Jak złożyć fotel fryzjerski?

Jak złożyć fotel fryzjerski?

Jak złożyć fotel fryzjerski? Instrukcja złożenia fotela fryzjerskiego.

Zamówiliśmy fotel fryzjerski, czekamy na potwierdzenie dostępności… o jest, super ! Zostaje zlecony kurier i w ciągu około 2 dni roboczych otrzymujemy karton a w nim nasz zamówiony fotel.

Przed rozpakowaniem kartonu, najlepiej w obecności kuriera sprawdzamy czy karton posiada jakieś ślady uszkodzenia. Śladami uszkodzenia mogą być wgniecenia w kartonie lub widoczne rozdarcia.

Takie sprawdzenie pozwoli na uwzględnienie reklamacji, jeżeli zajdzie taka potrzeba. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w artykule - "Co gdy kurier uszkodzi przesyłkę podczas dostawy?"

Jeżeli nic nie ma, nic się nie zadziało podczas transportu otwieramy karton. W kartonie znajdujemy następujące części, które widzimy się na poniższych zdjęciach:

Zdjęcie nr 1

Blacha, podstawa pięcioramienna z kółkami, [kółka należy włożyć na wcisk, jeżeli nie są zmontowane], pompa pneumatyczna –czyli gazowa

Zdjęcie nr 2

siedzisko fotela

Siedzisko fotela

Zdjęcie nr 3

baza dysk okrągła

Zamiast podstawy pięcioramiennej na kółkach możemy wybrać podstawę tzn „baza”. Jest to podstawa dysk z gumową obwolutą, która w przypadku przemieszczenia fotela zapobiega porysowaniu podłogi.

Zdjęcie nr 4

śrubki

Śrubki do przymocowania blachy do siedziska fotela.

 

Jak złożyć fotel fryzjerski?

Jak złożyć fotel fryzjerski pokażemy na przykładzie taboretu kosmetycznego, który świetnie nada się również jako fotel fryzjerski. Dzięki swojej wygodzie i pięknej prezencji oraz łatwości w czyszczeniu i odporności na warunki panujące w gabinecie zarówno kosmetycznym jak i fryzjerskim. Mówimy o Petyr - Taboret kosmetyczny szary.

Przystępujemy do składania fotela fryzjerskiego. Sprawdzamy czy mamy wszystkie części, jeżeli tak to możemy montować!

Siedzisko fotela odwracamy do góry nogami. Najlepiej na czystej i równej podłodze. Z tyłu siedziska powinny być widoczne otwory na śrubki.

Zdjęcie nr 5

odwrócone siedzisko fotela

Przykładamy do siedziska blachę i dopasowujemy otwory. Blacha powinna posiadać widoczną strzałkę. Umieszczamy blachę strzałką do dołu. Jeżeli nie ma strzałki, umieszczamy ją tak aby wygodnie było regulować wysokość siedziska osobie siedzącej na fotelu.

Zdjęcie nr 6

przykładamy blachę do siedziska

Wkręcamy śrubki

Zdjęcie nr 7

wkręcamy śrubki w blachę i siedzisko

Umieszczamy pompę. Pamiętamy o odbezpieczeniu jej!

Zdjęcie nr 8

umieszczamy pompę w fotelu

Odbezpieczamy!!!

Zdjęcie nr 9

Należy zdjąć zabezpieczenie.

Zdjęcie nr 10

Tak wygląda odbezpieczona pompa.

Fotel umieszczamy na podstawie.

Zdjęcie nr 11

Udało się! Złożyliśmy fotel fryzjerski. Teraz już możesz zapraszać swoich klientów na nowy mebel w Twoim salonie kosmetycznym. 

Jeżeli chcesz zadbać o czystość i długą sprawność twojego fotela fryzjerskiego sprawdź jakie produkty są dostępne z kategorii profukty frotte, gdzie znajdziesz pokrowce na krzesła kosmetyczne lub taborety kosmetyczne, czy produkty jednorazowe takie jak rękawiczki, albo akcesoria kosmetyczne gdzie znajdziesz odzież ochronną dla klientów taką jak peleryny jednorazowe 50 szt różne kolory. Sprawdź też preparat Kill Blue - usuwa niebieskie ślady po jeansach ze skaju. 

Miłego dnia. 

Zostaw komentarz

* Imie:
* E-mail: (Nie publikuje)
   Strona: (adres z http://)
* Komentarz:
Przepisz kod