Myjnia fryzjerska – czym kierować się przy kupnie myjni fryzjerskiej?

Myjnia fryzjerska – czym kierować się przy kupnie myjni fryzjerskiej?
Czym kierować się podczas wyboru myjni fryzjerskiej? Czy warto oszczędzać na myjni fryzjerskiej? Na pewno nie! Myjnia fryzjerska jest sercem salonu fryzjerskiego, wiec powinna być jak najlepszej jakości. Jak wybrać myjnie fryzjerską aby nie przepłacić? Jakimi aspektami kierować się podczas wyboru myjni fryzjerskiej? W tym artykule znajdziesz ciekawe podpowiedzi na ten temat.

Myjnia fryzjerska to serce salonu fryzjerskiego. Powinna przyciągać estetyczną prezentacją. Prócz walorów piękna, tak naprawdę najważniejsza jest wygoda użytkowania myjni – czyli? Powinniśmy pomyśleć o dwóch aspektach: wygoda klienta i komfort fryzjera.

Prezentacja stylizacji Glamour salonu fryzjerskiego: 

Udogodnienia dla klienta.

Wybierając myjnie fryzjerska, kierujmy się wygodą dla klientaMyjnia powinna być komfortowa. Odpowiednia pozycja przy myciu włosów jest bardzo ważna. Dobraniefotela do myjni fryzjerskiej gwarantuje wygodną pozycję i brak bólu karku czy barków. Klientowi należy zapewnić ochronę przed ochlapaniem podczas mycia głowy przez fryzjera. Ściekanie wody po plecach klienta również nie jest niczym przyjemnym, więc wybierajmy odpowiednio wyprofilowane myjnie.

Prezentacja kolekcji mebli Rialto w salonie fryzjerskim: 

Komfort fryzjera.

Komfort dla fryzjera może zapewnić przede wszystkim głęboka misa, dzięki której woda nie chlapie na boki a mycie włosów jest przyjemniejsze. Płytkie misy fryzjerskie również spełniają swoją funkcjonalność, ale możemy niefortunnie ochlapać klienta. Wygodny wąż do myjni fryzjerskiej i słuchawka powinna nie stwarzać żadnych problemów przy myciu włosów. Wąż najlepiej być giętki a słuchawka starannie pielęgnowana aby nie ulegała rdzewieniuRówny strumień pod odpowiednim ciśnieniempozwoli dokładnie spłukać włosy po umyciu. Jeszcze jedną rzeczą, która mogłaby umilić pracę fryzjera to półeczki w misie myjni fryzjerskiej, na której zmieści się aktualnie używany kosmetyk.

Komfort użytkowania powinniśmy postawić na pierwszym miejscu, chociaż nie jest to tym co od razu zwróci uwagę klienta. Pierwszym aspektem, który dostrzeże klient to harmonia wnętrza i stylizacja salonu fryzjerskiego. Myjnia fryzjerska powinna lekko komponować się kolorystycznie i formą z wyposażeniem salonu fryzjerskiego.

Myjnie fryzjerskie z zintegrowanym fotelem sprawdza się na większych przestrzeniach. Wstawiona na siłę myjnia fryzjerska do małego salonu nada mu nieprzyjemnie ciężkiej, dusznej atmosfery. Do małych pomieszczeń lepiej wybrać myjnię fryzjerską z możliwością dostawienia fotela fryzjerskiego. Wszystkie fotele fryzjerskie powinny posiadać kółka, które są zabezpieczone gumą przed rysowaniem podłogi. Przemieszczanie krzesła z osobą na fotelu w małym salonie fryzjerskim nie powinno być kłopotem, ani nie powinno wywołać szkód takich jak np. zniszczenie podłogi. Na drodze przemieszczania krzesła można zamontować wymienną podkładkę chroniącą podłogą przed zarysowaniem.

Coraz częściej producenci myjni fryzjerskich oferują możliwość własnego wyboru tapicerowania. Jest to o tyle dobra praktyka, że dobierając formę i właściwości funkcjonalne myjni możemy dostosować jej kolor do już zaprojektowanego wnętrza salonu fryzjerskiego.

Tagi:

Zostaw komentarz

* Imie:
* E-mail: (Nie publikuje)
   Strona: (adres z http://)
* Komentarz:
Przepisz kod