Żel antybakteryjny - 300 ml - skuteczna ochrona 

Najlepsza myjnia fryzjerska

Najlepsza myjnia fryzjerska

Myjnia fryzjerska, która spełnia wszystkie Twoje wymagania - jaka ona powinna być? 

Wybierając myjnie fryzjerską należy wziąć pod uwagę stylizację salonu fryzjerskiego i to czy w przyszłości planujesz jego rozbudowę lub zmiany. Zastanów się nad tym. Może dopiero zaczynasz swoją przygodę z salonem fryzjerskim i w przyszłości będziesz posiadać kilka salonów lub rozbudujesz swój salon na naprawdę duży i dobrze prosperujący salon urody. 

Wybierz myjnię fryzjerską z odpowiednią misą. Do wyboru masz zazwyczaj misy o standardowej głębokości lub głębokie. 

Przykłady mis myjni fryzjerskiej

misa do myjni fryzjerskiej

W taką misę jest wyposażona myjnia fryzjerska - Quadro - Ayala 48h

Poniżej przykłady misek do myjni fryzjerskiej

miski do myjni fryzjerskiej

Zaplanuj odpowiednie rozmieszczenie swojej myjni fryzjerskiej w salonie. Dobierz model, który będzie odpowiednio się prezentować. Kupując myjnię zwróć uwagę na możliwość zamontowania przyłączy do ściany i do podłogi. 

Pomysły na rozmieszczenie myjni fryzjerskich

Myjnia fryzjerska "na scenie". 

myjnia fryzjerska na scenie

Strefę w której umieścisz myjnie fryzjerską możesz wydzielić. Podwyższona podłoga z podświetleniem LED bardzo dobrze prezentuje się w salonach fryzjerskich. Podesty interesująco wyglądają we wnętrzach, w których nie ma miejsca na postawienie ścianki. Dzięki nim możesz oddzielić strefę foteli fryzjerskich od strefę myjni fryzjerskich

Strefa z myjnią fryzjerską oddzielona instalacją ze szkła. 

strefa myjni fryzjerskiej oddzielona szkłem

Strefa z myjnią fryzjerską oddzieloną szkłem może mieć zastosowanie w małych, prestiżowych salonach fryzjerskich. Interesujący design wydzielenia tej strefy zainteresowałby każdego dobrego projektanta wnętrz. Wydzielona strefa przez instalacje ze szkła daje pewne ograniczenia ruchowe osobie myjącej głowę, ale oddziela od hałasu suszarek i sprawia, że klient czuje się bardziej komfortowo. Szkło nie zamyka nam przestrzeni, tylko ją wydziela. Klient nie będzie miał wrażenia, że znajduje się w małej klitce. 

Wolnostojące myjnie fryzjerskie.

wolnostojące myjnie fryzjerskie

W dużych pomieszczeniach może sprawdzić się myjnia fryzjerska wolno stojąca. Tak myjnia nie ma przyłącza do ściany, a wszystkie przyłącza poprowadzone są do podłogi. Takie rozmieszczenie sprawdzi się tylko w większych salonach fryzjerskich i wnętrzach typu studio. 

Myjnia fryzjerska w osobnym pomieszczeniu. 

myjnia fryzjerska w osobnym pomieszczeniu

Jeżeli posiadasz salon z kilkoma pomieszczeniami możesz jedno z nich wydzielić na strefę z myjnią fryzjerską. Takie pomieszczenie z myjnią fryzjerską zapewni komfort Twoim klientom i pozwoli na większe zrelaksowanie się podczas mycia i masażu głowy. 

Myjnia fryzjerska umiejscowiona przy oknie. 

myjnia fryzjerska przy oknie

Umiejscowienie myjni fryzjerskiej przy oknie to często jedyna opcja w mniejszych salonach fryzjerskich w np. galeriach handlowych. 

Myjnia fryzjerska w głębi salonu przy ścianie. 

myjnia fryzjerska przy ścianie

Myjnia fryzjerska w głębi salonu z przyłączem do ściany to bardzo częste rozwiązanie w umiejscowieniu myjni w salonie fryzjerskim. Przy takim rozmieszczeniu eksponujemy strefę z fotelami fryzjerskimi a strefa myjni fryzjerskich jest schowana w głębi salonu. 

Strefa z myjnią fryzjerską oddzielona parawanem. 

myjnia fryzjerska oddzielona parawanem

Granice między strefa z myjnią fryzjerską a fotelami fryzjerskimi wyznacza nam w tym przypadku parawan. Taki parawan możemy zastąpić kotarą z kryształków lub zwykłym parawanem na nóżkach. 

Tagi:

Zostaw komentarz

* Imie:
* E-mail: (Nie publikuje)
   Strona: (adres z http://)
* Komentarz:
Przepisz kod