Salon fryzjerski w skandynawskim stylu.

Salon fryzjerski w skandynawskim stylu.

Jak zaprojektować salon fryzjerski w skandynawskim stylu?

Skandynawski styl kojarzony jest z ciepłym wnętrzem, poduszkami oraz lekkim i przyjemnym oświetleniem. Skandynawski design to właśnie ta lekkość i ciepło wnętrz, gdy na zewnątrz hula mroźny wiatr i niskie temperatury.

zima

Salony fryzjerskie i gabinety kosmetyczne w skandynawskim stylu to nie tylko delikatna tematyka mebli i dodatków. Prócz pasteli i ciepłych kolorów do tego stylu wbrew pozorom świetnie pasują nowoczesne połączenia drewna i szkła czy metali lub zimnej w wyobrażeniu ekologicznej skóry z ciepłą tkaniną.

Rin - krzesło kosmetyczne

Ciekawym przykładem połączenia tych dwóch elementów jest krzesło kosmetyczne Rin – na siedzisku i oparciu tapicerowane przyjemną tkaniną z ozdobnymi guzikami tapicerskimi. Podłokietniki zostały obite wysokogatunkową ekologiczną skóra, z zamieszczonym wewnątrz nich zamkiem produkcyjnym.

Przykładem formy skandynawskich mebli są krzesła kosmetyczne marki Hrove tapicerowane miękkim i przyjemnym w dotyku welurem najwyższej jakości. Oto parę przykładów: 

Blom - krzesło kosmetyczne kremowy welur podstawa krzyżak

Blom - krzesło kosmetyczne

Krzesło kosmetyczne Blom. Owalny kształt, tapicerowane kremowym welurem. 

Krzesło kosmetyczne Blom jest niezwykle wygodne. Dzięki swojej owalnej formie można się w nim wygodnie rozsiąść, a przyjemny w dotyku materiał pozwala na zrelaksowanie się.Krzesło kosmetyczne może być wykorzystane również jako krzesło do poczekalni, czy jako krzesło do stylizacji nowoczesnych wnętrz. Fotel obraca się o 360º.

Skandynawska stylistyka i przyjemna faktura materiału wprowadzi w zachwyt każdego. Krzesło świetnie wypełni wnętrze przyjemnym designem.

Skandynawski styl i nowoczesne podejście do tematu designu i tapicerki pozwoliło uzyskać nową formę fotela. Blom w językach skandynawskich odnosi się do kwiatów i okresu kwitnięcia, gdzie płatki rozkładają się. Owalną, rozłożystą formą marka Hrove starała się nawiązać do kwitnącego kwiatu, aby połączyć naturalność, skandynawskie piękno z nowoczesną wizją mebla.

Camelia - Krzesło kosmetyczne błękitny welur

Camelia - krzesło kosmetyczne

Piękny mroźny kolor nawiązujący do skandynawskich klimatów przyrody w połączeniu z przyjemnym w dotyku welurem. 

Blerm – krzesło kosmetyczne tapicerowane niebieskim welurem

Blerm - krzesło kosmetyczne

Krzesło kosmetyczne Blerm, jest idealnym krzesłem dla kosmetyczek które cenią sobie wygodę. Skandynawski design krzesła kosmetycznego nada Twojemu wnętrzu wyjątkową atmosferę ciepła i dobrego samopoczucia. 
Krzesło kosmetyczne idealne do wykonywania zabiegów manicure.

Hrove proponuje model krzesła kosmetycznego zbliżony do modelu Blink - Fotel fryzjerski Turkusowy.

Krzesła posiadają klasyczne formy, ale ich tapicerka jest robi duże wrażenie dzięki szerokiej gamie kolorystycznej oraz przyjemnemu materiałowi, który daję niepowtarzalne efekty dekoracyjne.

Do wystroju wnętrza w skandynawskim stylu przydadzą się dodatki, które uatrakcyjnią wnętrze. Takimi dodatkami mogą być poduszki, lampki i świeczki. W krajach skandynawskich brakuje słońca, więc oświetlenie wnętrz to sprawa priorytetowa. Dekoracyjne świeczniki czy ogromne świece są częstą ozdobą. Ozdobne lampy w salonach fryzjerskich są tam najważniejszą funkcjonalną dekoracją.

Słońce zachodzi tam bardzo szybko, a klimat jest mroźny i surowy. Zapraszamy do zapoznania się z marką Hrove - skandynawski design. Na zdjęciu poniżej przykład surowego klimatu dzikich rejonów Skandynawii. 

Tagi:

Zostaw komentarz

* Imie:
* E-mail: (Nie publikuje)
   Strona: (adres z http://)
* Komentarz:
Przepisz kod