Idealny fotel do pedicure. Który model wybrać?

Idealny fotel do pedicure. Który model wybrać?

Wyposażenie salonu kosmetycznego, w którym wykonuje się pedicure oraz zabiegi pielęgnacji stóp, musi wyróżniać się wygodą użytkowania i wysokim stopniem higieny. W niektórych przypadkach wystarczy standardowy fotel. W innych będziemy potrzebować sprzętu o dodatkowych funkcjach, które umożliwią realizację specjalistycznych zabiegów.

Wszystko zależy od charakteru wykonywanych usług. Fotele do pedicure muszą być przede wszystkim wygodne i wprowadzać klienta w stan odprężenia. Ich celem jest również zagwarantowanie komfortu pracy kosmetyczki. Na rynku znajdziemy modele o zróżnicowanej kolorystyce i kształtach. Szeroki wybór form i funkcji sprawia, że spotkamy się zarówno z produktami w niskich, jak i o wiele wyższych cenach. Podstawowe możliwości zwykłych foteli to regulacja zagłówka i wysokości. Umożliwiają płynną regulację podparcia zarówno prawej, jak i lewej nogi, co ułatwia wykonywanie zabiegów. Przykładem takiego produktu jest model Viva Nova - fotel pedicure:

A także poręczny 1406 - Fotel kosmetyczny (żółty), który posiada opcję regulacji podnóżka i oparcia pod kątem:

Takie możliwości daje nam również elegancki i wygodny model Biomak Pedicure FR102 BIS, który sprawdzi się zarówno jako fotel do pedicure, jak i fotel kosmetyczny:

Fotele z masażerem stóp - dodatkowy stopień komfortu 

Jednym z parametrów, na które warto zwrócić uwagę, są funkcje dodatkowe. Jeżeli chcemy sprawić, aby nasze usługi stały się jeszcze bardziej komfortowe dla klienta, zainwestujemy w fotel do pedicure z masażerem stóp. BR-2308 to jeden z modeli wyposażonych w taką opcję. Wykonany z wysokogatunkowej skóry ekologicznej, zapewnia dodatkowe wrażenia dzięki masażowi wodnemu i bąbelkowemu. Jego wysokość reguluje się za pomocą pompy hydraulicznej, co zwiększa komfort użytkowania. To idealny sposób na wprowadzenie klienta w stan relaksu i odprężenia. 

Kiedy warto zainwestować w droższy model?

Wielofunkcyjne i nowoczesne fotele do podologii oraz fotele do pedicure SPA są oczywiście nieco droższe. Będą przystosowane do bardziej specjalistycznych zabiegów, głównie podologicznych i tych wykonywanych w gabinetach odnowy biologicznej. Ich wysokością i regulacją steruje się najczęściej za pomocą pilota. Wszystko odbywa się więc bez żadnego wysiłku ze strony użytkownika. Ich siedziska mają specjalnie przystosowaną konstrukcję, która zapewnia klientom wyjątkowy komfort. Wiele produktów posiada wbudowany brodzik. Są więc stworzone z myślą o jak największej szybkości i wygodzie użytkowania. Często cechują się również wyjątkową budową i designem.

Jednym z naszych produktów tego typu jest Vitra - fotel pedicure (elektryczny)Jego konstrukcja i właściwości powodują, że stanowi znakomite rozwiązanie w małych i dużych gabinetach lekarskich, salonach kosmetycznych i SPA. Dzięki swej nowatorskiej i wielofunkcyjnej konstrukcji, VITRA pełni jednocześnie rolę fotela do pedicure, zabiegów na twarz, oraz łóżka do masażu.

Droższe modele posiadają inne dodatkowe funkcje. Przykładem jest tutaj PODO - Fotel Pedicure SPA, z funkcjonalnym brodzikiem oraz systemem regulacji siedziska i podnóżka. Posiada również możliwość masażu powietrznego i port MP3, co sprawia, że każdy zabieg staje się dla klienta wspaniałym doświadczeniem:

 

Tagi:

Zostaw komentarz

* Imie:
* E-mail: (Nie publikuje)
   Strona: (adres z http://)
* Komentarz:
Przepisz kod