Wybieramy fotel do pedicure spa.

Wybieramy fotel do pedicure spa.

Dziś chciałbym omówić wybór  fotela do zabiegów pedicure Spa. Fotele duże, z odpływem wody, są zazwyczaj jednym z droższych mebli zakupowanych do salonu kosmetycznego, co często nastręcza problemu z wyborem. Jak wybrać model, który będzie adekwatny swojej ceny?

Dużo zależy od tego na jakich funkcjach będziemy potrzebować. Czy wystarczy nam klasyczny, prosty i stabilny fotel wyposażony jedynie w miskę.  Czy jednak stawiamy na wygodę naszych klientów oraz po części naszą i będziemy skupiać się nad wyborem eleganckiego fotela wyposażonego w  misę z  odpływem. A może  będziemy potrzebować  funkcji masażu  który  jest wbudowany w oparcie fotela. W jednym i drugim przypadku na pewno znajdą Państwo u nas coś dla siebie. Oto nasze propozycje oraz nowości.

Fotel do pedicure z masażerem

Fotel do pedicure z masażerem stóp BR-2308

to jest to  z najpopularniejszych modeli klasycznych. Posiada zarówno miskę z podgrzewaniem wody oraz kąpielą bąbelkową, ale także wygodne siedzisko z oparciem oraz zagłówkiem. Fotel wyposażony jest dodatkowo w wygodny i funkcjonalny podnóżek z regulacją wysokości. Dostępny jest w kolorze białym. Zazwyczaj na magazynie, więc w ciągu jednego dnia może być u Państwa. 

fotel hs905

HS 905 - Fotel pedicure SPA

 Jeden z o ostatnich naszych hitów. Fotel hiszpańskiej marki Welko. Podnóżek w tym modelu jest czarny, co odróżnia go na tle podobnych foteli. Poszycie w kolorze białym jest łatwo zmywalne i niebywale estetyczne. Funkcja masażu rolkowego oraz wibracyjnego części siedziska, wysuwany podnóżek do pedicure. Dodatkowo w zestawie jest taboret dla pedikiurzystki. Podłokietniki posiadają szeroką półkę, przez co można w miedzy czasie wykonywać zabieg manicure. Model jest bardzo ergonomiczny a jednocześnie funkcjonalny. Niestety trzeba na niego dość długo czekać. Czas produkcji to zazwyczaj około 2 tygodni oraz czas dostawy około 1 tygodnia.

fotel podo panda

PODO - Fotel Pedicure Spa

  Fotel z oferty polskiego producenta Panda Trzebnica. Dostępny w dwóch kolorach: białym i beżowym. Fotel zazwyczaj dostępny od ręki. Posiada on brodzik z hydromasażem oraz podnóżek (regulowana wysokość podnóżka). Fotel jest z funkcją masażu. Masujące rolki znajdują się w oparciu. Kliend otrzymuje do reki pilota , którym może decydować, jaki rodzaj masażu ma być wykonany. Dodatkowym udogodnieniem jest to, że fotel pedicure wyposażony jest w port mp3 oraz interesującym rodzajem podłokietników, gdzie przestrzeń pracy można zwiększyć dwukrotnie, co umożliwia obróbkę paznokci dłoni w tym samym czasie.


Więcej modeli , także tych bardziej kolorowych znajdziecie na stronie

Wyposażenie Kosmetyczne>Meble Spa>Fotele pedicure SPA>