Infrazon fryzjerski. Dlaczego warto z niego korzystać?

Infrazon fryzjerski. Dlaczego warto z niego korzystać?

Odpowiedni sprzęt fryzjerski może zadecydować o sukcesie Twojego salonu. Nowoczesne zabiegi na włosy przyciągają nowych klientów unikalnością i obietnicą szybkich efektów. Im lepsze wyposażenie, tym szerszy zakres usług. Jednym z produktów, których nie powinno zabraknąć w dobrym salonie fryzjerskim, jest infrazon.

Do tej pory przedstawiliśmy serię artykułów o tym, jak dobrać fotele fryzjerskie. Wystrój jest bardzo ważny – to on decyduje o tym, czy wnętrze wygląda profesjonalnie i zachęcająco. Kolejnym etapem kompletowania wyposażenia powinien być zakup specjalistycznych urządzeń.  Jedną z najbardziej wielofunkcyjnych propozycji są infrazony, czyli sprzęt  służący do przeprowadzania różnego rodzaju zabiegów i kuracji. Zamiennie określa się je jako klimazony. To produkt luksusowy, stworzony z myślą o szerokim spektrum działania. Za jego pomocą wykonamy m.in.:

-dekoloryzację,

-farbowanie włosów,

-trwałą ondulację,

-suszenie,

-prostowanie włosów.

Oprócz tego może wspomóc nas w likwidowaniu uciążliwych problemów z włosami i poprawić ich kondycję oraz nawilżenie. Do najpopularniejszych kuracji, które można wykonać za pomocą infrazonu, należy usuwanie takich problemów, jak:

-łysienie,

-przetłuszczanie włosów,

-wypadanie włosów,

-łupież,

-trudności w rozczesywaniu.

Jak wybrać odpowiedni infrazon?

Poszczególne modele różnią się nie tylko ceną, ale również dostępnymi funkcjami i budową. Ich wygląd przypomina suszarki hełmowe, jednak mają znacznie więcej możliwości. Rozróżniamy klimazony stojące, wiszące, lub przymocowane do fotela za pomocą statywu. Jeżeli chodzi nam wyłącznie o nawilżacze do włosów, możemy zdecydować się na produkt z niższej półki cenowej. Gdy celem jest oferowanie szerszego zakresu usług, zdecydowanie lepiej sprawdzą się nieco droższe, wielofunkcyjne urządzenia.

Najważniejszym parametrem, na który warto zwrócić uwagę przed zakupem, jest możliwość regulacji temperatury. Dobrze, aby sprzęt posiadał funkcję zmiany mocy nawiewu i obracania się. Warto zadbać też o ładną estetykę – infrazon powinien pasować wyglądem do stylizacji całego salonu. W ofercie naszego sklepu znajduje się duży wybór wysokiej jakości urządzeń. Zadbaliśmy o udostępnienie klimazonów w szerokim zakresie cenowym. Dlatego w asortymencie Eversun nie brakuje zarówno tych najnowocześniejszych, jak i nieco starszych modeli.

Wśród naszych propozycji znajdziesz między innymi:


Infrazon na statywie BR-639 – 895 zł.

To specjalistyczne urządzenie fryzjerskie charakteryzujące się przede wszystkim znakomitymi parametrami technicznymi. Struktura z wyraźnymi ramionami jest bardzo funkcjonalna i zapewnia wygodną pracę. Lampy typu sollux gwarantują doskonałe efekty. Urządzenie jest mobilne oraz prezentuje się bardzo zjawiskowo. Posiada 5 lamp typu SOLLUX i strukturę z wyraźnymi ramionami. Zastosowanie: trwała, farbowanie, rozjaśnianie, termostymulacja zabiegów fryzjerskich.

GABBIANO INFRAZON STOJĄCY GL-505S SREBRNY - 2 849 zł.

Elektroniczna regulacja parametrów znacznie ułatwia pracę fryzjera. Urządzenie jest dostępne w wersji wiszącej i na statywie. Zastosowanie: trwała, farbowanie, rozjaśnianie, termostymulacja zabiegów fryzjerskich.

Infrazon fryzjerski na statywie NG-HDM168 – 3290 zł.

Dzięki elektrycznej regulacji intensywności oraz wysokości statywu, praca fryzjerów będzie wygodna i maksymalnie ergonomiczna. Timer, regulowana wysokość oraz roczna gwarancja to dodatkowe atuty modelu. Infrazon / Klimazon na statywie NG-HDM168 wyróżnia się atrakcyjną stylistyką. To profesjonalny sprzęt na statywie, z nawiewem i elektroniczną regulacją intensywności. Zastosowanie: trwała, farbowanie, rozjaśnianie, termostymulacja zabiegów fryzjerskich.

SFERA 3009 Light - 5 768,70 zł.

Model bardzo uniwersalny i nowoczesny, o intrygującym designie. Strumienie gorącego powietrza  stale ogrzewają przestrzeń wewnętrzną urządzenia, dzięki czemu skracają czas potrzebny do wykonania zabiegów farbowania, trwałej ondulacji i suszenia. Infrazon jest dostępny w wersji na statywie i na wysięgniku.

Tagi:

Zostaw komentarz

* Imie:
* E-mail: (Nie publikuje)
   Strona: (adres z http://)
* Komentarz:
Przepisz kod