Pomocniki fryzjerskie

Pomocniki fryzjerskie

Pomocniki fryzjerskie – co byśmy bez nich zrobili?


Bez czego nie mógłby funkcjonować salon fryzjerski? Bez dobrej organizacji.
Wszystkie potrzebne rzeczy jakich używamy podczas obsługi naszego klienta w salonie fryzjerskim byłyby porozrzucane na biurku czy konsolecie w twórczym chaosie, ale nikt nie lubi przebywać w bałaganie. Klienci i fryzjerzy wysoko cenią sobie dobrą organizację miejsca pracy i czasu. Dlatego zaprojektowano pomocniki fryzjerskie. Wszystkie nasze narzędzia i kosmetyki potrzebne do układania, farbowania i pielęgnacji włosów możemy mieć poukładane i w zasięgu naszej ręki.

Różne rodzaje pomocników fryzjerskich. 
Jest wiele modeli pomocników fryzjerskich. Wszystkie, zaprojektowane zostały aby ułatwiać prace fryzjerom i dostosować się do ich przyzwyczajeń. Najważniejsza cechą pomocnika fryzjerskiego musi być jego funkcjonalność. Funkcjonalność i intuicyjne działania - kiedy odkładamy szczotkę zawsze w to samo miejsce, lub pędzel.
Wyróżniamy pomocniki takie jak: z otwartymi półeczkami, wyjmowanymi kuwetami lub zamkniętymi szafkami. 

Oto przykłady pomocników fryzjerskich jakimi możemy się wspomóc w naszym salonie:

Stylowy pomocnik fryzjerski.Pomocnik firmy Gabbiano - 008 timer pomocnik fryzjerski czarno-czerwony.GABBIANO 008 TIMER POMOCNIK FRYZJERSKI CZARNO-CZERWONYpomocnik fryzjerski i timer
Przedstawiany pomocnik posiada 5 wysuwanych kuwet, timer do mierzenia czasu, oraz niezwykle ważne uchwyty na asortyment fryzjerski np. suszarka. Pomocnik posiada swój unikalny design dzięki połączeniu kolorystycznemu czarne-czerwone. Posiada wizualnie ostre rysy krawędzi i na pewno spodoba się on wielu klientom, a nam zapewni wysoki komfort pracy. Kółka wyposażone są w gumowe zabezpieczenie przed rysowaniem podłogi. Możemy śmiało przemieszczać nasz pomocnik fryzjerski, bez żadnych obaw o uszkodzenie podłogi. 

Klasyczny pomocnik fryzjerski.

Kolejnym pomocnikiem wartym zaprezentowania jest:

Gabbiano - czarny pomocnik fryzjerski 009


GABBIANO POMOCNIK FRYZJERSKI 009 CZARNY

Jest to typowy, klasyczny pomocnik fryzjerski. Możemy go znaleźć w wielu salonach kosmetycznych.

Czemu zawdzięcza sobie taką popularność? 

Jest niezwykle funkcjonalnie przystosowany, ma klasyczny design - czarny kolor pasuje do prawie wszystkich fryzjerskich gabinetów. Jego kuwety można spokojnie wyciągnąć i są dobrze schowane, tak aby nie było można się o nie jakoś zahaczyć. Kuwety łatwo się wysuwa dzięki dobrze zaprojektowanym uchwytom. Taki pomocnik posiada również uchwyty na urządzenia fryzjerskie takie jak: suszarka czy lokówka. Możemy spokojnie na najwyższej półce ustawić wszystkie potrzebne przyrządy do koloryzacji włosów, jest tam dużo miejsca. Kółka są zabezpieczone przed rysowaniem podłogi. 

Mniejszy pomocnik fryzjerski. 


Ten pomocnik fryzjerki świetnie nada się do salonów gdzie potrzebujemy więcej przestrzeni. Zajmuje miej miejsca, a jest tak samo funkcjonalny. 

To pomocnik fryzjerski 188 - czarny. 


