Fotele kosmetyczne hydrauliczne.

Fotele kosmetyczne hydrauliczne.

Jak wybrać odpowiedni fotel kosmetyczny hydrauliczny?

Fotele kosmetyczne hydrauliczne są zazwyczaj mniejsze od foteli kosmetycznych elektrycznych i lżejsze. Stosuje się w nich mechanizm pompy hydraulicznej. Dzięki temu mechanizmu możemy uregulować fotel kosmetyczny z siedzącym na nim klientem, nie tak jak w przypadku foteli kosmetycznych manualnych. Przy fotelach kosmetycznych manualnych najczęściej musimy poprosić klienta o wstanie z fotela i dopiero wtedy uregulować jego wysokość czy kąt pochyłu oparcia.

Bestsellerowe fotele kosmetyczne hydrauliczne Eversun.

fotel kosmetyczny hydrauliczny

1047 - Fotel kosmetyczny do pedicure biały

Jest to fotel kosmetyczny hydrauliczny z przeznaczeniem do zastosowania przy usługach pedicure. Fotel o klasycznym wyglądzie i obiciu w ekologicznej skórze, łatwej w czyszczeniu i odpornej na warunki panujące w salonie kosmetycznym a szczególnie na te przy wykonywaniu zabiegu pedicure.

Fotel kosmetyczny hydrauliczny do pedicure powinien posiadać regulację wysokości siedziska, oraz regulację kontu oparcia. Ten fotel kosmetyczny posiada obie te funkcje, reguluje je się za pomocą pompy hydraulicznej – co jest niezwykle wygodne w przypadku zmiany pozycji klienta podczas zabiegu. Klient nie musi wstawać z fotela, a osoba wykonująca zabieg może odpowiednio dostosować wysokość siedziska lub kąt oparcia. Fotel jest obrotowy, dzięki czemu ułatwia to pracę z klientem. Podnóżek również możemy dostosować do swoich indywidualnych wymagań.

Praca z tym fotelem kosmetycznym hydraulicznym do pedicure to czysta przyjemność.

Kolejnym fotelem kosmetycznym hydraulicznym, który warto zaprezentować jest fotel TINA - Fotel Kosmetyczny hydrauliczny

Fotel masywniejszy niż poprzedni z przeznaczeniem do użytku pod zabiegi kosmetyczne. Można na nim wykonywać różne zabiegi kosmetyczne w pozycji siedzącej, półsiedzącej i leżącej. Posiada otwór na twarz, dzięki czemu nasz klient może położyć się w swobodnej pozycji na brzuchu. Fotel kosmetyczny hydrauliczny zajmuje mniej miejsca niż fotel kosmetyczny elektryczny.

fotel kosmetyczny hydrauliczny

Fotel rozkłada się do pozycji leżącej i ma otwór na twarz, ale jest to przeznaczone dla wykonywania zabiegów kosmetycznych takich jak depilacja laserowa, czy złuszczanie naskórka lub zabiegów wyszczuplających i modelujących prócz masażu. Fotele kosmetyczne nie nadają się do masażu. Podczas masażu wywierany jest odpowiedni nacisk, przez co można uszkodzić podstawę fotela kosmetycznego. Do masażów świetnie nadadzą się leżanki kosmetyczne lub łóżka SPA.

Fotel kosmetyczny Tina posiada regulację wysokości, oparcia oraz podnóżka. Można ustawiać go w dowolnych pozycjach. Fotel jest również obrotowy.

Zapraszamy do zapoznania się z innymi produktami z kategorii fotele kosmetyczne hydrauliczne oraz fotele kosmetyczne manualne czy fotele kosmetyczne elektryczne

Tagi:

Zostaw komentarz

* Imie:
* E-mail: (Nie publikuje)
   Strona: (adres z http://)
* Komentarz:
Przepisz kod