Jakie biurko do manicure wybrać?

Jakie biurko do manicure wybrać?
Każdy właściciel salonu kosmetycznego który w swojej ofercie posiada pielęgnację dłoni i paznokci zastanawia się nad doborem odpowiedniego biurka do wykonywania manicure.
Przy wyborze takiego mebla musimy wziąć pod uwagę powierzchnię jego blatu, czy będą nam potrzebne i w jakiej ilości półeczki lub szafki pod blatem lub nad. Jakie będziemy mieć wyposażenie dookoła naszego biurka i czy będzie ogólnie pasować do naszego salonu.

Musimy zastanowić się nad naszymi oczekiwaniami i przyzwyczajeniami w pracy. Najważniejszym punktem przy wyborze jest powierzchnia biurka, ponieważ będzie to nasze miejsce na którym wszystko będzie się działo. Bierzemy pod uwagę łatwość w czyszczeniu, teksturę powierzchni oraz jej wygląd estetyczny.
W ofercie naszego sklepu posiadamy rożne rodzaje biurek do manicure. Chcielibyśmy zaprezentować Państwu i opisać szczegółowo parę z nich, i ich zalety przy pracy.


Biurko marki Fantoma to klasyczny mebel do wykonywania manicure. Zalety jakie posiada to biurko to podręczny wmontowany w blat przybornik na lakiery. Na blacie znajdziemy również poduszeczkę na dłonie klientki. Biurko może być montowanie lewostronnie lub prawostronnie. Dzięki zamontowanym kółkom biurko jest w pełni mobilne i możemy spokojnie się z nim przemieszczać. Po stronie kosmetyczki posiada liczne zamykane szafeczki na przybory potrzebne przy zabiegu. Stolik jest laminowany. Jeżeli cenimy sobie wygodę jaką daje nam wbudowany podręczny przybornik powinniśmy wybrać właśnie to biurko.
Biurko marki Activeshop przeznaczone jest dla klientów którzy szukają nowoczesnego i praktycznego mebla do swojego salonu. Jego blat wyprodukowany jest ze szkła hartowanego, z zamontowanymi dwoma półeczkami oraz pochłaniaczem pyłu. Dzięki temu, że ma wbudowany pochłaniacz pyłu możemy łatwiej utrzymać czystość przy naszym miejscu pracy.

Jest to udogodnienie zarówno dla osoby wykonującej usługę jak i dla naszego klienta. My będziemy mogli lepiej utrzymać nasze miejsce pracy w czystości, a klient będzie usatysfakcjonowany brakiem pyłu na swoim ubraniu. Półeczki które zamontowane są po jednej stronie blatu świetnie nadają się na wystawienie naszych wzorów lub lakierów do paznokci. Szafki pod spodem blatu, które są po obu stronach są bardzo praktyczne i pojemne więc spokojnie zmieszczą się tam wszystkie narzędzie potrzebne do naszej pracy.

Blat z racji wykonania ze szkła jest łatwy w utrzymaniu czystości nawet przy pobrudzeniu lakierem. Możemy bez obaw zmywać wszelkie zabrudzenia rożnego rodzaju odpowiednimi zmywaczami czy płynami.
Stół dzięki zamontowanym kołkom jest mobilny i nawet przy dużym obciążeniu możemy go z łatwością przestawić w inne miejsce. Do takiego szklanego blatu z łatwością możemy przymocować lampę kosmetyczną.

Musimy zastanowić się, czego tak naprawdę potrzebujemy, co będzie znajdować się na naszym biurku do manicure i w jakim stylu mebla szukamy. Czy odpowiada nam klasyczny mebel taki jak przedstawiony wcześniej produkt firmy Fantoma, laminowane biurko z podręcznym przybornikiem i poduszeczką na dłonie klientki, czy szukamy czegoś bardziej nowoczesnego. Miejsce naszej pracy jest wizytówką naszej firmy i pierwszym co ocenia klient wchodzący do naszego salonu umówiony na manicure, także nasz wybór musi być szczegółowo przemyślany. Tagi: