Ekskluzywne fotele kosmetyczne Naggura - ogranicza nas tylko wyobraźnia.

Ekskluzywne fotele kosmetyczne Naggura - ogranicza nas tylko wyobraźnia.

Fotele kosmetyczne Naggura dla profesjonalistów i pasjonatów kosmetologii. 

Idealne fotele zabiegowe do gabinetów kosmetycznych, gabinetów odnowy biologicznej i SPA. Prócz swojej nieprawdopodobnej ergonomii i przystosowaniu do zabiegów kosmetycznych i SPA fotele Naggura są dostępne w różnych wersjach kolorystycznych. W standardzie bez dodatkowej opłaty otrzymamy możliwość wyboru między kolorem białym i szarym – najbardziej klasycznymi kolorami w gabinetach kosmetycznych i salonach odnowy biologicznej. Fotele kosmetyczne Naggura w standardzie oferują także możliwość obicia dwukolorowego w standardzie, czyli szaro-białej tapicerki.

W myśl producenta foteli kosmetycznych Naggura, że ograniczać nas może tylko nasza wyobraźnia udostępnił nam do wyboru wzornik kolorystyczny. Z wzornika możemy wybrać ciekawe kolory od ecri, beżów, różnych odcieni zieleni, brązów, odcienie niebieskiego, czerwieni oraz odcienie szarości i czerni.

Kolory, które możemy wybrać z wzornika: 

kolory tapicerki fotela kosmetycznego

Niestety, jeżeli chcemy zamówić niestandardowe tapicerowanie innym kolorem niż biel lub szarość należy uzbroić się w dodatkowy termin oczekiwania, ponieważ potrzebny jest minimum tydzień na dokładną i perfekcyjną zmianę tapicerki. Taka usługa będzie kosztować nas 1300 zł, ale gdy inwestujemy w fotel kosmetyczny powinniśmy pamiętać, że jest to długoletnia inwestycja. Im lepsze wyposażenie naszego salonu, tym w krótszym czasie uzyskamy zwrot za zakupione meble. Klienci chętniej korzystają z usług dobrze wystylizowanych salonów fryzjerskich, w których prócz dobrze wykonanej usługi spędzą miło swój wolny czas. Estetyka i zapewnienie odpowiednich wrażeń wizualnych jest bardzo ważnym czynnikiem w odniesieniu sukcesu salonu kosmetycznego.

Dla bardzo wymagających klientów fotele kosmetyczne Naggura dostępne są również w obiciach specjalnych. Takimi obiciami specjalnymi jest obicie w kolorze złotym, srebrnym czy platynowym. Jeżeli chcemy wybrać kolor specjalny, należy się upewnić, że jest on dostępny. Bardzo mała ilość klientów zamawia fotele kosmetyczne w takim kolorze. Możemy to potraktować jako przepustkę do rzeczy zaskakującej w naszym salonie kosmetycznym i wybrać właśnie taki kolor! Na tle innych będziemy się wyróżniać niestandardowym meblem. Wybór koloru zależy już od naszych własnych preferencji i oczekiwań, co do stylizacji salonu kosmetycznego oraz tym jak maja prezentować się na nim klientki.

Praktyczne porady dotyczące wyboru koloru przy zakupie fotela kosmetycznego.

Niektóre kolory foteli kosmetycznych kojarzą się nam już podświadomie z czymś miłym, lub wręcz przeciwnie z nieprzyjemnymi wizytami – chociażby u stomatologa czy lekarza.

Kolory foteli kosmetycznych które kojarzą się z fotelami lekarskimi to zazwyczaj kolory zieleni, odcienie fioletu zbliżone do lawendowego oraz ecri.

Kolorami które uwidaczniają kontrasty są to kolory mocne np.:

  • intensywne pomarańcze – kolor kojarzony ciepło i przyjemnie 
  • intensywne ciemne fiolety – ciemne fiolety kojarzone są z luksusem 
  • intensywna fuksja – kolor często lubiany w salonach kosmetycznych, kobiecy i kwiecisty

Kolory neutralne:

  • kolor biały – jest to neutralny kolor ale obicie tapicerskie wymaga specjalistycznej dbałości i pielęgnacji. Obicie tapicerskie w jasnych kolorach najlepiej zabezpieczać pokrowcami frotte lub podkładami. Mogą one ulegać zabarwieniom, a szczególne predyspozycje do zabarwień ma jeans. Z doświadczenia i z obserwacji wiemy że ponad połowa klientek, które przychodzą do salonów kosmetycznych preferuje jeansy. Legginsy materiałowe, szczególnie te farbowane na czerwono i niebiesko również są niebezpieczne dla białego obicia tapicerskiego.
  • kolor szary – na kolorze szarym widać mniej zabrudzeń, niż na bieli. Natomiast gdy przystąpimy do czyszczenia może się okazać, że środki czystości tak wyszorują materiał, że odbarwi się on.


Wszystkie opisywane kolory obić tapicerskich są najwyższej jakości. Specyfika obić skórzanych i skóropodobnych jest właśnie taka, że przy czyszczeniu można wytrzeć kolor. Do pielęgnacji należy stosować delikatne środki czystości np.: BARBICIDE KILL BLUE Płyn do usuwania przebarwień po dżinsach z mebli ze sztucznej skóry i tworzywa. Wybór koloru fotela kosmetycznego zależy od indywidualnych preferencji, ale najlepiej kierować się spójną stylistyką salonu kosmetycznego. 

Tagi:

Zostaw komentarz

* Imie:
* E-mail: (Nie publikuje)
   Strona: (adres z http://)
* Komentarz:
Przepisz kod