Żel antybakteryjny - 300 ml - skuteczna ochrona 

Otwarcie salonu fryzjerskiego w 2020 roku - o czym należy pamiętać.

Otwarcie salonu fryzjerskiego w 2020 roku - o czym należy pamiętać.

Na co zwrócić uwagę otwierając własny salon fryzjerski

Rodzaj działalności jakim jest salon fryzjerski wymaga stałego udziału właściciela i należy o tym pamiętać.

Z tego powodu na wstępie powinieneś ustalić czy zainteresowania takie jak: strzyżenie, modelowanie, koloryzacja i pielęgnacja włosów to dla Ciebie przyjemność, czy może przykry obowiązek. Wiedza o branży fryzjerskiej oraz pasja to doskonałe fundamenty przyszłego biznesu, dlatego najpierw spróbuj ocenić swój poziom wiedzy na temat branży. Poczytaj kilka artykułów o tematyce fryzjerstwa, przejrzyj katalogi, pooglądaj filmy instruktażowe. Jeżeli ten etap masz już za sobą i nadal czujesz do tego powołanie - czas postawić pierwsze kroki w tym biznesie!
Rok 2019 i 2020 w branży fryzjerskiej

Rok 2019 był w rokiem, w którym usługi fryzjerskie w Polsce świadczone były na światowym poziomie.

Konkurencja jest więc bardzo wysoka, dlatego znajdź sposób, aby się wyróżnić. Takim wyróżnieniem może być korzystanie z najnowszych trendów fryzjerskich 2020. Modne i popularne fryzury z pewnością przyciągną całe grono klientów. 

Należy pamiętać o tym, że rynek cały czas się zmienia - wchodzą coraz to nowe technologie oraz nieustannie zmieniają się potrzeby klientów. Branża fryzjerska wymaga więc dużej elastyczności i podążania za najnowszymi trendami. Są też tacy, którzy nie tylko śledzą gorące nowinki, ale i kreują nowe trendy pielęgnacji i strzyżenia włosów. Pamiętaj, że każdy bez wyjątku, zabieg na włosy, który wykonany zostanie w pełni profesjonalnie oraz z dbałością o najwyższe standardy, zawsze będzie zgodny ze światowymi trendami. Warto jest jednak znać najnowsze trendy fryzur na 2020 rok, dlatego przychodzimy z malutką ściągą!
Najpopularniejsze trendy fryzjerskie w 2020

W 2020 roku postaw na naturalność.

Trend na naturalność z roku na rok cieszy się niesłabnącą popularnością. Trend ten odnajdziemy w wielu aspektach naszego życia - coraz częściej staramy się być ekologiczni oraz wybierać produkty żywnościowe i kosmetyczne pochodzenia naturalnego. Lubimy również wyglądać naturalnie. Wśród trendów kosmetycznych nadal króluje make-up no make-up, czyli popularny makijaż na każdą okazję, który z zasady ma zachwycać, ale wyglądać, jakby go nie było. Jeśli chodzi o włosy - nie ma tutaj wyjątku. Nadal kochamy koloryzacje z naturalnym efektem "muśnięcia słońcem" , czyli podkreślenie piękna naszych włosów. Modne fryzury na 2020 rok to przede wszystkim romantyczne fale oraz delikatne loki na włosach o średniej długości. Popularne będą również upięcia włosów w kucyk. Każda z tych fryzur z pewnością zachwyci klientów odwiedzających Twój salon fryzjerski. Twoja znajomość najnowszych trendów stylizacji włosów pomoże Ci w doborze odpowiedniej fryzury oraz koloryzacji, co przyczyni się na dobrze prosperujący biznes.
Jakie usługi fryzjerskie najbardziej opłaca się oferować w salonie fryzjerskim. 

Najpopularniejsze usługi fryzjerskie stanowią bazę oferty większości salonów fryzjerskich, ale czy aby na pewno to dobra droga? Czy lepiej ograniczyć ofertę usług w salonie do kilku, czy może oferować klientom szeroki wybór?

Lista usług w salonie fryzjerskim może być przez Ciebie poszerzana do woli, ale pamiętaj, aby zawsze opierać się na umiejętnościach. Jeżeli razem z Twoim zespołem nie czujecie się pewnie na przykład wykonując balejaż - nie oferujcie go swoim klientom. Lepiej mieć o jedną usługę w ofercie mniej, ale spać spokojnie i nie musieć martwić się niezadowolonymi klientami oraz negatywnymi opiniami. 

Pamiętaj, że najbardziej opłaca się oferować te usługi fryzjerskie, co do których masz 100% pewności, że wykonane zostaną profesjonalnie. Jeżeli jesteś w stanie wykonać daną usługę na najwyższym poziomie, śmiało dodaj ją do swojej oferty. Pamiętaj, że najlepsze strzyżenie fryzjerskie wykonasz posiadając profesjonalne narzędzia fryzjerskie. Dobrej klasy sprzęt pozwoli na długie lata użytkowania. Nie zapominaj również o urządzeniach do pielęgnacji włosów. Wśród nich znajdują się najpopularniejsze Suszarki fryzjerskie oraz inne przydatne urządzenia, takie jak na przykład Infrazony i klimazony. Wybór sprzętu warto jest poprzedzić sprawdzeniem opinii w internecie. Najlepsze Urządzenia Fryzjerskie oraz niezbędne i najpopularniejsze narzędzia fryzjerskie znajdują się w naszej hurtowni. Internetowa hurtownia fryzjerska EVERSUN zaprasza do zapoznania się z ofertą wyposażenia fryzjerskiego.Opinia o salonie fryzjerskim

Zadbaj o to, aby klient czuł się dobrze i w salonie, i poza nim. W Twoim salonie fryzjerskim dokonasz tego poprzez wysoką kulturę osobistą, empatię oraz przyjazne nastawienie, natomiast poza Twoim salonem klient poczuje się dobrze, jeżeli wykonana przez Ciebie usługa fryzjerska spełni wszystkie wymagania i potrzeby Twojego klienta. W ten sposób zyskasz bazę nowych klientów, ponieważ zadowolony klient z pewnością poleci Twój salon swoim bliskim. 

Źle wykonana usługa fryzjerska sprawi natomiast, że klient na pewno nie wróci do Twojego salonu i na pewno nie poleci Cię swoim bliskim, to jednak nie jest najgorsze, co może się wydarzyć. W najgorszym wypadku może nawet próbować obniżyć Twoją opinię, na co szczególnie uważać muszą zwłaszcza nowo otwarte salony fryzjerskie.

Jeżeli klient żąda reklamacji usługi fryzjerskiej postaraj się ustosunkować do jego prośby i popraw źle wykonaną fryzurę lub, jeśli to niemożliwe, obniż uiszczoną przez niego zapłatę. Pamiętaj, że klient, jako konsument, ma prawo dochodzić swoich roszczeń na drodze prawnej. Fryzjerzy otrzymują wezwania do zapłaty stosunkowo rzadko, jednak nie są to przypadki niespotykane. Gdy te nie przyniosą skutku, sprawa może nawet zostać skierowana na drogę sądową. 

W dobie internetu opinia rozchodzi się jeszcze szybciej i łatwiej niż kiedykolwiek. Dbaj o swoją opinię i reputację, a z pewnością rok 2020 oraz kolejne lata będą latami dobrze prosperującego biznesu.