 GABBIANO POMOCNIK FRYZJERSKI 188 TIMER CZARNY
Zaletą takiego pomocnika jest to, że jest niezwykle funkcjonalny. Posiada blat z miejscami na miseczki. Pod spodem znajdują się pojemne pojemniczki w których możemy schować przyrządy lub kosmetyki. Na samym dole druciane półki na urządzenia takie jak suszarka czy prostownica. Kółka posiadają zabezpieczenie przed rysowaniem podłogi. Możemy się dowolnie przemieszczać z tym pomocnikiem fryzjerskim. Zawsze znajdziemy dla niego miejsce przy fotelu na którym siedzi nasz klient. Dodatkową zaletą jest możliwość regulowania jego wysokości, dzięki czemu możemy dostosować go do naszego wzrostu i mieć wszystko dosłownie pod ręką. 

Okrągły pomocnik fryzjerski.


A co kiedy nie chcemy kwadratowego pomocnika? Mamy możliwość wybrać ten okrągły model pomocnika fryzjerskiego. 

BOSS A - pomocnik fryzjerski. Opcje kolorystyczne jakie daje nam producent Panda Trzebnica to czerwony lub biały model. 


BOSS A - pomocnik fryzjerski -biały lub czerwony
Ten pomocnik możemy dowolnie obracać i przemieszczać, niezależnie od tego z której jego strony się znajdziemy wszystko będziemy mieć w zasięgu naszej ręki. Okrągły pomocnik to niezwykle designerski mebel w naszym salonie. Zwróci on uwagę w oczach naszego klienta swoim kształtem i funkcjonalnością. Posiada wieszak na ręcznik, 4 kuwety, miejsca na miseczki i boczne schowki. Na samym dole dostępna jest większa przestrzeń gdzie można wygospodarować miejsce na urządzenia takie jak lokówka, prostownica czy suszarka. Kółka pozwalają nam na dowolne przemieszczanie - są zabezpieczone gumą, dzięki czemu nie rysują naszej podłogi. 

Pomocnik z wyjmowaną i przyczepianą kuwetą. Kolejny klasyczny i funkcjonalny pomocnik to: 

CAPRI pomocnik kosmetyczny - biały. 


Pomocnik CAPRIPomocnik CAPRI szafka
Dlaczego zasługuje na szczególną uwagę?

Tutaj mamy możliwość zaczepienia naszej kuwety o specjalnie przeznaczone do tego uchwyty. Nie musimy przekładać kosmetyków czy potrzebnych narzędzi na blat - możemy wyjąć całą kuwetę. Na pewno usprawni to naszą pracę i przy odpowiednim rozmieszczeniu narzędzi i kosmetyków przyspieszy zabiegi fryzjerskie, i pomoże przy zachowaniu jeszcze większego porządku. Na blacie mamy zaprojektowane miejsce na miseczki. Ten pomocnik fryzjerski niezwykle ułatwi nam koloryzację. Jeżeli cenimy sobie wygodę jaką daje nam możliwość wyjęcia i zaczepia kuwety o uchwyty - wszystko mamy pod ręką - wybierzmy właśnie ten pomocnik. 

Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą pomocników fryzjerskich na naszym sklepie w kategorii POMCNIKI FRYZJERSKIE.

Najszerszy wachlarz produktów oferują nam producenci tacy jak: 

Panda Trzebnica
Gabbiano oraz
H&B.

Aby dobrać odpowiedni pomocnik fryzjerski powinnismy przejrzeć różne modele od różnych producentów, zapoznać się z ich funkcjonalnością oraz zdefiniować nasze potrzeby. Zadać sobie parę pytań i zaobserwować przebieg naszej pracy.

Do czego najczęściej będziemy uzywać naszego pomocnika?
Czy to będzie koloryzacja, balejaż czy stylizacja i pielęgnacja. Ile mamy miejsca w naszym salonie?
Czy będziemy mieć przeznaczone specjalne miejsce na nasz pomocnik, gdy nie będziemy go używać?
Czy ma spełniać tylko funkcje użytkowe, czy również dekoracyjne? 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą pomocników fryzjerskich.