4 najważniejsze cechy dobrego stolika do manicure

4 najważniejsze cechy dobrego stolika do manicure

Zadbane dłonie to wizytówka każdej kobiety. Nic dziwnego, że manicure cieszy się tak ogromną popularnością. Pozwala uzyskać wyjątkowy wygląd paznokci na dłuższy czas, a wykonany przez profesjonalistkę, stanowi idealny dodatek do każdego stroju. Jednak praca nawet najlepszej manicurzystki wymaga posiadania wygodnego, wielofunkcyjnego stolika.

Nie ma wątpliwości, że to właśnie stolik do manicure stanowi podstawę w wyposażeniu osoby zajmującej się stylizacją paznokci. Oto 4 najważniejsze wyznaczniki, na które powinnaś zwrócić uwagę, zanim wybierzesz model dla siebie:

Cecha nr 1: pochłaniacz

W ofercie Eversun znajdziesz meble z pochłaniaczem i bez pochłaniacza. Chociaż ta druga opcja jest nieco tańsza, to właśnie wbudowany pochłaniacz pyłu zapewnia dostateczny poziom higieny. Oprócz tego chroni płuca manicurzystki przed wdychaniem szkodliwych opiłków paznokci. Dlatego pierwszą zasadą, jaką należy kierować się przy wyborze stolika, jest to, aby był wyposażony w tego typu sprzęt. Nie warto narażać swojego zdrowia.

Biurko kosmetyczne z pochłaniaczem BRIO EASY

Za to model bez pochłaniacza będzie odpowiedni dla osób, które zakupiły go osobno. Przykładem eleganckiego produktu bez tej funkcji jest Biurko Styl 2049 (białe):

Cecha nr 2: szuflady i szafki

Odpowiedni stolik powinien mieć przynajmniej kilka miejsc do przechowywania. W wygodnych wnękach umieścisz niezbędne lampy, zmywacze, lakiery i akcesoria. Dzięki temu wszystkie przedmioty będziesz mieć zawsze pod ręką, co zdecydowanie ułatwi i przyspieszy pracę. Szafki i szuflady pomagają również w utrzymaniu porządku w salonie kosmetycznym. Praktyczny minimalizm jest tutaj wskazany.

Biurko kosmetyczne do manicure BRIO – szafkę można połączyć z blatem na trzy różne sposoby, co pozwala na dowolne kombinacje ustawień i oferuje możliwość rozbudowy o kolejne moduły.

Cecha nr 3: wygoda i łatwość użytkowania

Przy wyborze swojego stolika do manicure powinnaś kierować się wygodą. Liczba szuflad i szafek będzie uzależniona od ilości przedmiotów, które posiadasz, a także od stylu Twojej pracy. Oprócz tego zwróć uwagę, czy potrzebujesz biurka przesuwanego, na kółkach, a może z regulowaną wysokością blatu? Wśród naszych modeli znajdziesz też produkty z większą ilością miejsca na nogi, takie jak Picollo Stolik do manicure bez pochłaniacza. Inne posiadają nawet wbudowaną lampkę i pufkę pod dłoń. Za to dla osób pracujących mobilnie, czyli dojeżdżających do klientów, idealnym rozwiązaniem będzie biurko składane 4031 (białe + torba). 

Model przesuwany: 305 LX

Wielofunkcyjne biurko z pochłaniaczem, pufką pod dłoń, lampką i stojakiem na lakiery: 124 LX

Cecha nr 4: elegancki design

Ostatnią, ale nie najmniej ważną cechą, jest stylowy wygląd stolika. Musi pasować do reszty wyposażenia, a jednocześnie przyciągać wzrok ciekawą estetyką. Wbrew pozorom, klienci zwracają uwagę na takie szczegóły. Elegancki wystrój i uporządkowana przestrzeń budują wrażenie profesjonalizmu. Cała aranżacja powinna „opowiadać” spójną historię i tworzyć niepowtarzalny klimat. Dlatego w ofercie Eversun nie zabrakło również designerskich, oryginalnych biurek:

CRYSTAL COLOR - Stolik Swarovsky Elements

IBIS - Stolik do manicure

Tagi:

Zostaw komentarz

* Imie:
* E-mail: (Nie publikuje)
   Strona: (adres z http://)
* Komentarz:
Przepisz kod