa kupując jako konsument, a jakie jako przedsiębiorca ? Tu znajdziesz odpowiedzi na te pytania.
Sposoby na niechciane owłosienie. Różne sposoby domowej depilacji. Znajdziecie tu praktyczne porady dotyczące najnowszego sposobu depilacji - depilacji laserowej IPL.

Salon fryzjerski w stylu retro.

Napisany przez     Wyposażenie salonu      0 Komentarze  czytany (680)
Jak zaprojektować salon fryzjerski w stylu retro? Tu znajdziesz odpowiedź na to pytanie. Zapraszamy do zapoznania się z wizualizacjami salonów fryzjerskich w stylu retro.