Fotel kosmetyczny – jak dobrać odpowiedni fotel kosmetyczny?

Fotel kosmetyczny – jak dobrać odpowiedni fotel kosmetyczny?

Zastanawiając się jaki fotel kosmetyczny wybierzesz do swojego salonu kosmetycznego, zastanów się jakie zabiegi będą dominowały w Twoim gabinecie kosmetycznym.

Do czego potrzebny jest Ci fotel kosmetyczny?

Na rynku znajdziesz wiele modeli foteli kosmetycznych z podziałem na hydrauliczne fotele kosmetyczne, standardowe fotele kosmetyczne i elektryczne fotele kosmetyczne.

Najważniejszym dla Ciebie czynnikiem wyboru jest zdefiniowanie usług jakie będą dominowały w Twoim salonie kosmetycznym. Oto parę wariantów:

Przedłużanie rzęs i zabiegi na twarz

Jeżeli w Twoim salonie kosmetycznym chcesz skupić się na przeprowadzaniu przedłużania rzęs, makijażu i zabiegach na twarz świetnie nada się do tego zwykły fotel kosmetyczny.

Fotel dla wygody Twojej i Twoich klientów powinien posiadać regulację wysokości i możliwość swobodnego opuszczania oparcia – nawet do pozycji leżącej i podnoszenia go do pozycji siedzącej. Fotel powinien być też obrotowy. W zależności gdzie ustawisz fotel, czy przy ścianie czy na środku swojego gabinetu kosmetycznego obrotowy fotel to wygoda w użytkowaniu.

Do doczepiania rzęs świetnie nada się model:

FIORD - Fotel kosmetyczny

fotel kosmetyczny

Sprawdzi się, ponieważ z łatwością możesz opuszczać i podnosić siedzenie z pozycji leżącej do pozycji siedzącej. Zapewni to komfort przy przyklejaniu rzęs i możliwość zagwarantowania odpowiedniej pozycji kosmetyczce i wygody klienta.

Fotel kosmetyczny nada się również do przeprowadzania zabiegów takich jak dermabrazja czy makijaż permanentny.

Do fotela kosmetycznego najlepiej dokupić jeszcze hoker, albo taboret kosmetyczny dla kosmetyczki oraz pomyśleć o pomocniku kosmetycznym. Aby wszystkie te elementy współgrały ze sobą należy kierować się wyborem jednej kolorystyki. Fotele kosmetyczne mogą się brudzić, nawet przez zwykłe użytkowanie kiedy klientka siada na fotelu ubrana w jeansy. Na skaju mogą zostać ślady również od innych materiałów – jest to zupełnie normalne. Zapobiegawczo, stosuje się prześcieradła położone na fotel kosmetyczny lub specjalne pokrowce. Pokrowce frotte są miłe, przyjemne i nie ujmują a wręcz dodają wartości wizualnych fotelowi kosmetycznemu. Szczególnie przy kontakcie ze skóra bardziej komfortowe jest siedzieć na frottowym pokrowcu niż na zimnym skaju.

Manicure, pedicure

Jeżeli Twój salon jest nastawiony na zabiegi pedicure i manicure warto wybrać elektryczny fotel kosmetyczny.

Najlepiej jest wybrać fotel kosmetyczny z oddzielnymi podnóżkami, elektryczny sterowany pilotem.

Naggura NCARE 503 - Fotel zabiegowy

Ciekawą propozycją jest fotel kosmetyczny elektryczny Naggura.

Fotel kosmetyczny Naggura oferują najwyższą europejską jakość wykonania i nowoczesny niepowtarzalny styl.

fotel kosmetyczny elektrycznyfotel kosmetyczny elektrycznyfotel kosmetyczny elektrycznyfotel kosmetyczny elektrycznyfotel kosmetyczny elektrycznyfottel kosmetyczny elektrycznyfotel kosmetyczny elektrycznyfotel kosmetyczny elektryczny

Fotele Naggura© to trudny do podrobienia styl i jakość, które charakteryzują tylko produkty najwyższej jakości. Od podstaw zaprojektowane i wyprodukowane w Hiszpanii gwarantują długowieczną trwałość. To także szeroka gama opcji dodatkowych, których wybór pozwala skomponować mebel dla najbardziej wybrednych profesjonalistów, oczekujących najwyższych standardów. 

Ciekawą propozycja jest również fotel kosmetyczny elektryczny od Pandy.

ATHENA 3- Fotel kosmetyczny 3 funkcyjny

fotel kosmetycznyfotel kosmetycznyfotel kosmetycznyfotel kosmetycznyfotel kosmetyczny

Wysoce ergonomiczny fotel elektryczny z możliwością regulacji fotela w zależności od wykonywania danego zabiegu. Nowoczesny design oraz możliwość wybrania koloru obicia tapicerskiego z wzornika.

Elektryczny fotel kosmetyczny usprawni pracę kosmetyczce oraz uatrakcyjni wizytę w salonie kosmetycznym, dzięki niezwykłej wygodzie fotela kosmetycznego elektrycznego. Płynna regulacja wysokości i kąta nachylenia za pomocą pilota lub panelu sterującego.

Niestety należy liczyć się z tym, im więcej funkcji ma fotel, tym więcej rzeczy może ulec awarii. Jeżeli decydujemy się na elektryczny fotel kosmetyczny powinniśmy wybrać lepsze modele sprawdzić dostępność serwisu. Ciekawą propozycja są fotele elektryczne od firmy Panda Trzebnica.

Polski producent foteli kosmetycznych – dzięki czemu mamy pewność dobrego serwisu fotela kosmetycznego oraz bezpieczeństwo i odpowiednią pomoc w razie jakiejkolwiek awarii. Nie zostaniemy sami z popsutym fotelem kosmetycznym, tak jak często się dzieje w przypadku kupienia fotela kosmetycznego używanego i dochodzenia do producenta czy firmy, która zajmuje się sprowadzaniem części i serwisem. Zazwyczaj jest to bardzo kłopotliwe i zajmuje wiele nerwów i czasu, a klientów salonu kosmetycznego nie możemy posadzić na fotelu - więc tracimy też pieniądze.

Podsumowując, wybierając fotel kosmetyczny pamiętajmy o jego serwisie, aby w późniejszym czasie nic nas nie zaskoczyło.

Tagi:

Zostaw komentarz

* Imie:
* E-mail: (Nie publikuje)
   Strona: (adres z http://)
* Komentarz:
Przepisz kod