Salon fryzjerski - wnętrze w stylu loft

Salon fryzjerski - wnętrze w stylu loft

Loftowe wnętrza sprzyjają kreatywnemu myśleniu i twórczości. Jak najbardziej współgrają z teraźniejszymi trendami w wyposażeniu wnętrz.Twórcze myślenie i kreatywność to jedne z najważniejszych atrybutów fryzjerów. Podczas realizacji wnętrza w stylu loft warto określić granice poszczególnych miejsc pracy. Powinny być oddzielone od siebie przestrzenią. 

Surowe i proste meble dają możliwość wyposażenia wnętrza w większe i oryginalne dodatki. Bardzo dobrze wyglądają w takich pomieszczeniach rzeczy DIY - własnoręcznie skonstruowane ozdoby lub produkty z recyklingu. Niebanalne efekty w takich wnętrzach uzyskujemy również przez dobranie odpowiedniego oświetlenia. 

Ściany w wnętrzu typu loft powinny być w jasnym odcieniu. Idealnie sprawdzą się tutaj takie barwy jak: biel, szarość, krem czy kolory cegły lub betonu. 

Do projektu wnętrza można wprowadzać kolorowe detale, należy jednak uważać aby nie przesadzić. Wnętrza loft to prosty i surowy styl. Drewno ociepli klimat w industrialnych pomieszczeniach. Szkło, metale i lustra dają chłodny wizualnie efekt. 

Przemysłowe meble na metalowych stelażach z drewnianymi elementami sprawdzą się idealnie w loftowych wnętrzach. Jeżeli Twój salon posiada brązową lub kremową podłogę takie elementy dodadzą mu stylu. Wystarczy przemalować ściany na biały kolor. Jeżeli nie przemawiają do Ciebie jasne fotele fryzjerskie w Eversun możesz zapytać handlowców o możliwość wybrania innego koloru tapicerki. Odcienie szarości, brązu lub czerni również oddadzą loftowy styl. 

Zapraszamy

Zostaw komentarz

* Imie:
* E-mail: (Nie publikuje)
   Strona: (adres z http://)
* Komentarz:
Przepisz kod